Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Darwinovi darebáci a parchanti

Lidé mohou zhloupnout z ledasjakých příčin, je však třeba si přiznat, že jedny z nejtěžších forem odtržení od reality (pomineme-li diagnostikované duševní poruchy) způsobují náboženské představy.

Pavel Kábrt (autor pamfletů Darwinovi darebáci a Pročpak jste, pane Kábrte, na evolucionisty tak naštván? hlásá kreacionismus mladé Země již celá desetiletí. Začínal hluboko v dobách gulášového socialismu, kreacionistickou propagandu šířil samizdatem a pravděpodobně si připadal jako odbojář a disident.

Pak přišel listopad 1989 a s ekonomickými svobodami také svoboda slova. Pavel Kábrt mohl vystoupit z poloilegality a konečně mohl svou podivnou věrouku šířit bez obav ze státem organizované perzekuce. Možná se domníval, že se mu ovečky proudem pohrnou a on v čele zástupů během pár let vyžene z reformujícího se školství a vědeckých ústavů ateistické a komunistické učení, především tedy evoluční teorii. To se však zadrhlo. Proč?

Vysvětlení zkusme hledat ve dvou rovinách.

Nejprve si představme, že se Kábrt mýlí (nechal se zblbnout). Pak je ale vcelku přirozené, že většina lidí jeho nesmysly odmítá, když se každý v případě pochybností může osobně přesvědčit o podvodech a manipulacích, kterými kreacionistická propaganda oplývá. Je-li Pavel Kábrt zfanatizovaný popleta, společnost (až na pár exotů, ti se najdou vždy) na jeho bludy reagovala dle očekávání.

Zajímavější je druhý případ. My samozřejmě víme, že Pavel Kábrt pravdu nemá, ale on je hluboce přesvědčen o opaku. Jak si Pavel Kábrt vysvětluje příčiny odmítání kreacionismu, když přece předkládá jeden důkaz své vědecké (vědecké, nikoli náboženské) pravdy za druhým?

Především by Pavel Kábrt mohl vidět problém u sebe. Není dost přesvědčivý? Formy jeho sdělení nejsou dostatečně účinné? Chybný výběr témat? Špatný výběr spolupracovníků? Těžko říct. Přečteme-li si však něco z Kábrtových textů, významnější projevy sebereflexe tam najdeme stěží. Pavel Kábrt, s dnes již legendárním smyslem pro pravdu, se přece nemůže tolik mýlit sám v sobě.

Takže objektivní příčiny odmítání kreacionismu musí být někde v Kábrtově okolí (vynechejme teď pikle samotného Satana), přičemž téměř třicet let po sametu už vše nelze svádět na marxismus-leninismus. Proč učitelé od základních škol po univerzity téměř unisono učí o evoluci podobně jako za socialismu, navzdory předkládaným důkazům vyvracejícím (i jednotlivě) evoluční teorii z kořenů?

Téměř celý vzdělaný svět se tváří, že evoluční teorie je jedním z pilířů moderní přírodovědy. Od mládí ji vtloukáme do hlav mladé generaci, aby ji každý přijímal jako samozřejmost. Dokonce i mnozí křesťané si z bible dělají trhací kalendář, sporné části považují za pouhé mýty a věří evolučním lžím, které jsou s božím slovem v neřešitelném rozporu. Zvedne-li se v akademickém prostředí osamělý hlas a zmíní byť vcelku neškodný inteligentní design, je perzekuován, dehonestován, příchází o práci a obživu. Jak je něco takového možné tváří v tvář biblické pravdě o počátku světa popsané v První knize Mojžíšově?

Vysvětlení může být pouze jediné – obludná celosvětová konspirace.

