Diskuse

Dovoluji si

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Autorko, když byl váš otec tak přísný. To gymnázium vám navrhl on? A kdybyste měla horší známky a na gymnázium byste se nedostala, byl by na vás naštvaný? V té době se na gymnázium pořád dostali jen ti nejlepší, takže otec musel pérovat, abyste měla ty nejlepší známky. Nebo ne? :-)

0 0
možnosti
Foto

Chtěla jsem jít na designerskou nebo uměleckou školu, ale to mi otec rozmlouval, že to není praktické a člověk se neuživí. Pro gymnázium jsem se rozhodla sama, protože jsem ve svých 15-16 letech nebyla schopna se rozhodnout, co tedy jiného...otec a dalších pár lidí mi poradili, že gymnázium si prodloužím studium a posunout si tak rozhodnutí o 4 roky, které nebudou ztracené. Můj otec chtěl, abych vystudovala a žila si tak finančně lepší život než on. Bohužel dosažené vzdělání v životě vuuuubec nezaručuje lepší a jednodušší život z pohledu finančního zajištění. Znám spoustu tzv. nevzdelanců, co nestudovalo, a nebo jen velmi málo, a mají se finančně daleko lépe.

Největší problém vidím v tom nastavení mysli "život ve strachu z nedostatku", v němž jsem vyrůstala a na který odkazují.

0 0
možnosti
Foto

Gratuluju, Ivano. Já pořád říkám, že rodiče ovlivňují život člověka do takové hloubky, jakou většina z nich ani nedokáže nahlédnout.

Vaše cesta je oslavou naděje a dobrých konců.

1 0
možnosti
Foto

Moc děkuji.

Úspěch je, když se člověk začne věnovat seberozvoji, díky kterému dojde ke spoustě uvědomění...jen tomu musí být otevřený, chtít svůj život zlepšit a vzít za něj plnou zodpovědnost.

1 0
možnosti
ES

Slovesa se neskloňují, tedy nemají pády.

0 0
možnosti
Foto

Děkuji za upozornění...jasně, je to v první osobě ;-D

0 0
možnosti
JH

J89i91r47i 49H25l73a46v38a

5. 7. 2022 6:48

Cesta do svoji a jiných duse ma své rizika ale taky odměny.R^:-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 754x
Jsem koučkou zdravého životního stylu pro ty, kteří hledají cestu samy k sobě. Můj přístup ke zdraví člověka je celostní, tj. péče o tělo, mysl a duši. 
Mou vizí a posláním je pomáhat primárně ženám na cestě k jejich spokojenému já - přijmout se a mít se rády takové, jaké jsou. Pomáhám jim posílit své sebevědomí, uvědomit si vnitřní hodnotu a žít svůj život z pozice tvůrkyně svého života.

 

https://ivanakotouckova.webnode.cz

MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Kvůli životním výzvám a řečem druhých jsem svou výšku (197 cm) vnímala jako prokletí. S tím, že svou výšku nezměním, jsem se naučila nějak žít…nebylo to sebepřijetí, ale spíše stagnace. Myslela jsem si, že cestu sama k sobě najdu přes sport, fitness a diety. To byl i jedním z hlavních důvodů pro studium a získání certifikace fitness trenérky a nutriční poradkyně.

Když už jsem si myslela, že jsem se plně našla, přišel další milník v mém životě, který mi ukázal opak. Ponořila jsem se do studia psychosomatiky, transformace podvědomí, práce s myslí, probuzení své intuice a ženskosti. Od té doby jsem svému životu začala dávat úplně jiný směr a našla jsem své poslání, kterému se naplno a s láskou věnuji.

www.facebook.com/ivankakotouckova

Seznam rubrik