Nával uprchlíků do Evropy je trest za naše mesiášství

Od jisté doby máme pocit že bez bílého pána se svět přestane točit, čím sluníčkovější člověk, tím více je o tom přesvšdčen. Že je to rasismus nejhrubšího zrna si ani neuvědomí, ale rád cancá proti rasistům, takže by před zrcadlem 

měl mít záchvaty vzteku. Někteří by nejradělji uprchlíky poslali šupem domů, a chtěli aby se jim pomohlo TAM. Aby nemuseli ze svých chudých zemí utíkat, ale ti co utíkají před válkou, jsou tak z Iráku a Sýrie. Ostatní jdou za lepším životem, akorát nemají na to aby na ten lepší život přispěli. Láká je vidina blahobytu. Jenže až jich bude o pár milionů více, tak ten blahobyt zmizí.

Ale jak pomoci Africe? Dříve tam řádili kolonialisté, ty pak vyhnali, dodnes v těch končinách kde bílý muž vykořisťoval se žije lépe než tam kde si žili po svém. A dnes se utíká skoro odevšad, k bílému vykořisťovateli. Volá se po tom aby se tam investovalo, to by ale znamenalo, že aby to bylo pro nás výhodné, muselo by se místním platit méně než v Evropě či USA. To ale není správné, že? Kromě toho že by to museli spravovat běloši - rasismus - a v EU je také nezaměstnanost a bylo by jí takto více.

Tak radějí sluníčakříme, posílají se potraviny, léky, očkování, a jiné potřebné věci. A dílo se daří, dětská úmrtnost prudce klesla, Afričané se dožívají vyššího věku, a .......sakra, nemají ty miliony nových lidiček kde dělat, už ani u vykořisťovatele.

Tak to utíká do Evropy, ale ouha....také je v EU nezaměstnanost, tak se cpou do Británie a Německa kde je nezaměstnanost minimální, sociální pomoc štědrá, ale když se tam hordy imigrantů dostanou, té nezaměstnanosti přibyde, do pěti let se do Německa může dostat několik milionů imigrantů. Ale je nelidské ty uprchlíky vracet, že? 

Chápu že někteří na urpchlících vydělávají, ale sluníčka nikoliv. Ale mají pocit že běloch je Spasitel, a kdekoliv na světě je nějaký problém, už ho musí jít urovnávat. Čtu diskuzi jak ve španělském tisku tak v anglickém, a je tam spousta náramných rad. Pošleme NĚKOHO, kdo svrhne tu či onu vládu, která škodí své zemi, a pak tam vybudujeme průmysl. Ozvou se sice hlasy že jednak když svrhnou jednoho tyrana přijde na řadu ještě někdo horší, a že máme problém s průmyslem doma, tak kdo je ten bůh který jim tam postaví ten průmysl? Nehledě na to že ten NĚKDO na svržení tyranů by musela být armáda, a přišli by o život i civilisté, a to by pak byl doma brajgl, jak chodíme vraždit. 

A tak až do blba, přehršle bělochů, ano, je nás málo, jsme MENŠINA na této planetě, tak máme zachránit lidstvo, aniž by to lidstvo o to stálo, neřkuli se o tu svou záchranu sami pokusili. A už vůbec nás nenapadá že sami jsme na pokraji úpadku, že Asie se zvedá, že Amerika, nejen USA má také svoji důležitost, že až přijmeme všechny ty chudáky, tak Západ už bude v kopru, což vůbec nebude znamenat že Afrika si polepší, že se muslimové mezi sebou přestanou vraždit, že Blízký Východ bude prosperující a klidný, a že rasismus zmizí, ten totiž bují mimo Západ tak že si to ani holohlavci nedovedou představit.

Tak stačí pokračovat v mesiášství, a čím více, tím dřive půjde Západ do kytek. 

Autor: Milan Zavala | sobota 1.8.2015 19:35 | karma článku: 38,06 | přečteno: 1239x

Další články autora

Milan Zavala

EU jde konečně cestou Daladiera a Chamberlaina, nejsme přece váleční štváči

Se Zlem nebudeme válčit, Zlo musíme ukecat a donutit podepsat smlouvy. Podepsal Hitler, podepsal Erdogan, a plní to, žádné migranty už nepouští, jen Rumuni je stále zastavuji na moři. Podepsal Irán, to je záruka že atomovku mít

12.9.2017 v 17:02 | Karma: 38,51 | Přečteno: 1318x | Diskuse | Ostatní

Milan Zavala

Zasloužili by si Evropané v budoucnu atomovou válku jako si zasloužili dvě světové?

