Sněm Trikolóry a tolerovaná špína v diskusích
Zastánci -ismů jsou pro mě ti, kteří za každým tvrdším kritikem EU vidí Rusko. Například levicové Forum24 podle nějakých údajů o vlastnictví budovy, kde měla Trikolóra dočasné sídlo, určil jasně, že Klaus je ruský agent. Ve stejné budově však sídlí například i spolek Centrum pro občanské svobody. Asi taky hájí svobody Rusů, nebo já fakt nevím.
No, možná vím. Víte, proč? Protože krom nějakého lživého argumentu o budově nemají lidé, kteří se snaží jakkoliv Klausovi mladšímu předhodit Rusko, nic. Jen "odstup od EU."
Dneska jsem si na iDNES.cz otevřel diskusi pod článkem o sněmu a zjistil jsem, že ačkoli drtivá většina diskutujících tvrdě kritizuje islám, tvrdě jede do imigrační politiky EU a mnohých jejich kroků, z nějakého nepochopitelného důvodu nemohou Klause mladšího ani cítit.
"Jejich program je kýbl sr***," napsal jeden z nich. Já jsem za podobně zahvězdičkované slovo na "j," končící na "t" dostal okamžitě smazání příspěvku a BAN snad na 2 hodiny.
Kdokoliv vyjádří "jasný fakt," že Klaus mladší je "ruský agent," či má "náklonnost k Rusku," je v komentářích za hvězdu, plusuje se. Když někdo odpoví stylem, třeba: "A důkazy na to máte?" dostane se mu jak mínusů, tak i odpovědí, že je to přeci již jasný fakt. Jako WTF? Jeden diskutér sněm označil za "trapnost celého Kremelského projektu."
Doteď jsem si myslel, že alespoň diskuse na iDNES.cz jsou obsazeny pravicově smýšlejícími lidmi, nebo alespoň příznivců konzervativního myšlení. Vždyť ani LGBT průvody a volání po svatbách gayů jsou na iDNES.cz převahově kritizovány.
Pak samozřejmě další extra inteligentní argument je, že Trikolóru budou volit jen idioti. "Cílí na jednodušší voliče," "cílí na spodinu a na lidský odpad, na plebs" jo. Jasně. Můžete mi tedy uvést do diskuse příklad české strany nebo hnutí, jejíž program cílí na ty složitější, abych věděl, jak to má vypadat? :)
Furt můžeme kritizovat EU, ale až si budeme muset vybrat mezi Spojenými státy Evropskými, kde ty pomalejší státy vícerychlostní Evropy nebudou mít absolutně žádná práva, evropská armáda zde bude stát jako vykřičník podobně jako Varšavská smlouva a Evropská centrální banka bude do oběhu strkat miliardy eur kvůli zeleným dluhopisům, vydaným Evropskou investiční bankou poté, co projde the Green new Deal for Europe, a s tím přijde raketová inflace...
A mezi odchodem... Budeme tápat jako Britové.
Proto osobně já jsem rád za hnutí/stranu, jenž do programu zanese EU před Lisabonskou smlouvou. A víte, proč si fakt myslím, že je tenhle bod důležitý? Protože the Green new Deal, protože evropská armáda, protože nemáme vůbec žádnou možnost cokoliv v EU rozhodnout. A s argumentem, že se před Lisabon vrátit nedá, vyvrátíte argument, že EU se dá ještě nějak reformovat. Tak si laskavě vyberte.
Jenže kdo kritizuje EU "moc" a nechce ratifikovat ta "dobrovolná" nařízení EU, za která nám pak hrozí pokuty, je ruský agent.
A snižování daní? Má to každá strana. Jenže pak se podíváte na hlasování. Pro zvýšení daní, poplatků, pro zavedení nových, všechno jsou daně, zvedli ruku alespoň jednou téměř všichni - VKML mezi ně nepatří. Slova versus činy, nazdaaar.
Abych to shrnul. Kdosi tady začal šířit, že Klaus mladší je ruskej agent. A ti levičáci to opakují tak často, že i lidé, kterým by ta osoba nikterak nevadila, byli ti hloupí a stokrát opakované lži uvěřili jako důchodci řetězovým mailům. A já se tedy ptám: Kdo je tady ten hlupák? Někdo, kdo si ověřuje činy, chápe kritiku, nebo někdo, kdo uvěřil stokrát opakované lži od levicových aktivistů?
František Kubásek
Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.
František Kubásek
IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.
František Kubásek
"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?
František Kubásek
(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.
František Kubásek
(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.
Další články autora |
Připravte si zásoby jídla na 72 hodin, vyzývá Evropská unie v nové strategii
Občané Evropské unie by si měli připravit zásoby jídla, které jim v případě nouze vydrží nejméně 72...
Proč se to zvrtlo? Trump čekal boxerský pás, ale Zelenskyj ukázal fotky se zajatci
Američtí představitelé začali věřit ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi, ačkoliv jejich...
Táhněte do pr****! řve gynekoložka ve videu na pacientku. Teď jí hrozí trest
Gynekoložka ze středočeských Líbeznic čelí kritice poté, co vulgárně napadla jednu ze svých...
Bombové hrozby v Praze. Policie evakuovala tisíce lidí, odklonila dopravu
V Praze se ve čtvrtek večer uskutečnily masové evakuace kvůli nahlášeným bombám v pražské Lucerně a...
Daňové přiznání za rok 2024: využijte formuláře pro internetové podání
Jako každý rok i letos musí mnoho podnikatelů, drobných živnostníků i další osoby samostatně...
Vance navštívil vojáky v Grónsku, návštěvu zredukoval. Vítala ho „jednota proti tlaku“
Americký viceprezident J.D. Vance přiletěl na americkou základnu Pituffik v Grónsku. Je zde, aby...
Nekrmit, nehladit. Zoo se bojí slintavky, ruší i zážitkové programy
Rodiny, které se v těchto dnech chystají do některé z českých zoo, musí počítat s tím, že děti si...
Senátoři navrhli, aby NKÚ mohl kontrolovat Českou televizi a rozhlas
Rozšířit pravomoc Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) na prověrku hospodaření veřejnoprávní televize...
Putin navrhuje správu Ukrajiny pod záštitou OSN, chce se zbavit Zelenského
Ruský prezident Vladimir Putin navrhl zavedení přechodné správy Ukrajiny pod záštitou OSN, která by...

BRuNO family park láká rodiny s dětmi na výlet do Brna
Brněnský BRuNO family park nabízí více než 40 atrakcí pro děti i rodiče. V moderním areálu najdete autíčka, lodičky, tobogany, skluzavky, bludiště,...
- Počet článků 179
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2698x
Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof