Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DR

Naprostý souhlas.

0 0
možnosti
LJ

Taky zbytečně se dostane do ovzduší velké množství CO2.

1 0
možnosti
DK

Máte pravdu. Karma.

2 0
možnosti
LV

Tentokrát s Vámi souhlasím.

3 0
možnosti
Foto

Souhlas. Nicméně - kolik živočichů najde smrt při žních, velkých stavbách, vlivem zanedbané péče a tak? To ovšem není tak vidět a slyšet.

2 2
možnosti
JK

To nic není oproti Fialové drahotě.

0 1
možnosti
MK

Ohňostroje, rány a světla ... to vše potěší naše spoluobčany s pokulhávajícím duchem. Takové ty jednodušší. Přejme jim to, nemají to jednoduché a té zábavy si taky moc neužijou.

A zákazy fakt nic nevyřeší. Spíše bychom se měli snažit vysvětlovat, že ty rachejtle nadělají více škody než užitku. Já vím, je to nevděčná práce a trvá dlouho. Ale jinak to nejde, lidi musí sami pochopit a porozumět tomu, že tento způsob oslavy je, slovy klasika, poněkud nešťastným.

8 0
možnosti
Foto

A navíc, když už je zde řeč o těch jednoduchých spoluobčanech bez vzdělání, mohlo by se jednat také o neslyšící. Proč jim s tím kašel vyvolávajícím dusivým smradem štípajícím do očí ještě navíc nedopřát ta barevná světýlka, že??

0 0
možnosti
  • Počet článků 174
  • Celková karma 18,41
  • Průměrná čtenost 4141x
RNDr. Evžen Korec, CSc. (* 1956)

Vystudovaný biolog, spoluautor 11 patentů v oblasti molekulární biologie a genetiky. Z původní kariéry vědce však zamířil k podnikání. Dnes je generálním ředitelem a majitelem developerské společnosti EKOSPOL, jednoho z největších stavitelů bytů v České republice. Je autorem publikace mapující zajímavosti o pozemcích ve světě i v ČR Pozemky ukrývají poklady, unikátního průvodce koupí bytu, Koupě bytu pod lupou a úspěšné knihy o investování do nemovitostí Co je v domě, není pro mě! V roce 2015 se stal ředitelem a majitelem ZOO Tábor, která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů zvířat. O jedinečném příběhu znovuotevření ZOO Tábor vypráví jeho kniha Jak jsem zachránil ZOO v Táboře. Dále je spoluauterm knih Noční život v ZOO Tábor a Jak prodloužit život vašeho psa. Je obdivovatelem Henryho Forda. Má manželku a syna. Evžen Korec je velkým milovníkem zvířat, přírody, inteligentního humoru a smaženice.