Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

Souhlasím s Pavlem Bémem-Topolánek vyvolává atmosféru strachu

Nedá mi to,a ještě jednou se vrátím k dnešní demonstraci síly grupy pana Topolánka.

Naprosto souhlasím s prohlášením pana Béma,že Topolánek vyvolává atmosféru strachu.Dnešní shromáždění opravdu působilo jako shromáždění zvláštních postav,které mělo signalizovat,že oni jsou mocná skupina,která ovládá ODS.Možná brzy přijdou ataky a snahy o  kriminalizaci protivníka.

Zatím je Pavel Bém účelově viněn se spolupráce s Paroubkem,je to vytahováno bez argumentačních podkladů,a je to naprosté falzum a zákeřná pomluva.

Jsem přesvědčen,že řada oblastních sdružení se ale takovéto demonstrace síly nebojí ,a bude prosazovat potřebné změny a nový,svěží vítr.

Topolánek působil arogantně a bez jakékoliv míry pokory.Obklopil se servilními lidmi kteří vědí,že s jeho pádem přicházejí o své pozice a pašalíky.

Pane primátore,vůbec se neobávejte.Máte za sebou širokou členskou základnu a podporu.Členové ODS se nenechají zadupat a zničit, touto grupou pana Topolánka.

S pozdravem

JAN MLČOCH

Autor: Jan Mlčoch | neděle 2.11.2008 20:12 | karma článku: 12,27 | přečteno: 829x

Další články autora

Jan Mlčoch

Hyenismus ve vztahu k panu prezidentovi

V posledních dnech a hodinách jsme svědky zhoršeného zdravotního stavu pana prezidenta. Jsme svědky šokujícího chování některých politiků a médií.

12.10.2021 v 5:20 | Karma: 33,73 | Přečteno: 1087x | Diskuse | Politika

Jan Mlčoch

Syrský chlapec Ajlan - symbol utrpení a obžaloba xenofobních a lhostejných Evropanů, hlavně z Východu.

Světem obletěla fotografie neskutečné hrůzy, která zobrazila utrpení nebohých uprchlíků. Pokud ani nyní nedojde k obratu v myšlení, tak míra sobectví, lhostejnosti a nenávisti je drtivá, což je děsivé.

4.9.2015 v 10:47 | Karma: 22,94 | Přečteno: 4293x | Diskuse | Ostatní

Jan Mlčoch

Francie řekla hlasitě, že jsme sobci a umínění xenofobové. Stydím se a žaluji naše sobectví!

Hrůzný nález v Rakousku nevyvolal u nás žádné reakce. Silné a emotivní odsouzení zaznělo od sousedů ze západního směru. České kverulantství, hanebná nesnášenlivost, vyšponovaná xenofobie, tyto jevy už jsou analyzovány u sousedů.

31.8.2015 v 9:42 | Karma: 17,83 | Přečteno: 1844x | Diskuse | Ostatní

Jan Mlčoch

Výzva akademiků je jediná možná reakce na hradní zpustlost a uliční hysterii.

Konečně, ve veřejném prostoru, zazněl silný hlas akademické sféry.Tento hlas se jasně vymezuje proti omezenecké rétorice davu. Proti davové psychoze vyvolávané nezodpovědnými politiky, kteří zneužívají tématu k vlastnímu prospěchu

20.8.2015 v 20:10 | Karma: 21,45 | Přečteno: 1953x | Diskuse | Ostatní

Jan Mlčoch

Důrazně a kategoricky odmítněme šibenice a fašizoidní výroky lidí typu Okamura

Jsem zhnusen výroky předního českého xenofoba Okamury a jeho skupiny přátel.Skandálním způsobem zneužívají komplexního uprchlického tématu k vlastní exhibici.Markantně u Okamury, který už jednou se zpronevěřil občanům této země.

7.7.2015 v 12:58 | Karma: 16,15 | Přečteno: 874x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

Kolik toho víte o vesmíru?

Tento pozoruhodný pohled na Velkou rudou skvrnu a bouřlivou jižní polokouli...
vydáno 11. srpna 2026

Planety, černé díry, Měsíc nebo slavné vesmírné mise. Vesmír fascinuje lidstvo od nepaměti a dodnes...

Jste milovníkem italské kuchyně? Tak se ukažte!

Jídelní lístek, který obsahuje klasické pizzy, „pizzerty“ a nové inovace, jako...
vydáno 10. srpna 2026

Pizza, těstoviny, tiramisu nebo Aperol Spritz. Italská kuchyně patří bezpochyby k nejoblíbenějším...

V Letenských sadech hořelo, na nábřeží se odkláněla veřejná doprava

Hasiči likvidují požár porostu v Letenských sadech. (10. srpna 2026)
10. srpna 2026  20:52,  aktualizováno  21:27

V Praze v Letenských sadech hořelo. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Podle policie byl...

Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí

Barrandov v postranních uličkách.
7. srpna 2026  13:47

Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...

Tichý zabiják neodpočívá ani v létě. Horko umí zamávat se zdravím, pozor na tlak

Mnoho lidí si vysoký tlak spojuje hlavně se stresem, pracovním vypětím nebo...
11. srpna 2026  15:53

Léto je období, kdy máme konečně pocit, že se život zpomalil. Dny jsou delší, kalendář méně...

Festival v Bílovicích nabídne hudbu, divadlo, výstavy nebo rozhovory

ilustrační snímek
14. srpna 2026  15:30,  aktualizováno  15:30

Festival WiFič VEN! nabídne na konci letních prázdnin v Bílovicích na Uherskohradišťsku hudbu,...

Netflix servíruje Proklatě velké kuře. Jan Tuna u toho tentokrát nebude

Plakát filmu Proklatě velké kuře: Fastfoodové spiknutí
14. srpna 2026

Jmenuje se Mo Gilligan, je to Brit a nejspíš ho neznáte. Pokud si ale pustíte nový pseudodokument...

Masy vody se valí ulicemi Prahy. Město zaskočila velká havárie potrubí

Havárie vody poškodila komunikaci u Úřadu městské části Praha 8. (29. července...
14. srpna 2026  16:52,  aktualizováno  16:56

Obrovské masy vody se valí ulicemi v pražské Libni nedaleko Palmovky. „Na místě zasahují hasiči ze...

V chebské nemocnici začala fungovat pediatrická ordinace, pacienty dál přibírá

ilustrační snímek
14. srpna 2026  15:09,  aktualizováno  15:09

V Karlovarské krajské nemocnici (KKN) v Chebu začala fungovat ordinace praktického lékaře pro děti...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát

Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...

  • Počet článků 91
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1163x
JAN MLČOCH. Zůstanu svůj za každých okolnosti,nemám rád povrchnost a omezenost.Mým vzorem jsou JAN XXIII a FRANCISCUS. Motto-psi štěkají a karavana jede dál
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×