Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Martin Kočí

... ale jinak mě to tady na světě s vámi zatím baví ... ;-)
  • Počet článků 106
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1313x

Martin Kočí

Omluva mým přátelům na Slovensko

Drazí moji kamarádi slovenští. Ať tuto moji omluvu čtete na idnes nebo fb, chtěl bych, abyste věděli, že mě ta včerejší ostuda na pohřbu vašeho bývalého prezidenta moc mrzí.

14.10.2016 v 7:54 | Karma: 26,82 | Přečteno: 1141x | Diskuse | Politika

Martin Kočí

Všichni jste zloději

Kampaň k EET za cca 30 milionů korun z rozpočtu cílí na nejnižší lidské pudy. Velice brzy zjistíme, že našla cíl, protože ovčí národ po chvíli mátožného blouznění opět zmlkne.

11.10.2016 v 9:01 | Karma: 36,87 | Přečteno: 1351x | Diskuse | Politika

Martin Kočí

Z deníku kocoura Modroočka, aneb duch George Orwella vznášející se nad Hodonínem.

V posledním čísle Hodonínských listů, rubrika se statistikami Městské policie, pod níž je jako autor podepsán Jindřich Vašíček, ředitel MP, tedy ho považujme za autora, sděluje dvě zprávy, z nichž se hrůzou ježí vlasy:

10.10.2016 v 9:13 | Karma: 24,58 | Přečteno: 891x | Diskuse | Politika

Martin Kočí

Cvičením k lepším zítřkům, aneb brána jazyku otevřená

Na tomto místě by mohla být dlouhá litanie o stavu českého školství, zejména pak jazykového vzdělávání.

20.9.2016 v 15:53 | Karma: 15,96 | Přečteno: 318x | Diskuse | Ostatní

Martin Kočí

Poslanci už fakt začínají být k poslání

Zelená nafta je blábol. Zelená nafta, tedy státní dotace, vybraným subjektům je výsměch minimálně všem nevybraným, pomineme-li zdravý úsudek.

16.9.2016 v 12:39 | Karma: 28,72 | Přečteno: 1012x | Diskuse | Ekonomika

Martin Kočí

Ještě jedna krátká poznámka k EET

Že je elektronická evidence tržeb pitomost ví nebo tuší velká většina lidí v této zemi (minimálně těch, kdo o věci ví víc než to, že "tak to těm zlodějům podnikatelským patří").

16.8.2016 v 13:14 | Karma: 41,70 | Přečteno: 4672x | Diskuse | Ekonomika

Martin Kočí

Bída a bída vinoték hodonínských

Jen výjimečně nepatrný lesk tou bídou prosákne, jen výjimečně nelitujete, že jste si k Kauflandu nekoupili krabičák za 15, jen velice výjimečně se nestydíte při pohledu očima turisty.

10.8.2016 v 15:54 | Karma: 28,80 | Přečteno: 1767x | Diskuse | Ostatní

Martin Kočí

Zlatí komouši ...

... ti si aspoň na nic příliš nehráli, v rámci třídního boje kašlali na jakoukoli kamufláž, každému bylo jasné, že jsou nejrovnější ze všech rovných.

9.6.2015 v 8:59 | Karma: 33,85 | Přečteno: 1559x | Diskuse | Ostatní
Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.