Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M44a47r39t55i20n 48F30r77é22l26i64c89h
Kdo a s kým má jednat?
O čem mají jednat?
Jaké jsou jejich výchozí pozice?
Jaké jsou jejich cíle?
Protože o tom jsou jednání. Nejprve musí chtít jednat všechny zainteresované strany a musí být nějaká shoda na tom, o čem jednat.
To, že jednou to skončí dialogem je nicneříkající fráze. Všechno jednou skončí.
Z70d74e92n90ě63k 13D17a40n63d77a
Kladete správné otázky jen ale pozdě. Česká média sama na vaše logické otázky odpovídají svými přihlouplými amatérskými názory. Nikdo nechce jednat, jednání začnou až se vše vrátí na sám začátek, jednat se bude až bude ten nebo ten odstraněn, jednání začnou až budou vyplaceny reparace. Můžete si vybrat, kterou odpověď preferujete.
Vždy je o čem jednat, vždy jsou nějaké výchozí pozice a vždy jsou nějaké cíle pro jednání před tím, než se pohne armáda. I v tomto konfliktu bylo dost času na zásadní jednání rozhodujících stran a masivní tlak ostatních států. Hlavní hráči místo jednání prokaučovali účelově ten čas zásobováním lidí informacemi, že boje začnou v úterý. Jakmile se pak pohne armáda , mění se zásadním způsobem předpoklady pro jednání.
P29a50v20e83l 22C11h31m98e83l61í93k
Přesné!
Žádné jiné řešení (kromě totálního konce všeho a všech) není. Čím déle se bude dialog odkládat, tím více bude přibývat naprosto zbytečných, nevinných obětí. Co si pak řeknou ti, kteří přežijí? Že to "stálo za to?"

S55t36a14n30i85s46l55a79v 20J49e54l55e54n
Fajn. zkuste popsat stručně kroky toho dialogu. Kdo by měl podle Vás začít a co by měl nabídnout?
Z80d44e32n18ě33k 49D50a14n62d65a
Skvělý text. Je to také jediná naděje na přežití. Ono to tedy z principu může dopadnout jinak, to by ale potom nebylo s kým ten dialog vést.
P28a88v45e35l 35D28v55o22ř41á13k
A co Desatero:
Nepokradeš, Nesesmilníš, Nezabiješ?
Na dialog musejí být dva. Ten jeden nějak chybí.
Zkuste jej nalézt. Neboť - Hledejte a Naleznete.
Tak do toho, Vaše kroky nechť vede Všemohoucí.
J13i77ř78í 22K75i43n21d88l
Jednání bude až se Rusko stáhne z Ukrajiny a vrátí Krym a slíbí, že vydá válečné zločince k potrestání a zaplatí škody, které Ukrajině způsobilo. Pokud ne bude to vítězství Ruska a to dostane chuť na další země. Vždyt od roku 1990 vedeš stále války.
Z91d70e84n41ě49k 21D30a60n63d37a
Věříte stále na čápa a vránu? Velmocenská politika nikdy nikde nebyla, není a nebude spravedlivá.
I22v52o 58S65c95h43l48ä55g81e88l
Pokud ten dialog bude nějakou seriózní alternativou Norimberského procesu, jsem jednoznačně pro. Čím dříve, tím lépe.
L53e19n37k54a 93K80r31i57š49t42o45f97í91k16o31v76á
Ano. Mate pravdu.
Pokud prezijeme, stejne nakonec dojde k jednani. Bude se tvrde vyjednavat o ustupcich, pakach, neutralnim statu, kam az NATO, pripadne castecne nezavislosti dvou republik. Predevsim mezi mocnostmi, vlozi se do toho mozna dalsi mocnost nebo jine staty. Tymy vyjednavacu s informacemi, ktere nam nejsou dostupne budou vydirat, hrozit. Aby pak s usmevem prednesly verejnosti, jak to dopadlo. Vyjednavani bude dlouhe.
Skoda jen, ze spoustu Ukrajincu i ruskych kluku se toho nedozije. Skoda jen, ze mezitim se nehorazne napakuji obchodnici s energiemi na ukor lidi.
Skoda jen, ze nakonec vsichni pochopi ze vsem slo jen o zdroje, sfery vlivu, uzemi a penize. Skoda jen, ze civilisti kdekoliv byli vsem u zadele.
Uz aby to silenstvi skoncilo.
M12a37r37e54k 39V10a89l10i61č51e16k
Škoda jen,že to všechno začalo nenazrane Rusko a opravdu skoda, že Putinovi nikdo nešlápl na krk už po obsazení Krymu.
J46a81n 44R73á29ž
Nesmírnou lítost a naši pomoc sí zaslouží v prvé řadě civilisté,kteří budou opravdu trpět v zimě, když je většina tamních zdrojů energie zničená a Rusové chtějí úplně odpojit od Záporožské JE i Charkovskou oblast.
Zejména obyvatelé všech měst na tom budou v zimě opravdu špatně.
PS. Dialog o mírových podmínkách by měl i z tohoto důvodu už začít.
J60a31r44o82m43í40r 47P68i89n72k20a30v90a
A co naší lidé, kteří nebudou mít na úhradu energií? Myslíte si, že si Němec nekoupí naši elektřinu? V zimě jím přestanou fungovat, nebo se hodně omezí výroba el. energie z obnovitelných zdrojů, a vykoupí jí na burze.
- Počet článků 417
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1818x


















