Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Máte můj obdiv, Lubomíre.

Já bych považoval vyhození cca 3 stovek za opravdu zmařené peníze a čtení za ztrátu času. Vím, že existují prostitutky, které si vydělávají jistým způsobem. Připadá mi to ve srovnání s tím, co udělali ti dva autoři, jako poctivější řemeslo.

Foto

Ono to bude tím, Tome, jak přistupuji k blogerské práci. Ačkoli někteří "znalci" na nejrůznějších diskusních fórech píší nesmysly ve stylu "má rychlejší prsty než mozek", opak je pravdou. Než něco napíšu, jdu ke kořenům, nakolik to jen lze. Také v tomto případě. Abych si byl jist, jak druhá strana uvažuje, musel jsem si knihu nejprve přečíst.--- Jinak máte pravdu a díky za příspěvek.

  • Počet článků 4893
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 820x
Tip:

https://forum.eretz.cz/index.php/board,9.0.html - to nejpodstatnější z izraelského sportu na jednom místě

/* 1956.   

V letech 2012 až (duben) 2023 bloger na hlavní stránce iDNES. Předtím na BigBlogeru Lidovek. V období prosinec 2020 až únor 2023 též na Blogosféře.cz. Od 11. dubna 2023 na platformě Blogosvět.cz . Jako autor spolupracuji s internetovým deníkem Neviditelný pes. Od 18. 4. 2023 aktivní také na Seznamu Médium, od května 2024 přejmenovaném na Médium. (Po vyloučení z hlavní stránky iDNES  jsem aktivní pouze na tomto soukromém blogu na iDNES.) 

 eContact:  mrstejskal@gmail.com

Nejoblíbenější relax: fotografování fauny pod hladinou Rudého moře. Viz zde:  http://www.flickr.com/mrstejskal  

Od 14. 7. 2024 jsem aktivní na sociální sítu D. Trumpa "Truth Social". Odkaz https://truthsocial.com/@mrstejskal2023