Proč Západ nebrání genocidě křesťanů?

Naše utrpení dnes je předehrou toho, co čeká vás, Evropany a západní křesťany v nejbližší budoucnosti,“ řekl Amel Nona, chaldejský arcibiskup z Mosulu na severu Iráku.

Mnozí se ptají, jak je možné, že si Západ neporadí s desítkami tisíc islámských bestiálních vrahů. Jedna z odpovědí může znít: protože nechce!

Likvidaci křesťanství totiž začaly některé západní země už na svém území. Stačí zmínit jen USA a Velkou Británii. Z veřejných budov se odstraňovaly kříže, různé biblické citáty, křesťanské svátky se přejmenovaly tak, aby nezůstala ani stopa po křesťanství. V některých zemích EU se zakázaly vánoční stromky na náměstích.

Největší útoky na křesťanství začaly na univerzitách. Levicoví akademici útočí na křesťanství, překreslují dějiny, aby se zalíbili svým islámským chlebodárcům. Staví se do role jediných vykladačů pravdy a své odpůrce úspěšně likvidují. Protože křesťanství a judaismus jsou si blízké, nelze se divit, že tito rozumbradi nenávidí také Izrael.

Islámským vrahům se úspěšně staví jen Izraelci a Kurdové. To je také jeden z důvodů, proč Západ otálí s vojenskou pomocí Kurdům. Odkaz na členství Turecka v NATO je jen výmluva. Vždyť Turecko patří k největším podporovatelům islámu a mnozí sadističtí islámští zabijáci využívají území Turecka k útokům na Sýrii.

Američané disponují nejmodernějšími zbraněmi, ale jejich leteckým úderům se islámští zabijáci vysmívají. S největší pravděpodobností to dělají jen „na oko.“ Neumějí zadržet postup krvežíznivých islámských zabijáků v Sýrii a Iráku a laškují s konfrontací s Ruskem. Americký ministr obrany Ash Carter si nedávno znovu postěžoval, že iráčtí vojáci utekli z boje a zanechali vrahům z Islámského státu „velké množství bojové a dopravní techniky, včetně tanků.“

Oprávněně se mohu tázat: netušili Američané, že jejich zbraně se mohou dostat do rukou sadistických islámských vrahů? Nelze snadno vyvrátit podezření, že to byl záměr. Nebylo to totiž poprvé. V arabsko-izraelských válkách iráčtí vojáci často utekli z boje a zanechali sovětské zbraně Izraelcům bez jediného výstřelu. Má to své vysvětlení. Samotný Irák je stát uměle vytvořený. Tamní Arabové jsou ochotní bránit maximálně svou rodinu, ne nějaký cizí útvar. A potom, Arabové se většinou hlásí k islámu, takže i islámští zabijáci z IS jsou jejich souvěrci. Pomáhají postupu IS ze strachu i z přesvědčení. Výjimku tvoří šíitští Arabové, pro které jsou zabijách z IS smrtelnou hrozbou.

Ve své slepotě prosazují západní politici vznik dalšího arabského státu na území Izraele. Žvaní o demokratickém palestinském státě a nutí Izrael ke kapitulaci před smrtelným nebezpečím. Protože nechápou duchovní rozměr blízkovýchodního konfliktu, dělají jednu chybu za druhou. A islámští zabijáci zatím masakrují okolo sebe všechny, kdo nesdílejí jejich satanskou víru. Výrok Amela Nona jim budiž mementem.

Autor: Karel Orlík | úterý 26.5.2015 9:59 | karma článku: 39,12 | přečteno: 1955x

Další články autora

Karel Orlík

Odešel další mně známý bloger

Časně ráno v neděli podlehl v olomoucké nemocnici těžké nemoci známý náboženský bloger Mgr., ThLic. Karel Sýkora.

28.11.2022 v 15:45 | Karma: 21,32 | Přečteno: 803x | Diskuse | Osobní

Karel Orlík

Dvě konference pokrytců s nulovým výsledkem

Ve dnech 6. -15. července 1938 se uskutečnila konference, na kterou by svět nejraději zapomněl. Konference v Evianu byla pro židovský národ nejvýznamnější konferencí v historii.

