Ráda Vám "plivnu do tváře", pane prezidente Zemane
Všichni víme, co dokázalo Rusko, potažmo Sovětský svaz, když vojensky napadlo suverénní stát Maďarsko v roce 1956, suverénní stát ČSSR v roce 1968, dokonce pod hlavičkou „obranného“ vojenského paktu Varšavská smlouva, který měl tu jedinečnou vlastnost, že útočil výhradně na svoje členy, nebo když v roce 1979 napadl suverénní stát Afghánistán a v roce 2014 suverénní stát Ukrajina a anektoval část jejího území.
Všechny tyto akce prováděl Sovětský svaz a nástupnické Rusko se souhlasem a za podpory KSČ(M), kterou se snažíte opět dostat k moci.
Dnes se tak Vaším přičiněním opět dostáváme do situace, kdy roste nebezpečí, že se takovýto stav vrátí a jsou dehonestováni lidé, kteří tomu chtějí zabránit.
Česká republika byla vždy mírumilovnou zemí, která se buď někoho bála, nebo byla někomu vděčná. Až nyní jsme rovnocenným partnerem, který se musí bát pouze lidí jako Vy a Vám podobní, kteří nás chtějí vrátit do starých časů.
Já nechci žít ve strachu o svoje děti. Nechci žít v republice, ve které bude opět u moci komunistická strana a která bude pod vlivem Ruska.
Já chci jen prostý mír.
Vážený pane prezidente Miloši Zemane, pokud budu mít to štěstí a někde Vás potkám, věřte mi, že s velkou chutí a zadostiučiněním Vám "plivnu do tváře".
P.S. Podle „Listiny základních práv a svobod“ a podle Ústavy ČR jsme si všichni rovni. Prezident, generál, Roun i Jandová.
Marie Jandová
Pokud někdo volí komunisty, kolaboranty, nebo nácky, je hloupý

Protože jinak je mi jedno, kdo jakou demokratickou stranu volí, respektive uznávám, že každý se může rozhodnout podle svého svědomí a přesvědčení. Od toho máme od roku 1989 svobodné volby.
Marie Jandová
Kdo může za Green Deal?

Tempem a razantností jakou se stupňují závazné klimatické požadavky EU, stupňuje se i zuřivost voličů. A ptají se, kdo z Velkých Vontů za to může, Mažňák, nebo Losna? Pojďme to chronologicky rozluštit
Marie Jandová
Omluva Kateřině Konečné

Omlouvám se Kateřině Konečné za to, že jsem zde včera o ní napsala, že je to komunistická zrůda, živoucí fosilie komunismu a proruská kolaborantka, která podporuje masového vraha a válečného zločince Putina. Neměla jsem to psát.
Marie Jandová
Kateřina Konečná - čistokrevná proruská kolaborantka

A rusáci, jak známo, naši republiku zařadili mezi nepřátelské státy, dokonce na druhé místo, hned za USA. Což slušné lidi těší, ale kolaboranti, kteří ten barbarský stát miluji, to nemohou skousnout.
Marie Jandová
Proruský propagandista Zdeněk Zavadil v diskusích na blogu šíří prokremelské lži

Jeho lži jsou srovnatelné s výroky bývalé učitelky Martiny Bednářové, která tvrdila žákům, že "v Kyjevě se nic neděje", za což dostala výpověď ze zaměstnání a dokonce čelí i obžalobě za popírání genocidia.
Další články autora |
Vrtulník se srazil s letadlem, zemřelo 64 lidí. Trump: Temná noc ve Washingtonu
Středeční srážku dopravního letadla s vojenským vrtulníkem ve Washingtonu nikdo nepřežil, potvrdil...
Fica nevpustili do vzdušného prostoru nad Bruselem, letěl zpět do Bratislavy
Kvůli uzavření vzdušného prostoru se muselo zpět do Bratislavy vrátit letadlo se slovenským...
„Je to tu peklo.“ Dva dny s narkomany na Andělu, drogovém epicentru Česka
Premium „Já chci umřít. Fakt chci umřít. Rozumíte? Bože, prosím, ať už chcípnu, tohle není život, tohle je...
Můj bože, viděli jste to? Záznam zachytil šok letiště. Z vody vytahují jen mrtvé
Záznam z řídicí věže odhaluje šokované reakce pracovníků leteckého provozu poté, co se ve...
Masakr ve švédské škole si vyžádal deset mrtvých. Zahynul i pachatel, říká policie
Zhruba 10 mrtvých si vyžádala úterní střelba v areálu vzdělávacího centra v Örebro ve středním...
Kvůli bouři či Trumpovi z Gazy neodejdeme, tvrdí Palestinci. Budete muset, míní USA
Po Trumpovi přišla velká voda. Pásmem Gazy se ve čtvrtek prohnala zimní bouře: přívalový déšť...
Strach z cel a o zásobování žene cenu kávy arabica k rekordním výšinám
Cena kávy arabica jedenáctý den za sebou překonala nový rekord. Příčinou jsou sílící obavy o...
Dějiště tragédie půjde k zemi. Sežehnutý věžák Grenfell Tower čeká demolice
Výškový bytový dům Grenfell Tower v Londýně, ve kterém při požáru v roce 2017 zahynulo 72 lidí,...
Szijjártó byl „tajně“ v Praze za Babišem. Fiala pochybuje o dobrých vztazích s ČR
Prahu ve čtvrtek soukromě navštívil maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó, setkal se mimo jiné...

Rodinný den plný zážitků: Získejte vstupenky do BRuNO Family Parku
Chcete zažít zábavu pro celou rodinu? BRuNO Family Park v Brně je tím pravým místem, kde si děti i dospělí užijí nezapomenutelný den.
- Počet článků 110
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2856x