Foto

Posluchačem tohoto vzdělávacího zařízení ukončeného maturitou, jsem měl tu čest být v letech 1964-1968. Tehdy mělo zkratku SUPŠ.

Foto

Pane Šindeláři, ta škola již měla několik názvů Byly na první fotografii odshora - ale je to málo čitelná. Já jsem začala studovat ve Vyšší škole uměleckého průmyslu. ale ještě za mého studia byla přejmenována na ŠUŘ, Škola uměleckých řemesel. Teď má nějaký dlouhý název, zjistím si to. A mám knížku k 75. jubileu školy (1924-1999), kouknu se, možná Vás tam najdu. (Jsou tam všichni bývalí studenti. A nebyl ten název Střední umělecko-průmyslová škola. (Koukla jsem se - jste tam)... Srdečně Vás zdravím ze Zlína.

Foto

Máte cit pre krásno, vaša knižka je skvelá, včera som ju dočítala kresliť neviem, ale rada fotografujem

Foto

Děkuji za pochvalu, paní Melišová. Já umím kresslit, a Vy zase umíte moc hezky a psát. A nejen epiku a, úvahy, ale i básně. Srdečně zdravím ze Zlína na Slovensko.

Foto

Ty fotečky jsou samozřejmě z roku 1955. Je to z mého archivu, fotografoval to tehdy nějaký spolužák z oddělení fotografie. Jsou malé, 6x9cm, některé ještě menčí. Děkuji Vám za příspěvek.

  • Počet článků 334
  • Celková karma 21,29
  • Průměrná čtenost 719x
Povoláním výtvarnice - kreslím, fotografuji, píši, zajímám se o vše, někdy i o politiku. Zlobí mě lež, pokrytectví, nespravedlnost, nesoulad ve společnosti - i v mezilidských vztazích. Publikace mých článků a fejetonů v různých časopisech, knížka vzpomínek a příběhů, Vyprávěnky. 

mpantlikova@seznam.cz

Seznam rubrik