6.7.2022 v 7:05 | Karma: 18,04 | Přečteno: 443x | Diskuse | Společnost

Karel Orlík

Když si církev osvojí jazyk nepřátel Izraele

„Druhého spatřil Jan (Křtitel) Ježíše, jak jde k němu, a řekl: „Hle beránek Boží, který snímá hřích světa.“ (Bible, evangelium Janovo 1,29) „...šelma vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak." (Zj.13,11)

5.7.2022 v 11:30 | Karma: 12,81 | Přečteno: 321x | Diskuse | Společnost

Karel Orlík

„Zachránit planetu“, nebo svůj vlastní život?

„Jaký prospěch bude mít člověk, získá.li celý svět, ale svůj život ztratí? A zač získá svůj život zpět?“ (Bible, Matouš 16, 26)

30.6.2022 v 6:54 | Karma: 16,22 | Přečteno: 255x | Diskuse | Společnost

Karel Orlík

Kdo je zločinec, pan Rychetský nebo Bůh?

„Blaze člověku, jenž našel moudrost, člověku, jenž nabyl rozumnosti.“ „...Naší moudrostí je Ježíš Kristus...“ (Bible, Přísloví 3,13; I.list Korintským 1,30)

19.6.2022 v 18:27 | Karma: 20,56 | Přečteno: 547x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Na prodej je vila po Petru Kellnerovi od slavného architekta. Nahlédněte dovnitř

Vila ve Vraném nad Vltavou od Josefa Pleskota pro Petra Kellnera.
4. listopadu 2025  13:38

Realitní kancelář WIN & WIN reality inzeruje na svém webu vilu, která se dostala do učebnic...

Rezignace? Zveřejnit intimní video je zásah do soukromí. Rajchla se zastává i Rakušan

Nespokojený lídr moravskoslezské kandidátky SPD Jindřich Rajchl. (4. října 2025)
8. listopadu 2025  13:28,  aktualizováno  19:13

Nejen členové nové vládní koalice se zastávají poslance za SPD Jindřicha Rajchla při jeho sporu s...

Jak se nakupuje v nizozemské „matce“ českého Alberta. Ceny někdy překvapí

Řetězci Albert Heijn patří zhruba třetina nizozemského maloobchodního trhu s...
5. listopadu 2025  9:04

Řetězci Albert Heijn patří zhruba třetina nizozemského maloobchodního trhu s potravinami. V Česku...

Česko má po 13 letech světovou Miss Earth. Korunku získala Natálie Puškinová

Natálie Puškinová zvítězila na Filipínách v soutěži krásy Miss Earth. Stala se...
5. listopadu 2025  15:35

Česko má další světovou královnu krásy. Mezinárodní soutěž Miss Earth 2025 vyhrála ve filipínské...

Rajchl obvinil aktivisty, že pronásledují jeho dceru. Chtějí zveřejnit intimní video

Jindřich Rajchl ve štábu hnutí SPD v hotelu Don Giovanni. (4. října 2025)
8. listopadu 2025  9:56

Poslanec za SPD a předseda strany PRO Jindřich Rajchl podal trestní oznámení na aktivisty pod...

Fialova vláda nafoukla 15 miliard příjmů, tvrdí Babiš. Oklamali úředníky, dodává

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš přijel na Hrad, kde hovořil s prezidentem...
9. listopadu 2025  11:11,  aktualizováno  11:17

Pravděpodobný budoucí premiér Andrej Babiš tvrdí, že v návrhu rozpočtu končící vlády chybí přes 85...

Někdy za stovku, jindy za tisíce. Čechy lákají levné dovolené v kempu na zahradě

ilustrační snímek
9. listopadu 2025  11:04

Premium Majitelé kempů o uplynulé sezoně hovoří jako o jedné z nejhorších. Jejich obsazenost místy spadla...

Při nehodě dvou aut na Olomoucku zemřel mladistvý spolujezdec. Zraněných je sedm

Na silnici u Křelova-Břuchotína na Olomoucku se v sobotu večer srazila dvě...
8. listopadu 2025  20:48,  aktualizováno  9. 11. 10:31

Srážku dvou osobních aut na silnici u Křelova-Břuchotína na Olomoucku v sobotu večer nepřežil...

Ukrajinci odvedli na daních v Česku přes osm miliard. Dvakrát víc, než stojí pomoc

Uprchlíci z Ukrajiny čekají před Úřadem práce na Praze 4 Novodvorská. (21....
9. listopadu 2025  10:26

Ukrajinští uprchlíci žijící v České republice zaplatili ve třetím čtvrtletí letošního roku na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 288
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1082x
Zajímám se o dění okolo nás

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.