Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vláda aplikovala do lidí včetně dětí radioaktivní látku

Když uvažujeme, že když vláda tvrdí, co je bezpečné, jak to může znamenat, že unesou vaši dceru, vloží ji do žíly LSD, na její tělo připevní zdroje elektrického proudu, a doslova přeprogramují její osobnost pomocí elektrošoků.

Tuto zkušenost měla řada lidí a více se o své zkušenosti dozvěděli až po letech z novin. Komu to připadá jako konspirační teorie, by asi od nich mohli dostat facku, co je to za fracky.

Připevní vás k posteli. Znehybní pomocí pásů na rukách a na těle rozmístí zdroje elektrického proudu.. Cílem výzkumu je, jestli by se podařilo ovládat lidi. 

Vše je součástí veřejných odtajněných dokumentů amerického státu. Podobný výzkum dělal také Sovětský svaz. Můžeme se snad leda hádat, kdo to dělal dřív. 

A teď mi lidi říkají, že já mám těmhle lidem důvěřovat. Lidem, kteří prokazatelně dle odtajněných dokomentů hledali způsob, jak si podmanit lidskou mysl. Jak naprogramovat nájemného vraha, kterého můžete aktivovat pomocí klíčového slova. (To není žádná facebůčkovská fikce, ale doslovný  přepis z vládních dokumentů o aktivačních klíčových slovech)

To vše jsou čisté vládí dokumenty. Ty jsem četl někdy před 20-30 lety. Dodnes to nikoho nezajímá. Všichni strašně nadšení pravdoláskaři, aby to vůbec zajímalo jejich vědomí. 

Přes vznik internetu a zdánlivou svobodnou komunikační platformu, přes všechny důkazy, i vládní příznaní, i přes vládní omluvy za provedené experimenty na lidech, stejně to typický debunker považuje za "konspirační teorii".

Prezident Bill Clinton se za tyto expriment ze své pozice po letech jako vůdce USA omluvil. Zaměření bylo na pokusy s injekcí radioaktivní látek do dětí.

Do dnešního dne 14.8. 2021 to média ignorují. 

Proběhlo, promlčelo se, a dělají si srandu z těch, kterým vláda a jejich nařízení připadají trochu zvláštní.

Většina lidí dokonce ani neví, že probíhaly experimenty na lidech s radiací. 

Nebo s ovládáním myslí pomocí uměle stimulované bolesti, aby člověk raději smazal svou identitu v hlavě, a přijal novou identitu, protože by bylo lepší zapomenout na utrpenou bolest v rukou vlády a vládních vědců.

Jejich cílem bylo jim způsobovat extrémní fyzickou a psychikou bolest. Běžně se tomu říká mučení. Připojeni na zdroje elektrošoků a se sluchátky na uších s LSD kolujícím v krvi byli přeproramováváni na novou osobnost.

To vnímali jako cestu k vytvoření zcela nové osobnosti. Do které se raději oběť sama ráda přesune spolu s blokací vzpomínek pryč od vzpomínek na utrpení. Nová osobnost si nepamatuje tato utrpení a to je podstatou techniky disociace osobnosti ovládání mysli.

Jedna paní se do této situace dostala tím, že šla k doktorovi řešit její problémy s migrénami. Až zpětně se pak z novin dočetla, že její doktor byl zadržen jako aktér vládního programu CIA pro vymývání mozku, kterého byla obětí, aniž by si o tom byla do té doby vědoma. Že ji naimplantoval dr. Cameron novou osobnost.

Rozhodně nečekejte, že se tohle někdy dočtete ve škole. V rámci třeba moderních dějin nebo 2. světové války. Nikdy tohle nezveřejní dobrovolně. 

Nikdy!

Nikdy o tom ani nebude psát idnes.cz. Možná nějaký jeden článek v nějakém obskurdním okénku. 

Mohlo by to totiž nabořit důvěru v instituce.

Slepou blbou důvěru. 

Důvěru blbců co žerou všechno, co jim řeknou.

Samozřejmě to i zveřejnili a doklikáte se na to i z oficiálních webstránek CIA, kde mají sekci pro podobné odtajněné dokumenty. Ale koho to zajíma?