Kolektivně byste všichni měli jít bez díků na doživotí do kriminálu, všichni Vy, kteří dlouhodobě a tvrdohlavě przníte dějiny světa evolučními fekáliemi nazývanými kuriózně biologie (chacha, biologie je nauka o živém, chacha), všichni Vy Darwinovi parchanti, kteří jste jasnou zprávu tisíce let psaných dějin, lidmi o 100 % čestnějšími než Vy prolhanci, zvláště těch dějin zapsaných v Bibli, proměnili na hnojiště svých nápadů, schizofrénních ďábelských hypotéz a mytických báchorek, lži o tom, jak se svět udělal sám, výbuchem; tyto protivědecké hovadiny vnucujete studentům ve školách, jak kdesi kdysi jaksi (zatím to nevíme, chacha, ale jistě na to přijdeme, chacha) z chemikálií vznikl život a později člověk.Zmrzačili jste lidské myšlení, milióny lidí svedli do darwinistického mytologického hnojníku a odvedli od Krista a Božích zákonů do marazmu materialismu, a máte na svědomí první i druhou světovou válku a následné sovětské, čínské i kambodžské prolévání krve. Jste zločinci s krví na prackách, Darwinovi darebáci, lhostejno, jestli žijete po nebo před těmi událostmi - Vaše nemravná zločinecká filozofie způsobila toto krveprolévání a Vy ji stále vyznáváte.Je trestné lhát studentům ve školách? Podvádět je a svádět od pravdy? Vykládat jim nepodložené hypotézy a bohapusté mýty, staré milióny let, jako jistojistou vědu? Podvádět je hnusnými nepravdivými vymyšlenými obrázky, které zobrazují jen močůvku Vaší darwinistické duše? Je trestné hlásat médii protivědecké teorie a vydávat je za vědu pravou ořechovou? Jak prosté. Jste darebáci a ponesete Boží soud, i kdyby mezi Vámi byli milióny nevzdělanců nebo nositelé NC. Nobelova cena na prolhanosti srdce nic nemění, ani vysokoškolský diplom - o to hůř. Vzdělaný lhář je nebezpečnější než nevzdělaný a nese větší vinu. Bez úcty Pavel KábrtPavel Kábrt, 13.11.2015 - 16:42.

Proti konspiraci stojí jen pár osamocených hlasatelů pravdy, kteří sklízí ústrky zprava zleva, kterým je nadáváno do fanatiků, šílenců, hlupáků a nevzdělanců. Nemůžeme se divit, že na sklonku života promarněného snahou vysvobodit většinovou společnost ze spárů evoluce propadají někteří jedinci negativním emocím a svoji nenávistnou zuřivost promítají do hlav svým oponentům.

Křesťané musejí počítat s tím, že čím bude pro evoluční teorii hůře, bude ve světle nových poznatků směšnější a směšnější, tím budou evolucionisti zuřivější. Je to jako s krysami zahnanými do kouta. A pokud by se zhoršila i ekonomická situace, což je dle předpovědí Krista velmi pravděpodobné, stane se z těchto darwinistických darebáků rozzuřený dav běsnících vypatlanců, kteří přišli o své milované bohy a ztrácejí veškerou půdu pod nohama - a ještě jim navíc kručí v gágorech. Co od takových bezcharakterních lidí, jejichž jediným životním vyznáním je smrt, boj o život, přežití nejsilnějšího kusu či sobecký gen a podobné ptákoviny, můžeme čekat?Pavel Kábrt, 11.04.2015 - 15:52.

Už jen několik posledních spravedlivých očekává druhý příchod Ježíše Krista, který dle všech známek musí být za dveřmi.

Jako bylo za dnů Noeho, tak bude i za dnů Syna člověka: Jedli, pili, ženili se a vdávaly až do dne, kdy Noe vešel do korábu a přišla potopa a zahubila všechny. Stejně tak bylo za dnů Lotových: Jedli, pili, kupovali, prodávali, sázeli a stavěli; v ten den, kdy Lot vyšel ze Sodomy, spustil se oheň a síra z nebe a zahubil všechny. Právě tak bude v den, kdy se zjeví Syn člověka.Lukáš 17

Amen.

