Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
T63o18m55á61š 14G38a27y75e76r
Obávám se, že světu vrací nevyřešený konec korejské války...
P94e75t98r 85B50r95o29d96s44k93ý
..... mňo, vono je to tentokrát v opačným gardu, - svoje území už vobsazený mají
,- takže takovej "Mnichov naruby",- žejo ?!,- ...... největším špekem na tem je, že MY sme při tem nikeho nezradili a že si to vybrali sami a dobrovolně,- to by imbecil nedokázal 

!
D12a14l80i45b82o11r 24B43a21r32t25o30š
A díky vymazávání naší historie i politici zapomínají jak končivají mírotvorci za každou cenu.
Zdroj: http://milanradek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=623325
pokud dobře rozumím této vaší myšlence, šel byste do předem prohraného boje............to je ale velmi nerozumné......zemřít jen tak z plezíru není rozumné..........sice velmi emoční, ale nerozumné..........je dobré si vše rozmyslet a prvně pracovat na tom aby taková situace vůbec nenastala...........
M45i82l69a55n 16R43a95d65e37k
zatím válka nehrozí, ale volby kde vyhrajou predpodelanci ano. A kdyby Evropa zakročila proti Hitlerovi pár let před válkou, a nebusela se rušit mobilizace, tak by zemřelo o moc milionů lidí méně
- Počet článků 722
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1596x



