A když se něco provalí, nakonec nejde nikdo do vězení. Nikdo za to není odpovědný. Ani jedna osoba. Tisíce obětí vládních experimentů vědomě posvěcených. Nikdo za to nebyl osobně odpovědný. Ani jeden jediný člověk. Nikdy. 

Vložili radioaktivní látky do žíl dětí a sledovali jak v bolestech umírají.

Nikdo nešel do vězení. 

Těmto lidem mám věřit, že jsou věrohodní?

I těm samým lidem, kterým tohle nepřijde nijak podstatné? Nijak relevantní k ničemu? 

Pokud už vám přijde v pohodě někoho mučit v křesle, zkuste se alespoň vcítit do role dítěte, kterému píchnou radioaktivní látku přímo do žíly s cílem sledovat, jaké to bude. Jak dlouho to bude trvat, než zemře.

Kde končí hranice, kdy si do prdele řeknu, kurva tohle přece nejde? Ne že to automaticky svrhnu s tím, že tomu nevěřím. I z těch informací, co jsem uvedl, si lze pomocí googlu ty podklady najít. Ani je nemusím linkovat. To je tak obecná znalost, kterou jsem se já sám dozvěděl úplně náhodou na internetu. Nikdy to nebylo součástí žádného oficiální vzdělávacího programu dějepisu nebo něčeho podobného. Překvapivě ani ruské propagandy za komunismu, která tak ráda démonizuje USA.

Ale pokud to obhájíme nutností zjistit, jak radiace funguje? Vyšším morální imperativům přežití? Co kdyby něco takového provedl nepřítel? Nejsou takové experimenty na dětech tedy obhajitelné? V zájmu celku?

Neměl by tedy každý z nás přiložit ruku k dílu a svorně držet jazyk za zuby? Slepě souhlasit pro vyšší dobro?

WASHINGTON — President Clinton apologized Tuesday to the survivors and families of those who unknowingly were subjects of government-sponsored radiation experiments, and ordered his Cabinet to devise a system of relief--including financial compensation.https://www.latimes.com/archives/la-xpm-1995-10-04-mn-53213-story.html

Dr. Mengele údajně vycvičil opice ke znásilňování lidí. Měli bychom si všechny odborníky bez jediné výjimky, ať už se zabývají kryptografií nebo jadernou fyzikou, vnímat jako ty samé lidi, kteří tyto opice nechali znásilňovat děti před zraky jejich sourozenců. 

Tomu si zatleskejte. A pokud se necítí být součastí tohoto, ať se věda obhájí. Ať se vědci a odborníci na všechno obhájí. Ať obhájí smysl vědy. 

Protože v současné době je to tragédie co se týče vědeckého poznání. 

Tedy hanba vědě! Věda je odborná věc. 

Ať Akademie věd obhájí svou existenci placenou z našich daní. Co to tam zkoumají? Proč máme platit lidi, který mám doceňovat za to že prděj. Že mám uctívat jejich prdy? Ok, strávili roky na školách, ale kde se vymezili vůči experimentům na lidech? Na tom co dělali nacisté. Na tom co děllalo USA nebo Sovětský svaz. Kde se vůči tomu nějak razantně vymezili?

Teď si hrají na bohy. Kteří ví všechno, co bude, i když se furt pletou, a těch původních 14 dní, což první věc, co tu tvrdili, se protáhlo na ... teď je to asi 1 rok a půl. 15. 8. 2021. 

Nemusím být odborník, abych věděl, že je to více než 14 dní. 

Furt jedou na tom, že jsme na to snad zapomněli. Že se původně měla jen zalamovat křivka, aby se nezahltily nemocnice, a to mělo trvat 14 dní.

Sám vládní odborník Smejkal jasně řekl, že je potřeba zrušit veškerá vládní omezení, aby se předešlo větším škodám, než může způsobit sám virus.

Proč pak začal mluvit úplně jinak, nevím. Ani si ale také nevybavuju, že by se někdy distancoval od vědy, kterou provozovali nacisté nebo Američané. Na nedobrovolných pokusech na lidech, což byl právě dar věda. To byla věda a to bylo, o čem věda byla. 

