Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Potraty se dočkaly svého festivalu hrdosti

Potraty jsou kontroverzní téma. Pro někoho ale důvodem k oslavě. Aktivisté "Díky Bohu za potraty" nadšeně tvrdí "Měj si klidně 20 potratů.". Volají po užívání si života bez jakékoliv zodpovědnosti.

Kuriozní (pokud vám u zpravodajství o bojovnících za lidská práva ještě něco nepřijde kuriozní) je, že tito aktivisté dávají právo na potrat do souvislosti s právy LGBT. Je to zvláštní, protože jde často o lidi, kteří nemohou mít děti (nevím, jestli si to ale stále někteří uvědomují). Útlak proti potratům má na svědomí bílá patriarchální nadvláda, dodávají.

Že jsou zároveň LGBT i hateři bělochů, mi ale nakonec smysl dává. Ani není divu, že na festivalu hrdosti za právo na potrat najdete transparenty proti ICE (protiimigrační politika Trumpa).

Jak souvisí imigrace nebo tolerance k homosexuálům s potraty? Fakticky tam není, ale jde celkem s jistotou vyvodit, že pokud někoho slyšíte říct například termíny jako "genderonormativní", tak se můžete vsadit, že ten člověk bude souhlasit s potraty. A nejen souhlasit s potraty. Bude se dožadovat, aby potraty byly zadarmo. O tom je ta celá panika kolem Trumpa, který měl zakázat potraty. Žádné potraty nikdy nezakázal (jen nechal státy USA, ať se samy rozhodnou, jestli budou potraty financovat ze státního rozpočtu), ale to je v dnešní době ztráty rozumu celkem vedlejší. Podstata je, že potraty musí být zadarmo, jinak jde o útlak bílého patriarchátu. To jsou doslovné nijak nepřibarvené argumenty potrato-aktivistů.

Lidé kolem "Díky Bohu za potraty" šli ještě dál. Nejenže by potraty měly být zadarmo, ale dokonce je důvod potraty oslavovat. Proč se vůbec někdo diví, že nemají lidi rádi feminismus? Vždyť tohle je už naprosto odporné a mělo by být společensky nejenže kritizováno ale zostuzeno. Oslavovat potraty se mi jeví jako čiré zlo. V jejich případě asi z hlouposti, než že by toužili být zlými lidmi. 

Ne že bych byl nutně proti potratům, ale co je moc, je moc. Nemůžeme přece oslavovat zabití nenarozeného dítěte. Satanisti ať si oslavují, co chtějí - u nich víme, na čem jsme - ale oslava potratů nám byla dána jako součást projevu liberální demokracie. Známé populární osobnosti se ve velkých bombastických pořadech liberálních médií přidaly k oslavě potratů, takže to nebudu vnímat jen jako skupinu pride magorů "Díky Bohu za potraty" ale jako obecnější trend liberální demokracie. 

Pravičáci/konzervatisti mají sice také své extrémy ve formě neonacismu, ale z tohodle se stává uznávaná ideologie, kterou média nekritizují. Naopak. Kdo se zastane zákonu, který zavedl Donald Trump, tak je označen za nácka, kterému by nemělo být dovoleno veřejně mluvit. Je to až tak prostě primitivně přímočaré. 

Dovolte mi tedy taky jednu generalizaci - sluníčkáři sdílí názory s lidmi, kteří zabití nenarozeného dítě mají za důvod k oslavě. Ne jako volání po převzetí odpovědnosti za svá rozhodnutí. Potrat je možné pochopit a tolerovat. Oslavovat ho je ale zrůdnost. A dožadovat se ho mít zadarmo pitomost. 

Ostatně, když jsem se zastal Trumpovy změny zákonů, tak mi bylo vysvětlováno, jak ale chudé černošské matky budou mít ztíženou možnost potratu, pokud kvůli zrušení státní podpory kliniku Planned Parenthood zavřou pro nedostatek financí, a budou muset vycestovat do jiného státu. A co takhle dítě porodit? Ale pozor.. následuje protiargument - a co ženy, které byly znásilněny? A co takhle to dítě porodit? Nakonec v čem je dítě násilníka horší než jiné nechtěné dítě? Vina toho dítěte to není. Nicméně v takovém případě si státem financovaný potrat představit dokážu.

Nepřistupovat ale k potratům jako k běžnému medikálnímu zákroku jako vyjmutí apendixu. Není tam žádný důvod k oslavě. Kdo to chce oslavovat, musí být duševně nemocný. Podivné je, že to média ještě podporují. A feministky tvrdí "moje tělo, moje volba". Tak si krávo pitomá měla uvědomit svou volbu, když sis chtěla užívat sexuálním radovánkam bez zábran a rizika. 

Ani si nemyslím, že tito aktivisté zastupují potřeby normálních žen. Poznal jsem holku, která byla v minulosti na potratu. Litovala toho. Sluníčkářství jsem si spojil s absencí citu, skutečného citu a chápání. Jinak by věděli, že se ženy mají problém s potratem psychicky vyrovnat. Život není jen se natřásat v kostýmech na pride festivalech.

