Diskuse
V Praze je...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D31a43n98a 69A66d64á37m63k92o67v67á
2. 4. 2023 20:22
Klárko, fajn blog. Pobavil potěšil.
1
0
možnosti
VN
K37l85á61r89a 27T96ů93m53o20v73á
2. 4. 2023 16:35
Myslela jsem, že si toho nikdo nevšimnul.
1
0
možnosti
JP
J10o94s74e10f 83P75r97o58u47z86a
2. 4. 2023 14:30
Vtipné, zasmál jsem se a to já umím ocenit. Bdělé fotografce neunikneni myš jako husa psovi bez vodítka. Jen to sem sázej dál, Klárko
2
0
možnosti
K47l51á49r65a 58T91ů39m88o39v75á
2. 4. 2023 16:35
Měla jsem tuhle myšlenku už dlouho, a na toho Apríla dozrála akorát.
1
0
možnosti
J44a34n74a 86M79e25l31i59š22o49v44á
1. 4. 2023 17:02
Myslela som na tú pieseň...v praze je blaze, od Tomáše Hajíčeka.
1
0
možnosti
K51l15á37r62a 18T56ů54m35o52v95á
1. 4. 2023 18:04
Tak ono je... Ovšem i draze. I ta džungle.
1
0
možnosti
- Počet článků 729
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 456x
Nesnažte se mě cpát do škatulek, do žádné se nevejdu. I když se celý život snažím...
twitter.com/tumovaklara
rysan.estranky.cz
twitter.com/tumovaklara
rysan.estranky.cz
Seznam rubrik
- Kočkování a psení
- Fotohrátky
- Hokusy pokusy
- Převážně vážně
- Toulavý boty
- Bulharsko 2012
- Sicílie 2013
- Benelux 2014
- Montenegro 2015
- Švýcarsko 2016
- Osobní
- Nezařazené


















