Evropa bez psů?

Evropa se nechává pomalu islamizovat. Muslimů přibývá, jsou volení do radnic a vlád, například ve Švédsku či Nizozemí. Kolonizace islámem tak probíhá i pod záštitou islámských voličů - potomků rodičů a prarodičů, kteří před lety přicestovali. Tito byli tehdy ještě pracovití, relativně přizpůsobiví a nikomu svojí víru "necpali". 

Jenže nastupuje nová dospělá generace, někde již vyrůstá i třetí potomstvo po přistěhovalcích a ti zdaleka netouží po tradičních evropských hotnotách. Naopak. Snaží se pod záminkou náboženské dikriminace čím dál tím tvrději přizpůsobit Evropu sami sobě a islámu. A jak vidno, daří se. Zákony EU proti nic připraveny nejsou - dokonce je spíše plně podporují. A tak si muslim, který je zvolen do nějaké politické pozice, může vymýšlet, na základě diskriminace, prakticky cokoliv. Dokazuje to například případ z Nizozemského Haagu. 

Tamní městský zastupitel Hasan Küçük, původem Turek, prohlásil, že chov psů je týrání zvířat a jejich držení by se mělo posuzovat jako trestný čin. Je to jeden ze způsobů, jak prosadit islámská učení v praxi, protože islám psi popisuje jako zvířata škodící, černí psi se musí zabíjet ihned po narození, neboť jsou to "děti ďáblovy". 

Islám je však velmi pevný monolit. Proto není nizozemský případ v Evropě jediný. A ani první. Ve španělské Léridě tamní muslimové požadují úplný zákaz chození se psy na veřejná prostranství a zákaz vstupu s nimi do prostředků veřejné hromadné dopravy. Přítomnost psů na veřejnosti prý totiž potlačuje jejich svobodu vyznání - diskriminuje je a omezuje tím jejich právo žít podle islámských zásad. Poté, co radnice jejich návrhy odmítla, navíc město zažilo sérii otrav psů v Léridě. Počet psích obětí se počítá ve číslech přesahujících stovku. Takže zjevně žádná náhoda. 

Samozřejmě nemusíme jít daleko ani pro další případ pokusů o diskriminaci pejskařů. V Británii se s případy muslimských požadavků proti psům setkávají pravidelně. Podle zdrojů musel například nevidomý cestující vystoupit z autobusu, protože jeho slepecký pes pohoršoval muslimské cestující či řidiče. Podobné případy jsou známé i z taxi - řidiči jsou opět muslimové a opět do jejich taxi nesmějí ta špínavá chlupatá stvoření nastoupit. 

Případů je v Británii poměrně dost i přes to, že tato situace není legislativně vyřešena a Britové tak nemají povinnost v tomto muslimům ustupovat. Další případy jsou pak známé z britských nemocnic, prodejen a jiných veřejných míst. V zemi navíc panuje strach z otrav psů, kterých přibývá. Problém v Británii panuje již několik let, ale obyvatelé jsou většinou nuceni ustoupit požadavkům muslimů, aby nebyli například obviňováni z rasismu, aby nebyli terčem hrubých urážek a nebo třeba jen proto, že dotyčný ne-muslimský řidič chce mít klid. 

Jeden případ diskriminace psů jsme ale zažili i u nás, v Česku. 7 let starý případ. Operovaná žena - vozíčkářka - nebyla přijata do teplických lázní kvůli svému asistenčnímu psovi. Ten by prý vadil tamní "arabské" klientele, která by mohla na základě psa opustit lázně a ty by pak přišly o peníze. Ústupek tak je čistě finanční, ale je to jíž 7 let starý případ. Je tak otázkou času, kdy se bude téma probírat naplno i zde. Chcete-li vědět podrobnosti o vztahu islámu k psům, zde je odkaz na Wiki

A jak by na tlak muslimů na zákaz psů v Česku reagovala například Anna Šabatová? Že je to rasismus z naší strany? Takže se máme připravit též na vlny otrav psů, na to, že se budeme bát naše psi chodit venčit, protože se jisté skupině cizích lidí nelíbí? Už teď vídám ty bodavé pohledy muslimů, které při venčení potkám. V České republice je chováno kolem 4,5 milionu psů, podle statistik patříme na špici v Evropě. Bylo by tedy potřeba zamyslet se nad tím, jestli opravdu chceme dopadnout jako Španělsko, Nizozemí, Británie a potupně vystupovat z autobusů, protože náš pes někoho diskriminuje...

Autor: František Kubásek | pondělí 3.11.2014 15:30 | karma článku: 36,16 | přečteno: 2408x