Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co se mi na Islámu příčí: Přizpůsobit se? Musíme jen my

V poslední době jsem strávil hodně času tím, že jsem zkoumal Islám a Muslimy. Jejich zvyky, chování, právo, jejich fanatičnost, chování v Evropě.... Nejraději bych napsal "vadí mi vše," ale musím rozebrat každou část Islámu a islamismu našeho světa, naší země, Evropy...  Víte, že je jim jedno, kdo je podporuje? Že ho podříznou bez ohledu na to, že se jich léta zastává? 

Muslimové pomalu obsazují celou Evropu. Norsko, Švédsko, Francie, Británie, všechny tyto státy se potýkají až s milionovými počty takových "hostů". A jen pro připomenutí, před lety jich tam bylo přeci také jen pár tisíc jako u nás. Také se chovali přijatelně. A že si myslíte, že by se milion Muslimů přizpůsobilo českým zvykům? Tak se probuďte ze sna, protože zde je pár případů, jak se takový přistěhovalec za pohostinnost Evropské unii odvděčí. A nečekají vás žádné pozitivní informace. 

Začněme tedy Evropou, Británií, kde je již tolik Muslimů, že se nejoblíbenějším jménem pro novorozence zde stalo jméno Mohamed. A že byl prorok vrah? Odstraňoval své odpůrce, nechal znásilňovat ženy, prosazoval přísnou Šáríu? Ano, to přesně dělal. A ano, přesně on je vzorem každého Muslima, protože ti přeci říkají "Mohamed je posel boží". Vražedný, nelidský, nekompromisní, ale pořád posel...

Muslimů v Británii rapidně přibývá. Každá generace zde totiž vyplodí dvojnásobný počet potomků, takže se každý rok počet Muslimů v Británii zvýší o dvojnásobek zvýšení předchozího plus další přistěhovalci. Jsou jich již miliony. A myslíte, že se přizpůsobili? Jeden případ za všechny. Loni byl ubodán voják. Za bílého dne byl v podstatě několikrát přeřezán. Jak zvíře jej zavraždili dva Muslimové černé pleti. Tělo nechali ležet uprostřed ulice a chlubili se touto vraždou. Veřejně prohlašovali, že je ve jménu Alláha a všech Muslimů, kteří musí snášet přítomnost západních sil v zemích Blízkého východu. Zavraždili jej jako zvíře a to pouze z náboženských důvodů. Takže Allah Akhbar, že? Není to náhoda? Zrovna Muslim, zrovna v Anglii...

Z Anglie navíc mnoho muslimů poté, co se zde islámským rodičům narodí, emigruje. Například je známo, že stovky a možná tisíce Muslimů odjelo z Británie svoji silou a násilím z, jejich víry vyplývajícím, pomoci teroristům islámského hnusu zvaného "Islámský stát". 

A že se nebojí Muslimové, ale Britové? Pravda. Bojí se nařčení z rasismu. To mi přijde dost zarážející. Rotherham, město v Anglii odhalilo případ 1400 znásilňovaných dětí. Tyto činy, jejichž pachateli byli pouze přistěhovalci, většinou z Pákistánu, probíhaly mezi lety 1997-2013. A máme to tu, většinový podíl je Muslimů, kteří si neuvědomují, že tohle se v civilizovaném světě nedělá. Proč to nevědí? Protože je nikdo neučí se přizpůsobit. A proč 16 let nikdo nazasáhnul? Policejní a úřední složky odmítaly uvěřit vyprávění o takových zvěrstvech a bály se situaci řešit. Úředníci a policisté měli totiž obavy, že by byli nařčeni z rasismu. A to uvádím jen špičku ledovce případů, kdy zločinnost zvyšují Muslimové, a to vysokým podílem.