Vědci by měli začít obhajovat vědu a její morální rámec. 

Ten je poskvrněn mnoha případy z minulosti, kdy byla věda předmětem ohromné lidské krutosti.

Statisticky možná teď zpětně například nevyzní tak hrozně tisíce umučených lidí Američany pomocí radiace, ale zkuste si to představit z vlastní pozice. Zúčastněného nebo někoho z rodiny.

Někoho, komu nechal v dětství odborník znásilnit sestru opicí během hahaha takového vtipného státního experimentu. Někoho kdo není číslo ve statistikách, kdo skutečně pochopil, co se tu dělo, a že nemělo nic společného s tím, jestli je někdo rasista.

Já nechápu, proč novináři u toho projevu Clintona tleskají? Za to že píchali do dětí radioaktivitní látky?

 

Proberte se z té diskotéky. Odborníci jsou nějaká kasta, které můžete jen slepě důvěřovat?

 

Další reference:

https://www.atomicheritage.org/history/human-radiation-experiments

https://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States

Autor: Jiří Míka | středa 18.8.2021 12:15 | karma článku: 18,42 | přečteno: 854x
  • Další články autora

Jiří Míka

Jak na elitním diskuzním serveru NYX chybí diskuze

Server NYX bývá popisován jako elitní, protože pro přístup do diskuzí je nutné získat schválení. Mezi uživateli je mnoho odborníků z různých oborů včetně zaměstnanců České televize a jiných médií.

9.12.2023 v 20:06 | Karma: 14,72 | Přečteno: 712x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Moc velký reset na tak malý zájem masmédií

Všiml jsem si, že masmédia o Velkém resetu zároveň zmiňují konspirační teorie. Vlastně jsem nenašel snad ani jediný, který by je nezmiňoval. Tak počkat. Takže by o tom jinak ani nereportovali?

4.6.2023 v 4:18 | Karma: 20,59 | Přečteno: 446x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Hon na Ševčíka

Pan Ševčík se měl připlést k demontraci, když šel náhodou okolo. Spustila se démonizace a volání po jeho odvolání jako děkana VŠE. V demokratické zemi za to, že šel okolo demonstrace. Indikuje mi to směřování k povědomé totalitě.

16.4.2023 v 16:12 | Karma: 35,70 | Přečteno: 1079x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Reklamy - státem schválená propaganda

Až stát zakáže reklamy a marketing jako takový, pak mu budu věřit, že chce bojovat s manipulacemi. Vládní návrh na potírání "dezinformací" se hájí potíráním škodlivých manipulací. Ale reklamy si dokonce sám zadává.

5.1.2023 v 21:28 | Karma: 19,35 | Přečteno: 379x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Korporace, banky i politici protlačují koncept metaverse

Jsme opakovaně upozorňováni, že dojde ke změně podstaty člověka - jeho propojení s digitálním světem spolu s genetickými modifikacemi a augmenty lidského těla. Od náhradních končetin po implantovaný mikročip.

28.8.2022 v 23:36 | Karma: 7,15 | Přečteno: 322x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

ONLINE: IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  10:50

Sledujeme online Řada zemí čelí problémům s počítačovými systémy, které agentura Reuters označila za globální IT...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Dva žáci před školou v Německu pobodali učitele, ten je v ohrožení života

19. července 2024  16:36

Dva žáci pobodali učitele před školou ve městě Wedel poblíž Hamburku, uvedl server listu Bild. Muž...

Státní dluh vzrostl proti minulému roku o 96,2 miliardy, řeklo ministerstvo

19. července 2024  16:21

Výše státního dluhu ke konci prvního pololetí roku 2024 dosáhla úrovně 3,207 bilionu korun. V...

Odstupte, tlačí na Bidena další a další demokraté. Spekuluje se, že jim vyhoví

19. července 2024  16:16

Tlak na amerického prezidenta Joea Bidena ohledně jeho opětovné kandidatury dál sílí a s ním i...

Nikdy se neotočí, říká otec o Karolínce. Dceru zmrzačila matka, trestu unikla

19. července 2024  16:01

Když bylo Karolínce Polcarové půl roku, ubila ji matka téměř k smrti. Případem se před deseti lety...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!