Asi ano. WW1 a WW2 je vina německá, ale i vina nečinnosti ostatních. Když pročítám diskuze které se týkají atomových zbrani v KLDR a Iránu, zírám když i lidé kteří jsou si vědomi nebezpečí od islámu, brojí proti USA a volstrýtu

7.9.2017 v 23:55 | Karma: 34,63 | Přečteno: 1471x | Diskuse | Ostatní

Milan Zavala

Jak jde o prachy, i Lidl se omlouvá, i americké university a podniky už pociťují kopanec

do nejcitlivější části těla - šrajtofle. Dožírat zákazníky jde jen tam kde se vesele žije ze státních grantů, a koho chleba jíš....Ale v Lidlu jste pání VY, zákazníci, berte to na vědomí místo jejich planých omluv, není to poprvé

2.9.2017 v 20:25 | Karma: 45,07 | Přečteno: 4029x | Diskuse | Ostatní

Milan Zavala

Anglické děvčátko na převýchovu do muslimské rodiny, doufejme že to byl jen přešlap

a někdo chtěl být papežštější než papež. Pětiletá byla odebrána matce, možná právem, ale neprávem dána do rodiny odlišné kultury a náboženství. Ten kdo je zodpovědný to neudělal omylem, přišlo se na to a bude se to vyšetřovat.

29.8.2017 v 18:06 | Karma: 40,67 | Přečteno: 1860x | Diskuse | Ostatní

Milan Zavala

Přichází na řadu socha Kolumbuse, zítra Washington, Jefferson......a nadvláda menšin

možná se Antifa inspiruje i v Evropě. Padají sochy jak listí, drtivá většina lidí je proti, ale politici se bojí pár křiklounů. I obchodníci se jich bojí a je jim fuk jestli to je zákazníkovi milé, hlavně že je novináři pochválí

27.8.2017 v 1:22 | Karma: 42,86 | Přečteno: 2191x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

„Ty jsi bezva chlap, já ti dám zadarmo.“ Fotograf vzpomíná na hříšné devadesátky

27. dubna 2025  16:27

Fotil sametovou revoluci i dusno pozdní normalizace. Teď Jaroslav Kučera vydává knihu Sex po...

Poslední týden na daňové přiznání za rok 2024 online. Jak na to?

25. dubna 2025  9:05

Nejen podnikatelé, drobní živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné musí podat daňové...

Španělsko a Portugalsko paralyzoval blackout. Sánchez vyhlásil stav nouze

28. dubna 2025  13:51,  aktualizováno  21:26

Celé pevninské Španělsko a Portugalsko v pondělí po poledni postihl rozsáhlý výpadek proudu....

Američané zadrželi na letišti mladé německé turistky. Musely se svléknout

22. dubna 2025  14:52

Americká pohraniční stráž zadržela na Havaji dvě mladé německé turistky, protože neměly vybrané...

Americká letadlová loď uhýbala palbě, při manévru utopila stíhačku za miliardu

29. dubna 2025  9:31

Posádka americké letadlové lodi USS Harry S. Truman, která operuje nedaleko pobřeží Jemenu, si...

Soud bude znovu rozhodovat o vině a trestu v kauze Dozimetr

30. dubna 2025

Obvodní soud pro Prahu 9 bude ve středu znovu rozhodovat o vině a trestu pro dva obviněné...

Vzrušovalo ho násilí, útočil zezadu a ženy škrtil. Kdo byl spartakiádní vrah Jiří Straka

30. dubna 2025

Jiří Straka je český sériový vrah, který své nejtěžší zločiny spáchal v dubnu a květnu 1985 v...

Stovky kilogramů kokainu pašovaných ve víně. Celníci se vyjádří k operaci Pallets

30. dubna 2025

Přímý přenos Celní správa České republiky a Národní protidrogová centrála ukončili akci s krycím názvem Pallets....

V bojích proti Ukrajině zahynulo šest set Severokorejců, tvrdí Soul

30. dubna 2025  6:42

V bojích proti Ukrajině zahynulo na 600 severokorejských vojáků, kteří pomáhali ruské armádě. Podle...

  • Počet článků 722
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1595x
Expat od roku 1968 Bývalý překladatel, anglicky - španělsky.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.