Autor: Karel Tejkal | úterý 23.1.2018 19:39 | karma článku: 17,14 | přečteno: 603x
  • Další články autora

Karel Tejkal

Fermiho paradox a temná hmota

Fermiho paradox vyjadřuje podivení, že jsme dosud nenalezli stopu po mimozemské civilizaci. Nabízím jedno z možných vysvětlení.

5.5.2021 v 13:42 | Karma: 13,17 | Přečteno: 501x | Diskuse| Věda

Karel Tejkal

Kreacionista klade otázky

Kreacionisté mladé Země (dále jen kreacionisté) kladou někdy sugestivní a ze svého pohledu patrně jen řečnické otázky. Zkusme jim na ně odpovědět.

18.4.2020 v 20:15 | Karma: 15,09 | Přečteno: 811x | Diskuse| Věda

Karel Tejkal

Satan a miliony let

Křesťané z bible vědí, že existuje skutečný nepřítel, který obchází kolem a hledá koho by sežral a zničil. Je to Satan.

12.4.2020 v 21:03 | Karma: 16,49 | Přečteno: 654x | Diskuse| Věda

Karel Tejkal

Evoluce, stvoření a pád do hříchu

Kreacionisté mladé Země s oblibou argumentují krásou a dokonalostí živých organismů a své okouzlení považují za důkaz tvůrčích schopností stvořitele. Živé organismy však nemusí být vždy jen krásné a dokonalé. Co s tím?

5.4.2020 v 19:20 | Karma: 12,91 | Přečteno: 361x | Diskuse| Věda

Karel Tejkal

Praktické výsledky zelené politiky v České republice

Škody na člověku a životním prostředí způsobené zelenou politikou jsou zatím relativně malé, zelená hnutí však mají snahu a potenciál škodit mnohem více. Některé výsledky zelené politiky si pro ponaučení zrekapitulujme.

23.1.2020 v 20:18 | Karma: 39,52 | Přečteno: 1629x | Diskuse| Životní prostředí a ekologie
  • Nejčtenější

Čechy zasáhly extrémní bouřky, padaly obří kroupy. Hasiči měli stovky výjezdů

21. června 2024  9:39,  aktualizováno  22:58

Přes Česko prošly velmi extrémní bouřky s nárazy větru kolem 90 kilometrů za hodinu a krupobití....

Češi vjeli do vojenské zóny, fotili se u tanku. Dítě pak usmrtil nalezený granát

21. června 2024  8:52,  aktualizováno  18:16

Chorvatská policie propustila Čecha vyšetřovaného kvůli výbuchu u města Obrovac, při němž zemřelo...

Komentátor Schmarcz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Voda mezi filharmoniky, desetitisíce lidí bez proudu. Bouřky zahltily hasiče

22. června 2024  8:39,  aktualizováno  13:02

Silné bouřky, které prošly odpoledne a večer přes Česko, se v noci přesunuly nad Moravu. Provázely...

OBRAZEM: Prahou projelo dvě stě motorkářů, podpořili válečné veterány

22. června 2024  13:02

Akce Bikers for Veterans, tedy Motorkáři veteránům, se zúčastnilo v Praze zhruba 200 silných...

Fotbal pomohl proměnit Gruzii. Postup na Euro má kořeny u Sovětů a Beriji

22. června 2024  12:48

Gruzie se na Euru 2024 poprvé účastní velkého fotbalového turnaje jako samostatný stát. Zásluhu na...

Miliony na účtech, ale také dluh mamce. Jaký majetek mají čeští europoslanci

22. června 2024

Premium Nově zvolené europoslance nečeká v Bruselu v červenci jen první zasedání, ale také majetkový...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 54
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 721x
Kreacionisté (mladé Země) a zelení šílenci mají mnoho společného. Méně k smíchu a tudíž nebezpečnější jsou dnes ti druzí.

Seznam rubrik