Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co se mi na Islámu příčí: Podpora od organizací a česká propaganda

Člověk v tísni jako hlavní islamofilní propagátor mezi českými neziskovými organizacemi. Romea.cz zkreslující informace ze zahraničí ve prospěch Muslimů a všechny ty lži na sharia4czechia.com a al-islam.cz. Z jejich strany nemůžeme informace chápat jako objektivní, nemůžeme ani tyto zřízení považovat za propagační. Je to čistá propaganda a samá lež. 

Ale nezůstaneme jen u nás. OSN v čele s USA například posilovala pozice dnešního Islámského státu, který je nyní nepřítelem. Spojencem byl v době, kdy zbrojil proti Asadovi. Ono být pod nadvládou nekonstitučního diktátora rohodně není příjemné, ale tento případ ukázal, jakou chybou může být podporovat Muslimy, protože se bez ohledu pak obrátí proti vám. 

A jsou to právě pozorovatelé OSN, kteří dohlíží na dodržování zákonů a pravidel západní společnosti na východě planety. Zde jsou totiž morální aspekty, hlavně "díky" Islámu, postaveny úplně jinde. A například v jižní Africe to není nic odlišného, zde též dochází ke konfliktům, vlastně k čistým válečným zločinům. A jakoby organizace sama nevěděla, kde jim všem hlava stojí. 

Organizace obviňovala z válečných zločinů skoro každou stranu téměř všech sporů na východě. Největším paradoxem je asi obvinění proti Izraeli, která stojí proti hrozbě jménem Hamás. Obviněna byla právě Izrael a to kvůli mrtvým civilistům v pásmu Gazy. Co je ale platné, když sama OSN podporuje, aby obyvatelé zůstávali ve válkou ohrožených oblastech. Co je platné, že OSN dopomáhá Hamásu ke zbrojení a zakrývá fakta, jako třeba fakt, že Hamás se záměrně mezi civilisty skrývá a používá je jako štít nejn pro jejich členy ale i pro jejich zbraně. Tato informace je bohužel k dostání jen v zahraničních médiích.

Hamás tím pádem sám páchá válečné zločiny. A s pomocí OSN se stává i přímým viníkem toho, že jsou civilisté nastrčeni do oblastí, odkud operují jejich zbraně. Tím pádem Izrael slouží jako dobrá loutka, která se nechá nalákat k zabití několika lidí jako cenu za bezpečí svých vlastních obyvatel. A měla by to být právě OSN, která by měla doporučit či zajistit přesun obyvatelstva do bezpečí. Kdo by nechtěl odejít, byl by pak buď nechán na pospas nebo obviněn ze spolupráce s Hamásem. Přeci jeho rozhodnutí, jei risk, jeho bysnys.

OSN používá i proislamistickou cenzuru. Když je zveřejněno video s nějakým výbuchem či škodami, které jsou údajně způsobeny Izraelí, o jejich pravosti není nikdy pochyb. Je-li to naopak, pravost se řeší tak dlouho, než zájem o odpověď z médií vyšumí. Což je pouze hra s konzumenty informací - námi. Tato organizace tak působí velmi nevěrohodně a jednostraně.

 

Pokud však do Česka dorazí Islám v plné síle, měli by mít strach místní Romové. S nimi si přeci Islám také nebere servítky. Co na to Romea.cz? Islám je mírumilovný, Islámský stát není islámský. Čím to dokazuje? Například článek o protestech v Oslu. Píše se o tisícovkách mladých Muslimů protestujících proti IS. Ale informace jsou také příliš jednostrané. neuvádí se přesný či odhadovaný počet opravdových Muslimů mezi prostestujícícmi. Informace je velmi nevěrohodná. Navíc je v článku, jako v každém článku na Romea.cz, psáno o rasismu, který je prokletím asi jen "bílé" či "křesťanské" rasy. Ani Muslim, ani Rom, nikdy se nikdo z nich rasisticky neprojevil, tedy aspoň podle serveru Romea.cz.

