Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Černá díra jménem Norsko: Díry v zákonech, šikana, islamizace

Norsko je ne moc hustě obydlený stát ve Skandinávii, výběžku v severní Evropě. Stát opakovaně odmítl vstup do Evropské unie. Zde ale končí veškeré správné kroky tamní vlády a systému. Více než čtvrtinu obyvatel státu tvoří imigranti, úřady zde díky dírám v zákonech a penězům a pod tlakem lobbingu lidí toužících po dotacích od státu kradou děti a téměř nikoho to nezajímá. Navíc zde muslimové extrémně zvyšují kriminalitu. To je Norsko 2014.

Norsko, země black metalu, death metalu, zažívá podobně temné období, jako je atmosféra při black metalovém koncertu. Nikoliv však kvůli show, ale kvůli tamnímu systému, jenž umožňuje zneužívání sociální injekce a díky kterému může někdo lobbovat za krádež dětí někomu jinému. A temná je i imigrační politika, jejíchž průběh poznávají původní obyvatelé Norska na stále se tryskem zvyšující násilné kriminalitě. 

Tato nenápadná země je poslední dobou skloňována ve Strassburgu. Evropským soudem pro Lidská práva projde mnoho případů odebrání dětí biologickým rodičům z důvodu neprokázaného obvinění. Ročně je v zemi odebráno dle odhadů přes dvanáct tisíc dětí. Důvody a průběh odebrání je podobný. Viz třeba český případ.

Češce odebrali děti kvůli oznámení školky o možném sexuálním zneužívání. To se nikdy neprokázalo a policie případ odložila. Protože nebyl úplně uzavřen, byly děti matce úřady odebrány a každé nyní je v jiné pěstounské rodině. Matka je může vidět pouze dvakrát ročně, sotva pár hodin, nesmí s nimi promluvit rodným jazykem, nesmí jim projevovat city a vše je velmi pečlivě hlídáno. Děti jsou tak pod náporem úřadů nucené si zvyknout na nové rodiče. 

Češka neuspěla ani u Evropského soudu, který každý případ řeší tak chybně, že je poslední vítězství biologického rodiče podle právníka Mariuse Reikerase známo z roku 2007, kdy své děti po čtyřleté bitvě s Norskými úřady získal zpět Sanchez Cardenas, původem z Chile. Jeden vítězný případ v poměru s dvanácti tisíci ročně je poměrně chabé skóre i přes to, že je známo, proč je pěstounská péče v Norsku tak populární.

Pěstouni dostávají od norského státu 15 000 Eur měsíčně, pokud mají v péči dvě děti. V přepočtu se jedná o více než 400 tisíc Kč. Tento systém navíc vznikl již v roce 1992, kdy byl zřízen jakýsi pseudoúřad s pravomocí odebírat děti bez jakéhokoliv soudu. Pokud se čísla ukradených dětí nemění příliš, má tato "sociální rada" na kontě již stovy tisíc kradených dětí přeřazených do pěstounské péče. A miliony Eur nákladů státu na příspěvky pěstounům mimo jiné také.

Díry v zákonech Norska umožňují tomuto úřadu fungovat a dále odebírat děti. Za tu zhruba hodinu, kterou mi trvá napsat tento článek a mezitím si zjišťovat konkrétní čísla, jsou v Norsku zabavené dvě děti buď z důvodného podezření na zneužívání nebo jiný druh týrání. Není to přehnané? 

Osobně mi přijde o mnoho více překvapující, když jsem se dozvěděl o tom, kdo jedná za Češku, které úředníci ukradli děti. Nejsou to středopravicové strany, od kterých byste to očekávali. Ani pan Diensbier, ani paní Šabatová. Ani jedno z těchto velmi známých jmen, podle iDnes.cz především pro boj za lidská práva, se o jiná práva než o práva menšin zkrátka nezajímají. Nejvíce se v případu angažují členové strany Svobodných. 

Krom této zdrcující šikany je v Norsku další problém. Čtvrtinu obyvatel již tvoří imigranti. Z velké části muslimové, kteří již otevřeně vyhrožují Norsku válkou - džihádem a vyhlašují chalífáty. Ve státě za poslední léta roste kriminalita jak houby po dešti. V některých městech dosud nebylo známo znásilnění, nyní jich tam mají až desítky ročně. 

Před dvěma lety Saúdská Arábie kritizovala Norsko za porušování práv muslimů. Jedna z nejsilnějších totalit prohlásila, že se Norsko dostatečně nestará o svých několik set tisíc muslimů. Ti mezitím znásilňují ženy ve velkém, kradou, vyhrožují... Zajímavé číslo. V roce 1992 bylo v Norsku narozeno přes 183 000 dětí imigrantů, něco málo přes 4% počtu obyvatel. Na začátku roku 2014 to bylo již 759 000, přes 14%. 

Norsko eviduje zhruba 350 000 muslimských přistěhovalců. Jejich zločinnost několikanásobně přesahuje zločinnost stále ještě ve vysoké většině žijících Norů. Podle statistik v Oslu, hlavním městě Norska, 90% znásilnění spáchájí muslimové. To je velmi alarmující číslo.

Norsko je takový příklad toho nejtemnějšího a nejshnilejšího zapadákova a kocourkova Evropy. Šikana obyvatel, zabavování dětí díky dírám v zákonech. Mimochodem, jsou zde mnohé domněnky, že muslimům se zde děti ze strachu neodebírají. Ze stejného strachu bylo uzavřeno židovské muzeum. A i obyvatelé mají strach. Mají strach o své děti, mají strach ze své vlády a z muslimů. Nemají se o koho opřít a nikdo jim nepomůže. Norsko je jednou z posledních zemí, do které bych osobně jel na výlet a absolutně mezi posledními na světě, ve kterých bych si přál bydlet. 

 

 

Autor: František Kubásek | úterý 11.11.2014 15:30 | karma článku: 39,63 | přečteno: 5046x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Wimbledonská šampionka Krejčíková! Italku přemohla v dramatickém finále

13. července 2024  14:45,  aktualizováno  18:51

Wimbledon má opět senzační vítězku. A znovu po roce tato senzace pochází z Česka! Barbora...

Na Ukrajině vznikne ve spolupráci s českou firmou nový závod na výrobu munice

16. července 2024  5:50,  aktualizováno  16:24

Na jednání s českou vládou přijeli do Prahy členové vlády Ukrajiny. A premiér Denys Šmyhal po...

U Barcelony havaroval autobus, pětadvacet lidí skončilo v nemocnici

16. července 2024  14:34,  aktualizováno  16:23

Nedaleko španělské Barcelony v úterý havaroval autobus. Nejméně pětadvacet lidí skončilo v...

Lidé bezohledně parkují u koupaliště, blokují pomoc. Hasiči jim vyhlásili boj

16. července 2024  16:21

Trpělivost s řidiči bezohledně parkujícími na úzké příjezdové cestě ke koupališti Bílá voda v...

Řeka u Hradce vyplavila domy, místní chtějí kvůli nápravě blokovat obchvat

16. července 2024  16:10

Plotiště na předměstí Hradce Králové zasáhla minulý týden rozvodněná Melounka a voda z okolních...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof