Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Heslo "Pomáhat a chránit" většina občanů nebere příliš vážně. Čest výjimkám, ale celkově si chce většina policistů v co největším klidu odkroutit potřebný počet let a využít značné benefity, které jim z profese policisty vyplývají.

A k tomu konkrétnímu případu - i kdyby existovalo video z celé situace, maximálně by byl dotyčný "pokárán" svým nadřízeným.

1 1
možnosti
MK

V souvislosti s tím, jak jste to popsal, mě napadá otázka, zda mají policisté nějakou zodpovědnost, kdyby došlo k nehodě se zraněním nebo k úmrtí. A jak by se takový případ řešil.

1 0
možnosti
VF

V našem městečku s 6 992 obyvateli ;-) každé ráno hlídají u škol městští policisté a usměrňují provoz. To stejné je i po poledni, kdy se vyhrne ze škol hlavní proud rozradostněných děcek, co mají "padla". Ve velkých městech na velkých křižovatkách je to těžší, ale ani aktivní policista nezabrání jednotlivým přestupkům nezodpovědných řidičů. Radu nemám, snad jen důkladně vysvětlit dětem, na co mají dávat pozor.

0 0
možnosti
  • Počet článků 229
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3112x
Ženatý táta 3 dětí, kriticky uvažující o smyslu života, o směřování lidské společnosti, o nepochopitelné absenci dobra, o nesmyslnosti častopřítomného zla, o hledání cesty...