Festival hrdosti za potraty zas dál dělá medvědí službu všem homosexuálů, transgender a jiným s odlišnou sexuální orientací, když se dušují, že mluví jejich jménem. Jakej vocas by vůbec měl tu drzost mluvit za celou skupinu lidí?

Já do těhle věcí budu bouchat, dokud média nespustí nějaký korektivní pohled na deviace liberální demokracie. Bušit do nácků po zkušenostech 2. světové války zvládne každý. Dnešní sluníčková demokracie je ale podobná zrůdnost v nové formě. Nevím, co mě víc znepokojilo... jejich názory nebo absence schopnosti dialogu, dojem duševní choroby. Nakonec i nacismus jde obhajovat dobrými záměry. Jinak by ani nenabyl na takové popularitě. Mně z toho vychází, že jsme nacismus nepochopili. Ten princip v čem byl špatně. Že v něm figuroval rasismus je podružné.

Autor: Jiří Míka | úterý 24.7.2018 14:57 | karma článku: 25,34 | přečteno: 989x

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Další články autora

Jiří Míka

Jak na elitním diskuzním serveru NYX chybí diskuze

Server NYX bývá popisován jako elitní, protože pro přístup do diskuzí je nutné získat schválení. Mezi uživateli je mnoho odborníků z různých oborů včetně zaměstnanců České televize a jiných médií.

9.12.2023 v 20:06 | Karma: 14,72 | Přečteno: 820x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Moc velký reset na tak malý zájem masmédií

Všiml jsem si, že masmédia o Velkém resetu zároveň zmiňují konspirační teorie. Vlastně jsem nenašel snad ani jediný, který by je nezmiňoval. Tak počkat. Takže by o tom jinak ani nereportovali?

4.6.2023 v 4:18 | Karma: 20,79 | Přečteno: 456x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Hon na Ševčíka

Pan Ševčík se měl připlést k demontraci, když šel náhodou okolo. Spustila se démonizace a volání po jeho odvolání jako děkana VŠE. V demokratické zemi za to, že šel okolo demonstrace. Indikuje mi to směřování k povědomé totalitě.

16.4.2023 v 16:12 | Karma: 35,70 | Přečteno: 1091x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Reklamy - státem schválená propaganda

Až stát zakáže reklamy a marketing jako takový, pak mu budu věřit, že chce bojovat s manipulacemi. Vládní návrh na potírání "dezinformací" se hájí potíráním škodlivých manipulací. Ale reklamy si dokonce sám zadává.

5.1.2023 v 21:28 | Karma: 19,35 | Přečteno: 387x | Diskuse | Společnost

Jiří Míka

Korporace, banky i politici protlačují koncept metaverse

Jsme opakovaně upozorňováni, že dojde ke změně podstaty člověka - jeho propojení s digitálním světem spolu s genetickými modifikacemi a augmenty lidského těla. Od náhradních končetin po implantovaný mikročip.

28.8.2022 v 23:36 | Karma: 7,15 | Přečteno: 328x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou

Prezident Petr Pavel přijal na Hradě premiéra Andreje Babiše (8. května 2026)
8. května 2026  5:15,  aktualizováno  14:10

Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...

Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?

Dárkyně krve
15. května 2026  10:19

Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...

O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče

Upozornění na měření rychlosti v ulici A. Dvořáka nechybí, avšak řidiči...
8. května 2026  17:43

Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....

Jak dobře znáte úspěchy českého hokeje?

David Tomášek a Lukáš Dostál po vyhraném zápase s Norskem na hokejovém MS v...
vydáno 12. května 2026

Česká hokejová reprezentace má za sebou desítky nezapomenutelných momentů, které se zapsaly do...

Pánové, zahoďte džíny a přestaňte se pařit. Králem vedra je len, ramie nebo konopí

Len je považován za supermateriál. Látka se na slunci méně zahřívá a má...
15. května 2026

V létě vás před horkem nemusí chránit jen klasické bavlněné šortky a tričko. Existuje celá řada...

Olomoucká Pevnost pozvání zve na výstavu oceánů a přednášky o mořské biologii

ilustrační snímek
16. května 2026,  aktualizováno 

Do světa oceánů se mohou prostřednictvím výstavy, tematických víkendových dílen i série přednášek...

Asia Express míří do historického finále. Kdo má největší šanci a kde poslední díl sledovat

Do Česka přichází celosvětově úspěšný dobrodružný formát Asia Express!
16. května 2026

Napětí vrcholí. Dobrodružná reality show Asia Express se po týdnech dramatických soubojů,...

Sníh na hřebenech Krkonoš roztál, lanovka na Černou horu začala jezdit denně

ilustrační snímek
16. května 2026  10:45,  aktualizováno  10:45

Sníh, který nejvyšší partie Krkonoš zasypal v noci na pátek, již roztál. Dnes v Krkonoších zahájila...

Olomouc hostí největší Běh pro Paměť národa, podpoří vzpomínky pamětníků

ilustrační snímek
16. května 2026  9:30,  aktualizováno  9:30

V běžeckou trať se příští sobotu promění Smetanovy sady v Olomouci, kde se odehraje tradiční...

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

  • Počet článků 373
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2371x
Můj portál: web.branyvnimani.cz

Soundcloud: https://soundcloud.com/gorg

Audius: https://audius.co/gorg222

Spřátelené weby


 
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.