MR

To je vlastně další civilizační fáze evoluce – epocha, kde svoboda, lidí, vzdělání, přístup k informacím, a především solitérní život, a tím pádem určité nenaplnění, nuda, vede k cestě, jak to nějak naplnit a zaplnit a k tomu se vypořádat s globální informační realitou našeho světa, tedy plav anebo se utop. Těžko to bude u lidí, jež vychovávají děti a tento svět je naplňuje ... .

Druhá část je zde, životní událost, krize a cesta, jak se s tím vypořádat, pojmout, zvládnout, proč právě nám ... .

U ženského pokolení, to je dost manipulativní, emoční a snadno upadnou pod nějakou osobu, či cestu.

Je to dáno tím, že mají aktivnější pravou mozkovou hemisféru, která evolučně náleží zraku a vnímání na dálku, tedy vše, co je v dálce, a co se zde děje, a tím nás i chrání, před druhou naší "pracovní" rovinou, či modem, a to vnímání na blízko, kde třeba s někým komunikujeme. Zde v této komunikaci je aktivnější zase levá hemisféra.

Pravá hemisféra, je vnímání celku, emoční inteligence, láska, tvořivost, točení se v kruhu, ekologie, příroda, planeta, rodina ... .

Právě emoční inteligence a láska je zde motivací a i manipulací, pro různé lovce, a nemusí jít jen v rovině, ezo, dříve třeba sňatkový podvodnici, ale i dnes.

Pak tu je ještě hormonální disbalance v podobě menses ... .

Mají tedy tendenci upadat pod různé guru, anebo zahlcovat weby srdíčky ... .

Muži mají aktivnější levou hemisféru, kde je cit pro řád, realitu, autoritu, čas, hierarchii, a jejich ezo svět je podle evolučního vývoje, šamanství, náboženství, různé hierarchické organizace, církve, a hermetické vědy, jako třeba Astrologie, Kabala ... . Mají zase tendence, hlásat určité pravdy, pohledy a přes to prostě nejede vlak ... .

Mozek, pracuje s neuzavřenou konstantou dějů, kolem nás a nových existencí, jinak řečeno neustále se učí. A to formou cyklů a 3. fází. 1. fáze je, nový děj, realita, 2. fáze je obsáhnutí a projekce na okolí, člověk to vezme jako hotovou věc, realitu, tedy i to přitahuje a potřebuje k

MR

3. fázi, a to oddělení zrna od plev, kdy zde jsou aktivní zpětné vazby z okolí, od lidí k nám, tak je potřeba s tím něco dělat, a zde je jedna cesta která oddělí zrno od plev, uzavře cyklus a otevře další horizont našeho vnímání, reality. Druhá cesta je pak blokace, kdy nás druzí nechápají a utvrzujeme se v tom, a zde se to může eskalovat do různých násilných forem, zde jsou dějiny plné ... . Bohužel, jedna generace si tím projde a další to objeví a prochází ... .

V budoucnu až tyto fáze budou za námi, tak zde bude psychologický manuál, jak se manifestují v lidech. Je to vlastně i druhá lidská puberta, a to duševní, kde se oddělujeme od lidského celku k vlastní cestě a identifikaci. Přeji hezký den ...

PD

P32e61t21r 86D54r79a89p76a72l

21. 4. 2024 10:50

Ezos svet je hlavně velkej kseft s naivitou a nekdy i zoufalstvím. Kupte si kus sutru za tisíce a změní vám zivot. Osvědčený způsob po staletí. Dřív ostatky svatých, pak zázračné vseleky na cokoliv, ezotericke zvasty, osobní koucink. Princip vždy stejný, oskubat kafku něčím, co nelze reklamovat

SL

"Kupte si kus šutru za tisíce a změní vám život" ---

To může být pravda.

Pokud člověk "slepě" uvěří, nastupuje jeho mozek a začne konat. Opravdu může dojít k zázraku .

Je i "lékařskou vědou" potvrzen PLACEBO efekt s účinností okolo 50% .

Druhá věc je, od jaké částky je prodávající (iluze zázraku) poctivec a od jaké částky je to "šizuňk" ?

Pro další úvahu: od jaké cifry uvěříte v zázrak ?

Máte rádi absurdní humor ?

  • Počet článků 28
  • Celková karma 7,95
  • Průměrná čtenost 284x
Jsem člověk s duší psavou, snivou i toulavou.

Občas nejdřív mluvím a pak myslím.

Říkám věci na rovinu, za což mě ne každý má rád. Lidé totiž neradi slyší pravdu.

Věčný žák v oboru diplomacie a naslouchání sobě samé.

Snílek s nohama na zemi, který poznal pachuť dna i krásy oblak...

Žena mnoha tváří, blíženec, co někdy smutní a někdy září...