Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nejhorší je, když se s Vámi někdo rozejde formou zprávy, že? ;-)

0 0
možnosti
EH

Jsou lidé a není jich málo, kteří se bez komunikace obejdou úplně. :-)

Pro komunikace lačnící příbuzné to musí být frustrující.

Není pak lepší vidět se osobně jednou za půl roku, než povinný telefonát jednou týdně?

0 0
možnosti
Foto

Já lidí, kteří se bez komunikace obejdou, moc neznám. ;-D A člověk, kterého znám, se stejně vyptává dotyčné, co s ním bydlí, jak se ten či onen člověk má... Takže bez komunikace se dle mého názoru obejdou samotáři a ti, co rádi žijí v naprosté izolaci.

Vidět se s mými nejblližšími jednou za půl roku mi dostačuící nepřipadá, pokud žijeme nedaleko. Když jsem žila v Austrálii, tak to samozřejmě bylo jiné...ale i tím ty vztahy utrpěly. Určitě záleží i na tom, jak blízké a srdečné vztahy máte. ;-)

O povinných telefonátech a nebo častých telefonátech, jak zmiňujete 1x týdně, já však vůbec nemluvím. Myslím si, že povinné cokoliv je velké ne a telefonáty týdně bývají většinou naprosto zbytečné.

0 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 754x
Jsem koučkou zdravého životního stylu pro ty, kteří hledají cestu samy k sobě. Můj přístup ke zdraví člověka je celostní, tj. péče o tělo, mysl a duši. 
Mou vizí a posláním je pomáhat primárně ženám na cestě k jejich spokojenému já - přijmout se a mít se rády takové, jaké jsou. Pomáhám jim posílit své sebevědomí, uvědomit si vnitřní hodnotu a žít svůj život z pozice tvůrkyně svého života.

 

https://ivanakotouckova.webnode.cz

MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Kvůli životním výzvám a řečem druhých jsem svou výšku (197 cm) vnímala jako prokletí. S tím, že svou výšku nezměním, jsem se naučila nějak žít…nebylo to sebepřijetí, ale spíše stagnace. Myslela jsem si, že cestu sama k sobě najdu přes sport, fitness a diety. To byl i jedním z hlavních důvodů pro studium a získání certifikace fitness trenérky a nutriční poradkyně.

Když už jsem si myslela, že jsem se plně našla, přišel další milník v mém životě, který mi ukázal opak. Ponořila jsem se do studia psychosomatiky, transformace podvědomí, práce s myslí, probuzení své intuice a ženskosti. Od té doby jsem svému životu začala dávat úplně jiný směr a našla jsem své poslání, kterému se naplno a s láskou věnuji.

www.facebook.com/ivankakotouckova

Seznam rubrik