A co demonstrace ve Francii? Stovky Muslimů zapalovaly obchody, kradly, skandovaly islamistická hesla, včetně těch resistických a xenofobních. Videa z těchto "protestů" byla zveřejňována velmi opatrně. Francie, kde žije přes 5 milionů Muslimů, se bojí jejich reakce a snaží se být "politicky korektní", což v reálu znamená pozitivně diskriminovat Francouze ve prospěch přistěhovalců. Mnoho informací je zatajováno, mnoha informacím se nevěří. Mnoho informací je totiž prý zkresleno rasisty. Jediný náznak toho, že se s tím něco francouzská vrchnost snaží něco udělat, je to, že zakázali zahalování obličeje. Muslimka podala stížnost i k Evropskému soudu za diskriminaci a naštěstí neuspěla.

Ve Švédsku hrozí ekonomický kolaps. Přistěhovalci z východu zde každý rok přibudou o jedno sto titsíc. A vysávají tamní sociální systém. Každý Švéd zaplatí přes deset procent z každé vydělané Švédské koruny právě na podporu těmto přistěhovalcům. Ti zatím nejsou daleko od toho, aby si v ghettu vyhlásili Chalífát. Až 90% všech nešvédských pachatelů trestných činů jsou Muslimové. 

Nemluvě o samotném Bruselu, kde se bojí postavit na náměstí vánoční stromek. Bojí se, že by urazili Muslimy. Ti mimochodem sami vypověděli, že pokud se to Belgičanům nelíbí, mají se odstěhovat pryč, čili zde vidím další šanci Muslimů na Chalífát v brzké době. A to jen kvůli obavám z jejich násilnosti a nařčení z rasismu.

Takže co nám moderní evropský multikulturalismus přinese? Vyšší zločinnost, vyšší daně, které zatíží jen nás, daňové poplatníky, znásilňování, výhrružky smrtí, ghetta bez civilizovanosti... Stojíme o to? Podívejme se do Teplic. Začalo to tam házením dopadků na zem, hlukem, rychlými auty. A proč dělají nepořádek? Prý z neznalosti, podle Muslima, který v Česku žije už desítky let, také proto, že to tak chodí u nich. Takže nás žádné přizpůsobení nečeká. Čeká nás pouze věta "takhle je to u nás" a žádné hledání kompromisů. My budeme nadále platit za svoji vlastní naivitu. Ne tak za svojí jako za naivitu některých médií, která nám podhazují Islám jako náboženství mírumilovné a za naivitu politiků. Ti se bojí nařčení z rasismu...

Nemůžeme ale odsuzovat sami sebe za rasismus jen proto, že máme strach z takových lidí. Ti se mimochodem vůbec lidsky nechovají a nikdy jim to nerozmluvíte. Oni si totiž myslí, že dělají správnou věc. Že se přizpůsobit nemusí. A co na to média? Jsou vůbec objektivní? Jen některá. Podle svého sledování jsem rozlišil média "politicky korektní" a média "opravdu objektivní". A o tom se rozepíšu zítra. Hezký den a přemýšlejte o budoucnosti naší země, našich dětí. Jak to tak totiž vypadá, budou naše děti muset chodit zahalené do školy, aby nepobuřovaly Muslimy...

Autor: František Kubásek | sobota 30.8.2014 11:45 | karma článku: 38,35 | přečteno: 2104x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

ONLINE: IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  17:56

Sledujeme online Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelí potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

U Sušice spadl paraglidista, vrtulník ho přepravil do nemocnice v Plzni

19. července 2024  20:17

V pátek krátce po 16. hodině spadl u Sušice paraglidista. Na místo vyrazily všechny složky...

Šéf pražské policie čelí tlaku za výroky o zásahu na fakultě. Má být odvolán

19. července 2024

Premium Petr Matějček patřil mezi nejviditelnější tváře policejního zásahu při prosincové střelbě na...

První dny Turka v europarlamentu: mlžil o hymně, sdílel auta a sčítal hlasy

19. července 2024

„Už to všichni pochopili, že do Brusele přišla změna,“ říká postava Dolpha Lundgrena s tváří Filipa...

Slovenský poslanec Ľupták byl fyzicky napaden, policie podezřelého zadržela

19. července 2024  10:24,  aktualizováno  19:54

Slovenský poslanec z koaliční Slovenské národní strany (SNS) Pavel Ľupták byl ve čtvrtek fyzicky...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof