Vyloučit nevyloučit?
Teď se na podobnou metodu vrhnul Zelený Bursík. I on má ve své straně takové osoby, které mu neudělají vše jako jeho milá i "milá" Katuška Jacques (proč ne Jacquesová?) a tak je nutno se s těmi neposluchy vyrovnat.
Trio žen - Kuchtová, Jakubková a Zubová - a Čáslavka, všichni z vnitrostranické frakce Demokratická výzva mají teď problém. Naplácat jim na zadeček by asi nepomohlo - asi by nedrželi a Martina by to tak nevzrušovalo a tak se rozhodl je vyloučit. Vždyť oni si dovolili mít jiné názory než Jeho Veličenstvo Martin I. a tak je nutno je potrestat.
Postavit je na pranýř - to by asi nevyšlo, co kdyby je zelení voliči začali oslavovat, protože mají stejné názory, zostudit je v tisku - taky problém, kdo by o tom psal - možná Kotěhulský (omlouvám se Kotěhulkám) zpravodaj, popravovat za názory - to taky nejde.´
A tak to vyřešme demokraticky - nejprve to proženeme přes revizní komisi (tam má Martin převahu) a pak je vyloučíme na Republikové radě - tam tu převahu - byť možná těsnou nebo děsnou - má taky.
Proč to nedělá přes základní organizaci (tam by asi pravděpodobně neuspěl)!!
Že by hlavním důvodem téhle šaškárny byla věta "Jestli si něco nemůžeme teď dovolit, tak je to další vnitrostranický konflikt vynesený před veřejnost. Balancujeme na hranici volitelnosti,"kterou Buršík pronesl? Když nejde o koryta - ať v našem Parlamentu nebo v Europarlamentu - tak asi nejde o nic.
Co kdyby se Bursík za rok nedostal do Parlamentu a nebyl vicepremiérem za mizerných 100 a více tisíc měsíčně, co kdyby se Katuška nedostala do Europarlamentu? Té by ty statisíce také chyběly. Nebo je snad důvod jiný?
Před desítkami let se v jisté straně také vyloučilo významné procento členů. Není vyloučení čtyř členů a možná následně i těch, kteří s nimi symatizují procentuálně stejně velkou čistkou?
Karel Krejčík
Máme prezidenta velezrádce
Opravdu - náš ČSSD se postaral o novinku - jsme asi jediný stát - který má prezidenta velezrádce - co na to pane Dienstbiere anebo paní Wagnerová? Za čtyři dny prezidenta asi nepotrestáme nebo snad Ústavní soud rozhodne?
Karel Krejčík
Kolik máme prezidentů, pane Moravče?
Do dneška jsem se domníval, že jednoho. Ale podle "elitního" moderátora ČT Václava Moravce tomu asi tak není. Když si pozval do prvních Otázek v letošním roce exprezidenta Václava Havla, tak se nás o tom snažil celou dobu vytrvale oslovováním "pane prezidente" přesvědčovat.
Karel Krejčík
Návrat do minulosti
Město Česká Lípa připravilo jako součást kampaně Den bez aut akce pro veřejnost - mimo jiné „Den s historickými autobusy“, který měl loni velký úspěch. A tak na Českolipáky čekaly letos: Praga RND, Š 706 RTO + přívěs Jelcz, , Š 706 RO, tahač Š 706 + prototyp autobusového návěsu NO 80 a i anglický double decker.
Karel Krejčík
To je šetření?
Tak se nám na jižní Moravě vytvořila nová koalice ČSSD a KDU - ČSL. Je tak nahrazena bývalá koalice ČSSD a ODS. Ona prostě ČSSD potřebuje někoho, kdo jí bude odkývávat její rozhodnutí, někoho, za koho se bude muset schovat, až to možná nevyjde.
Karel Krejčík
Což odložit Kocába?
Neni důležité něco dělat, zdá se, že je důležité nechat o sobě vědět. Tím se řídí ministr pro lidská práva, později zmocněnec pro lidská práva a já nevím co ještě. Michael Kocáb. Připadá mi to, že se snaží ve finkci, kterou jistě dělá zdarma a bez nároku na nějaké prebendy, udržet za každu cenu.
| Další články autora |
Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík
Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků
Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...
Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo
Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...
Železnice na letiště vstupuje do nové etapy. Kvůli protestům zmizí ze Střešovic plánovaný komín
Přípravy klíčové části železnice z centra hlavního města na Letiště Václava Havla pokračují....
Míče pro MS se vyráběly z kůže, textilu, umělotiny. Ty nejnovější jsou plné elektroniky
O kulatosti onoho nesmyslu zvaného fotbalový míč by se dalo diskutovat. V prehistorii světových...
Zahradní slavnost pod taktovkou Jedličkova ústavu
Jedličkův ústav v Liberci zve na tradiční Zahradní slavnost.
Muž v černé roušce přepadl desetiletou dívku. Máme podezřelého, hlásí policie
Krnov na Bruntálsku se stal v pondělí dějištěm přepadení teprve desetileté školačky. Podle...

Prodej RD Dvorce u Bruntálu.
Budišovská, Dvorce, okres Bruntál
2 455 000 Kč
- Počet článků 298
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1619x



















