Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

J37a23n 72Š92i40k

14. 6. 2024 9:34

Na tohle musí být opravdu někdo raketový vědec, aby na tuhle evidentní věc, přišel ještě před volbami? No, netrvalo dlouho a nadšení, ohňostroje a křik vítězství začínají pohasínat. Hlavně nechápu, ty oslavné tance ANO. Jako oni si fakt mysleli, že v tomto složení změní o o čem pokvikovali, že změní?

Foto

Jiří Pehe. Je po volbách, takže je čas říct voličům pravdu: české politické strany v EP neudělají nic se spalovacími motory a nepřepíšou Green Deal ani migrační pakt. Konečně něco s těmi věcmi opravdu dělat ani neměly v úmyslu, šlo jen o to, získat hlasy hloupějších voličů.

PP

P28a58v10e86l 36P73o18n92e62c

14. 6. 2024 15:24

Výběr zkomplikovalo, že kandidáti vyhrazující se proti Green Dealu nezřídka zpochybňovali význam obrany Ukrajinců proti agresi. Se zakroužkovanými kandidáty se občas svezli také další straničtí kolegové, o které volič nestál. Současný volební systém bohužel velkou šanci na změnu nedává.

JP

Větší celek (EU) znamená větší stabilitu... Za všechno nemůže Green Deal, u nás si za problémy můžeme sami. O Green Dealu se vlastně skoro nic neví - tedy kromě spalovacích motorů, jejichž záchrana se už dnes začíná jevit jako hloupost. A u nás? Stále dluh, hovoří se pořád o krizi, která není (zatím ?), opět se chystá zvyšování mezd ve státním sektoru, aniž by rostla produktivita práce. S přebujelými sociálními dávkami se asi také nic dělat nebude. Ale ze všech stran se ozývá, že se máme a budeme mít špatně kvůli Green Dealu.

MP

A není to jedno? Vlku (Číně) je jedno, co si ovce (všichni ostatní) myslí .

JV

J69a86n 26V85ě67r75n91ý

14. 6. 2024 14:03

Když jsem viděl výsledky voleb, bylo mi z toho celkem hodně na nic. Nikdy bych nečekal že mě povzbudí článek od Katky. Ale myslím že to vidí moc optimisticky. 52% sice je většina, ale stačí max. na to aby se důležité body pro prosperitu Evropy (jako je právě Green Deal) nesmetli úplně ze stolu. Takže se politici budou 5let hádat, a mezitím Evropě ještě víc ujede vlak.

J74a75k14u49b 59Š52o93l68c

14. 6. 2024 9:38

Evropa to chce, Evropa to bude mít.

Foto

Je to prostě tak a nic s tím nenaděláme. Evropa si pod sebou řeže větev už dlouho a my tady v Česku s tím nic nenaděláme. Pravice prakticky neexistuje a lepší to nebude vzhledem k demografickému vývoji nejenom u nás doma ale v celé EU. Osobně doporučuji mladším ročníkům: "Nespoléhej na stát, ale především na sebe. Jaký si to uděláš, takový to budeš mít" . A hlavně život je krásný a není třeba si ho ošklivit politikou. Než poslouchat Fialu, Rakušana, Pekarovou, Bartoše, Jurečku nebo Babiše je lepší vyrazit do přírody. Na golf, na kolo, k moři, do hor nebo si pustit muziku podle svého srdce nebo nějaký hezký film podle svého gusta. K tomu něco dobrého k jídlu a k pití a hned bude líp ...

PB

...... tak vono by pro začátek možná stačilo po sedmi letech návrhů, diskusí a polemik, konečně zrušit střídání času a Evropský den optimismu (27.5.) roztáhnout na celej tejden a uzákonit ho jako státní svátek,- ....... nějak sa ta EU reformovat musí,-žejo?!

JH

J34a26n 92H77r29u52š52k50a

14. 6. 2024 10:43

Tak u nás to také vyhrál green deal...v jaké frakci je ANO a jak ta frakce hlasuje pro green deal?? Na rozdíl např. od ODS...

To jen fanatičtí voliči ANOfertu to nejsou schopni pobrat...

LH

ODS kandidovala? kdy ? nebylo to SPOLU?

  • Počet článků 288
  • Celková karma 36,73
  • Průměrná čtenost 4881x
Jsem člověk snažící se používat hlavu i jinak, než aby mu jen nepršelo do krku. Třeba aby bylo kde nosit náušnice.

Seznam rubrik