Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RE

Další důkaz toho, jak business vždy překryje city. Podobně, jako stejně všichni "šijou" v Číně a "free Tibet" je jen klišé. Co tam zavřít, byť jen na den toho, kdo tu volovinu vymyslel? To by byla "reality show!"

1 0
možnosti
ZB

Karma.Je smutné,kolik lidí ve světě kde vládnou peníze ztratilo cit nejen k sobě navzájem,ale i vuči zvířatum.Já doufám,že v Česku by se něco takového stát nemohlo a že ti "zlí ekoteroristé" a ochránci zvířat by za podpory zákazníku zasáhli.Takové svinstvo,by člověk neměl dopustit a o mentalitě Čínanu to mnohé vypovídá...

2 0
možnosti
  • Počet článků 179
  • Celková karma 16,54
  • Průměrná čtenost 4041x
RNDr. Evžen Korec, CSc. (* 1956)

Vystudovaný biolog, spoluautor 11 patentů v oblasti molekulární biologie a genetiky. Z původní kariéry vědce však zamířil k podnikání. Dnes je generálním ředitelem a majitelem developerské společnosti EKOSPOL, jednoho z největších stavitelů bytů v České republice. Je autorem publikace mapující zajímavosti o pozemcích ve světě i v ČR Pozemky ukrývají poklady, unikátního průvodce koupí bytu, Koupě bytu pod lupou a úspěšné knihy o investování do nemovitostí Co je v domě, není pro mě! V roce 2015 se stal ředitelem a majitelem ZOO Tábor, která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů zvířat. O jedinečném příběhu znovuotevření ZOO Tábor vypráví jeho kniha Jak jsem zachránil ZOO v Táboře. Dále je spoluauterm knih Noční život v ZOO Tábor a Jak prodloužit život vašeho psa. Je obdivovatelem Henryho Forda. Má manželku a syna. Evžen Korec je velkým milovníkem zvířat, přírody, inteligentního humoru a smaženice.