A co propagace Islámu v Česku? Plný srandy, vtípků a recesí, ovšem všechny jsou myšleny smrtelně vážně. Veškeré zločiny a ztráty na životech, jsou podle těchto stránek špatným pochopením Islámu a zločiny to vlastně nejsou. Jak se to dá chápat, je to prominutelný omyl. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak může být Mohamed probírán jako prorok, posel boží a podobně.

A co toto násilné síření Islámu po světě pomocí Chalífátu? Je nenásilné. Podle al-islam.cz, ve článku Islám a Muslimové, se Islám šíří nenásilně, kvůli své jednoduché a logické doktríně, která vyzívá k víře v jediného boha, který si zasluhuje být uznáván. Ano, přesně tak, po tom všem, co vidíme v Africe ve jménu Alláha od organizace Boko Haram, po tom všem, co vidíme v Izraeli ve jménu Alláha v činech Hamásu a po tom všem, co vidíme vraždění ve jménu Alláha Islámským státem i v Iráku, si tato stránka lže do kapsy.

Další českou propagandou, na kterou bych si dal pozor, je sharia4czechia.com. Takzvaná "cesta k víře pro Česko". Není to náhodou samo o sobě zločinem, nazvat "vírou pro Česko" právo, které lidská práva porušuje? Které staví mnohé lidi do pozice podřadnosti jako za dob Fašismu? Samotný název tedy budí strach a rozpaky. Články zde uvedené jsou tak pouze perlička.

Článek o tom, jak zlý a neislámský je Islámský stát, jsme už četli snad všude. Že se nechází i zde, je samozřejmostí. Nenechme se zmást. Stejná zvěrstva jako IS, páchá pořád i Boko Haram a ten zůstává nezpochybňován. Dále pak je tu návaznost na cenzurující média. Doporučení na články iDnes.cz jsou nedílnou součástí tohoto serveru.

Oddělená kupé ve vlacích pro ženy jsou touto stránkou vysvětlovány jako přejímané z Islámu a ku prospěchu žen. Ačkoli některá média tyto domněnky odmítala, jsou potvrzena zde. Tady jde vidět, jak si proislamističtí cenzoři sami mezi sebou protiřečí.

Jim věřit nikdy nebudu, Islámu věřit nebudu, Muslimovi, co hlásá mír, také ne. Muslimů - vrahů a násilníků - je totiž tolik, že již nelze věřit ani těm ostatním jen proto, že jich je na tom místě méně. Až jich totiž bude víc, za naší naivitu se nám velmi pravděpodobně, ne-li jistojistě, pomstí. Jejich potomkové jsou totiž vychováváni k zabíjení. Učí se střílet ze zbraní, takže budou připravni oni. Kdy už pochopíme, že je pravý čas na to jim ukázat, že si nemohou dělat, co chtějí? Ve své zemi diskriminují nás učením svých zvyků a jejich nákazovou aplikací, minimálně částečnou. U nás dělají to samé, proč? Proč je to necháme dělat jen proto, že nám zatím nic neprovedli?

Jejich prorok, zločinec a vrah, jim to nepřímo nakazuje, takže si dávejme na ně pozor. Hezký den a přemýšlejte. 

Autor: František Kubásek | pondělí 1.9.2014 11:45 | karma článku: 27,99 | přečteno: 845x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

Ministr zvažuje nižší daně a další zvýhodnění pro dřevostavby

23. července 2024

Ministerstvo zemědělství se snaží co nejvíce podpořit využívání dřeva pro stavební účely. Podle...

Podvody na internetu neustávají. Stopy vedou i na Ukrajinu, říká vyšetřovatel

23. července 2024

Policii čím dál více zaměstnávají internetové finanční podvody. V nich nepoctivci zmanipulují toho,...

Trans žena Lenka Králová se rozchází s manželkou. Miluju někoho jiného, říká

23. července 2024

Softwarová inženýrka Lenka Králová (43) se narodila v mužském těle, ale vždy se cítila být ženou....

Dieselové vlaky a lodě za emise platit nebudou. Resorty se shodly na výjimce

23. července 2024

Premium Dieselové vlaky a lodě uniknou povinnému placení za emisní povolenky, které budou muset od začátku...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof