Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

J64a31n 73M26a70r15e90k

20. 7. 2022 0:53

Ivanko, souzním s vámi...já také basketbalu nemohu přijít na jméno.Já žiju v Kanadě a tak kromě hokeje, který miluju, se tu pořád propaguje basket a ještě jeden přiblblý sport..baseball. To je takový sport, kde jeden macho pořád mává takovým klackem a druhý mu tam hodí takovou koženou kouli. Většinu se netrefí a když se trefí, všichni se někam rozeběhnou jako brabci. Úžasný sport. Už jsem vám jednou psal...nic si z těch pitomých poznámek lidí, kteří vám nesahají ani do pasu nedělejte. Tady se říká: "To be tall is sexy"!! Jájsemo 3 cm kratší než vy, ale sexy bohužel nejsem. 84 letý dědek sexy bejt nemůže, i kdyby se rozkrájel. . Jenom mám potíže létat letadlem 'Economy class', kde se nevejdu na sedadlo.Před 40 lety jsem rád létal dnes už neexistující aero company Wardair, tamjsem si dal i nohu přes nohu. a k jídlu jsem dostal skoro půl krocana. Dnes, když se nakonec na sedadlo nějak vecpu, a ten předemnou si skloní opěradlo ke spánku, mám vyklubené kyčle. A k jídlu dostanu kousek nějaké hmoty, která si hraje na maso a k tomu půlku nedovařené brambory. Tak cheer up!!!!!!!!

0 0
možnosti
Foto

Honzo, velmi Vám děkuji za reakci na můj článek a posílám svůj pozdrav do Kanady. :-) Nikdy jsem tam nebyla, ale už od doby, co jsem se ve škole učila v zeměpise o tajze mám tu zemi v hlavě zakódovanou jako nádhernou...plus kanadští hokejisti taky nejsou škaredí. ;-D

Nebojte se, já si z těch hlášek (už) nic nedělám. Jsem opravdu někde jinde. Ve svých článcích popisuji to, čím jsem si procházela a co jsem doposud zažívala. Je to takový deník z mého života, kterž jistě pomůže mnohým vysokým ženám pohlížet na patálie v jejich životech jinak...s nadhledem. (Od toho tu výšku přece máme. :-P) Jak se tak nechávám mezi písmenky unést, uvědomuji si i, že jsem na některé věci jakoby už i zapomněla...jen tím, jak se do určitého tématu ponořuji, na něco (nikoliv všechno) si vzpomenu a sama sebe překvapuji, že mě to či ono už dávno neovlivňuje...že jsem to jakoby zapomněla. Jakmile má člověk v sobě mnohé zpracované, tak ty záležitosti se ho dotýkají asi jako "water off a duck's back" (jedno z mých nejoblíbenějších rčení) ;-)

Já létání mám moc ráda. Nohu přes nohu jsem mohla dát pouze v autobuse SETRA v roce 2017...ti ale ještě existují. ;-D Jinak nikde a v letadle si říkám o emergency seat. ;-) Joooo, sklápení opěradel lidí před námi, aniž by se zeptali, zda je ok si je sklopit, je zlo. ;-D

0 0
možnosti
IL

I75v17a37n34a 71L66a75n75c87e

19. 7. 2022 13:07

Ačkoliv nejsem vysokého vzrůstu i mne lidé nevěřili, že sport nedělám. Na basketbal ani nepomysleli, ale podezřívali mě, že lyžuji, že závodně plavu... přitom v bazénu bych se utopila, neudělám jedno jediný tempo a na lyžích jsem nikdy nestála. Je fakt, že míčové hry mi šly velice dobře, ale jenom do určité doby, než jsem onemocněla.

2 0
možnosti
Foto

Píšete mi z duše.

Basketbal, ač syn basketbalisty, z duše nemám rád. Naopak volejbal miluji a hrál jsem ho ještě před pár lety.

1 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 754x
Jsem koučkou zdravého životního stylu pro ty, kteří hledají cestu samy k sobě. Můj přístup ke zdraví člověka je celostní, tj. péče o tělo, mysl a duši. 
Mou vizí a posláním je pomáhat primárně ženám na cestě k jejich spokojenému já - přijmout se a mít se rády takové, jaké jsou. Pomáhám jim posílit své sebevědomí, uvědomit si vnitřní hodnotu a žít svůj život z pozice tvůrkyně svého života.

 

https://ivanakotouckova.webnode.cz

MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Kvůli životním výzvám a řečem druhých jsem svou výšku (197 cm) vnímala jako prokletí. S tím, že svou výšku nezměním, jsem se naučila nějak žít…nebylo to sebepřijetí, ale spíše stagnace. Myslela jsem si, že cestu sama k sobě najdu přes sport, fitness a diety. To byl i jedním z hlavních důvodů pro studium a získání certifikace fitness trenérky a nutriční poradkyně.

Když už jsem si myslela, že jsem se plně našla, přišel další milník v mém životě, který mi ukázal opak. Ponořila jsem se do studia psychosomatiky, transformace podvědomí, práce s myslí, probuzení své intuice a ženskosti. Od té doby jsem svému životu začala dávat úplně jiný směr a našla jsem své poslání, kterému se naplno a s láskou věnuji.

www.facebook.com/ivankakotouckova

Seznam rubrik