Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co se mi na Islámu příčí: Chalífát, 4. Říše

Šáría, Džihád, Chlífát, Halal.... A všechny ty lži i na českých propagačních stránkách. V poslední době jsem strávil hodně času tím, že jsem zkoumal Islám a Muslimy. Jejich zvyky, chování, právo, jejich fanatičnost, chování v Evropě.... A děsím se zítřka. Zítřka, kdy někde v českém zapadákově proběhne setnutí hlavy nahrané na video. Děsím se doby, kdy budu potkávat děsivé zahalené lidi na každém kroku. Nejraději bych napsal "vadí mi vše," ale musím rozebrat každou část Islámu a islamismu našeho světa, naší země, Evropy... každou formu Islámu, která mi přijde naprosto nepřijatelná a kritizovat každého, kdo jej slepě podporuje.

Vláda Chalífy, Ummy, muslimské obce. Prvním Chalífem byl v roce 632 Abú Bakr. Technicky vzato byl pojem používán jako shrnutí všech území ovládaných Muslimy. Chalífát je označení pro území ovládané tímto náboženstvím. Vznikne zde správa pod právem Šáría. Bez ohledu na to, kdo jste, máte povinnost se jím řídit nebo zemřít jako zvíře. Bez nadhledu, bez obrazu, Muslimové, kteří někde vyhlásí Chalífát, odstraňují všechno a všechny přebytečné bez zaváhání. A není to tak úplně ani vojenský výraz.

Chalífát neznamená vítězné dobytí nějaké lokace. Znamená to přímo zabrání, přivlastnění, krádež. Postupem času se tento pojem stává nástrojem pro vyhlášení války okolním územím a pro výhružky obyvatelstvu v souvislosti s loajalitou. Čerstvé Chalífáty byly vyhlášeny v Africe a Asii. Hnutí, kterému neřeknu "radikální", protože je prostě pouze "čiste muslimské" a reprezentuje Muslimskou veřejnost, takto zabralo část Sýrie a Iráku. Dost podstatnou. Velkou. Další typicky muslimské hnutí Boko Haram tímto způsobem obsadilo část Nigérie. 

U Nigérie zůstaňme. Je-li totiž na světě uskupení, které vraždí po desítkách, stovkách a tisících bez pozornosti veřejnosti tomu přiměřené, je to právě Boko Haram v Nigérii. Zde jsou útoky Islamistů nejkrvavější, zde jsou nejefektivnější, zde jsou nejvíce hrůzostrašné. Zde jsou Islamisté ve "jménu svého boha Aláha" vyvraždit rodiny s dětmi a novorozenci. Jsou schopni jim řezat hlavy, jsou schopni uplatňovat právo Šáría na ty nejmenší a bez milosti je podřezat na způsob Halal porážky. Převážně však střílejí. Střílejí do všeho, co se hýbe. 

Nigérie z mého pohledu reprezentuje to, co nás může čekat. Možná za třicet let, možná za padesát. Možná také dřív. Je to ten nejhorší scénář zběsilých projížděk teréních vozidel ozbrojených samopaly střílejícími v úhlu 360 stupňů. A to jen proto, že místní odmítají podléhat Šáríe. To je skutečnost, rok 2014. To je realita. Žádní váleční zajatci. To totiž není válka, ale likvidace. Představte si, kdyby přišli sem. Bude jich mnoho. Přidjou sem a vyhlásí Chalífát. Vyhlásí právo Šáría. vyhlásí kastraci žen. Zabijí nepodřízené, vraždy nahrají na video s výhružkami ještě neobsazeným územím. Nemyslím tím přímo naší zemi, myslím tím Evropu. 

Je totiž otázka času, kdy se britští Muslimové sjednotí a ve jménu Aláha přeberou takto nadvládu nad některým tamním regionem. Řeknou "vyhlašujeme Chalífát. Tohle je Aláhova země a teď patří nám". V tu chvíli už ale bude téměř pozdě, protože bude už jeden region společně s jeho obyvateli ztracen a přibývat budou další. Rychleji a rychleji. Francie, Norsko, Švédsko, tam všude je nyní dost Muslimů na to, aby někde mohli vyhlásit Chalífát a bránit ho minimálně nějakou dobu, po kterou povraždí tamní obyvatelstvo. 

A stejně jako Hitlerova 3. Říše, Chalífát je zatím podle veřejných médií neškodnou formou, terá je příliš daleko od Evropy. Jenže kdy si všichni uvědomí, že 4. říše vzrůstá rychle, že vzrůstá rychleji, než kdokoliv očekával a že i plozením mnoha potomků si upevňují pozice v evropských zemích? Kdy si uvědomí, že mít nejoblíbenějším jménem "Mohamed" je přeci jen náznak toho, že už je muslimská kapacita v Evropě vyčerpána? A není už na několik evropských zemí pozdě? 

Nemůžeme odsuzovat sami sebe za rasismus jen proto, že máme strach z takových lidí. Ti se mimochodem vůbec lidsky nechovají a nikdy jim to nerozmluvíte. Oni si totiž myslí, že dělají správnou věc. A nikdy je nebude zajímat názor národa, do kterého migrují. Myslíte, že se přízpůsobí? Svůj názor vám zprostředkuji rád, v dalším článku. Hezký den a přemýšlejte.

Autor: František Kubásek | pátek 29.8.2014 11:45 | karma článku: 27,00 | přečteno: 911x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Plán pro Ameriku, který odmítá i Trump. Brojí proti woke a chce zakázat porno

21. července 2024

Premium Dokument tak kontroverzní, že od něj dává ruce pryč i jinak nebojácný Donald Trump? Republikáni se...

KOMENTÁŘ: Nepřítel cukr! Když se zdražuje jen to, co vynáší

21. července 2024

Premium Vláda se chystá více zdanit – tedy zdražit – slazené nápoje. Proč jenom slazené, nikoli všechny...

Americký ropný průmysl vzkvétá. Firmy generují rekordní zisky, produkce roste

21. července 2024

Americkým producentům ropy se navzdory globálním snahám o masivní expanzi obnovitelných zdrojů i...

Tři klienti za dva dny. Úřad práce na poště neláká, provoz se nově rozšířil

21. července 2024

Premium Česká pošta již několik týdnů na vybraných pobočkách vyřizuje žádosti o část sociálních dávek. Úřad...

Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho
Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho

Alespoň to říká Marek Cinko, sochař, který prošel různými profesemi. Byl počítačovým grafikem, prodavačem, tesařem a tantra masérem. Právě při...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof