Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Děkujeme za pochopení.
FP
forhend
30. 9. 2009 6:47
Nevěří, že tenhle rektor může být čistý,
jestliže se pohyboval ve společnosti takových učitelů, jako jsou páni ministři a poslanci...
0
0
možnosti
LČ
3lipy
30. 9. 2009 7:29
Re: Nevěří, že tenhle rektor může být čistý,
Včera hovořil v Událostech-komentářích- ČT1 na toto téma. Tutéž pochybnost vyslovil Martin Veselovský. Pospíšil vysvětlil, že tam přednášel velice málo a ujistil, že udělá všechno pro to, aby jméno fakulty očistil a bude veřejnost o všem informovat. Věřím, že i člověk z politiky jako je on, se od ní neumazal. Vzpomenme jen, kolik zákonů a novel prosadil! Je jeden z mála, který zůstal slušný.
0
0
možnosti
E
editi
29. 9. 2009 20:28
A další šťára by mohla být
na Policejní akademii na Praze 4. Kdo tam chodil, tak ví, jak to tam chodilo a chodí se skládáním zkoušek a zápočtů. O dizertačkách nemluvě. Např. ředitel MP v Praze a někteří jeho příslušníci by mohli povídat.
0
0
možnosti
LČ
- Počet článků 966
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1604x
Vydané knihy: Indiskrétnosti, Páchám dobro, Moje zvěř,já a ti druzí, k dostání v Nakladatelství Mezera (i v internetové podobě) a na adrese 3lipy@seznam.cz.
Seznam rubrik
Oblíbené články
- Blog Vlasty Marka
- Pozitivní noviny.cz
- Babinet.cz
- Hana Formánková
- Karel Drábek
- Monika Hradecká
- Eva Dosedělová
- Bohumila Kolářová
- Eva Lipinová
Oblíbené stránky
- Krásná paní-časopis a kalendář
- www.3lipy.wz.cz
- Nakladatelství lulu.com
- osobni stranky Edy Schildnera...
- Město žen-magazín
- Eva Lipinová