Diskuse
Všichni jste zloději
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Š91t68ě44p55á28n 88B10i38c68e37r39a
Vlády předešlé dobře věděly, o kolik je živnostníci okrádají, ale mlčely, protože kradly samy. Babiš do toho vstoupil a nedělá nic jiného, než umravňuje z řetězu utržené podnikatele. Znám jednoho, který má už dvacet let autobazar, který mu nic nevynáší a dokonce si chodil pro peníze na sociálku, aby se ho někdo nezeptal z čeho žije, když na autobazaru jen prodělává.
M58a96r39t67i24n 19K25o16č32í
Přesně - shnije jedno jablko v koši, tak vyhodíme všechny i s košem. Velice mazané řešení. A pak ještě jedno - asi jen v Česku se používá a praktikuje úsloví "udělat z pytláka hajného".
P20e49t63r 59D93r42a78p67a28l
myslím, že státní úřady by měly mít ze zákona zakázánu jakoukoliv placenou propagaci s vyjímkou propagace vzdělávací.
J94i14ř89í 76Ř42e22z96n11í65k
Ale v případě EET jde o vzdělávací propagaci.
V55í78t13ě45z27s89l94a47v 45Ř35í44p51a
On se výsledek dostaví velice brzy a to v podobě, že neseženete řemeslníka na malé akce. Bude to zase jako za komunistů , kdy jsme žebrali u souseda, jestli by nám nepřišel vyměnit šablonu na střeše, nebo že nám kape kohoutek. Každý byl pak
ohromě šťastný, že někoho našel, kdo to umí. EET přežijí jen větší firmy a ty jak známo už dnes drobné opravy neřeší.
J95o21s27e56f 48N68i90k79l
..."že všichni podnikatelé, živnostníci, řemeslníci...jsou zloději..." jak píšete, to si nemyslím, věřím tomu, že soudný člověk poměrně jedoduše rozpozná poctivého podnikatele od toho nepoctivého velmi snadno a nepotřebuje k tomu žádně rady...
M16a70r60t41i46n 41K57o27č74í
To je dobře, já si to taky nemyslím. Ale hlásné trouby největšího soukromníka v zemi troubí, že co soukromník, to lupič, jen on je princezna.
- Počet článků 106
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1313x
!A karma.


















