Ministr zahraničí opět k ničemu! Nevinný český řidič vyfasoval od francouzů 2 roky.
Zatímco například Lékaři bez hranic pravidelně dováží na území Evropy stovky nelegálních migrantů a dostává se jim za to od vrchních politiků Evropské unie obdiv a poděkování, nevinný český občan, kterému násilně vniklo do přívěsného chladícího boxu 15 Iráčanů, vyfasoval od francouzského soudu 2 leté vězení. Jeho vina se neprokázala. Všech 15 migrantů tvrdí, že o jejich vniknutí do boxu Sagan skutečně nevěděl a přesto všechno mu soud tento týden přiřkl ještě o 6 měsíců víc, než měl původně vyfasovat.
Je to neskutečná absurdnost.
S velkou pravděpodobností nejste sami, pokud se ve vás mísí pocity bezpráví a absolutního zhnusení, nad českými ministry, kteří jsou opět ve věci záchrany českého občana nečinní.
K čemu je naše ministerstvo zahraničí a ministerstvo spravedlnosti, když nemá žádnou snahu pomáhat českým občanům?
Asi nejkompetentnější osobou je v tomto směru ministr zahraničí Tomáš Petříček. Ten se ale k případu staví naprosto laxně a místo, aby plnil svou funkci, domlouvám si dovolenou v Americe, se záminkou, že jede vylepšovat česko-americké vztahy návštěvou tamního ministra zahraničí.
Že to vše je víc než směšné už ale vnímají lidé, kterým osud českého krajana ve francouzském vězení není lhostejný. Dle facebookových událostí, se několik stovek podporovatelů odsouzeného českého řidiče chystá v pondělí, v 17 hodin demonstrovat před francouzskou ambasádou, za jeho propuštění a hodlají také hromadně podepisovat petici za odstoupení současného českého ministra zahraničí Tomáše Petříčka.
Více o této problematice například zde píše Tomáš Zdechovský: https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=690747
Jordanka Jirásková
Elon Musk chce svobodu slova na twitteru, levicoví aktivisté ho proto vzteky opouštějí
Elon Musk chce svobodu slova na sociálních sítích, proč to tak vadí? Proč má někdo strach z jiného názoru?
Jordanka Jirásková
Senzace chtivá média nechávají vyhrávat lež a nenávist nad pravdou a Českou republikou
Bude Policie pátrat i po extrémistech, kteří podněcují k násilí, vůči lidem, kteří chtějí znát pravdu, nebo žlutomodrá vlaječka omlouvá všechno?
Jordanka Jirásková
Ve světě se odehrává revoluce a média mlčí
Konečně se objevila nová sociální síť, která je schopna konkurovat Facebooku a Twitteru, a tak ji světové korporace s neziskovkami v zádech, ke dnešku kompletně vyply!
Jordanka Jirásková
Redaktorům České televize hrozí, že budou muset začít říkat pravdu
Snad nikdy nebylo v ČT takové dusno, jako teď, kdy začala konečně úřadovat rada České televize a dělat svoji práci.
Jordanka Jirásková
Matka je žena, otec je muž, děti se nerodí konečníkem
Také se podivujete, nad záhadným krokem maďarské vlády, dát do ústavy dodatek o tom, kdo může počít dítě? Ona totiž nemalá část populace zpochybňuje, že je to muž a žena.
Další články autora |
Střílela. A otočila zbraň proti sobě. Instruktor neměl šanci reagovat
Premium Na Střelnici Templář ve Znojmě přišel v neděli muž s patnáctiletou dcerou. Chtěli si zastřílet....
Fiala zničil tuto zemi, Pavel je loutka vládnoucí moci, říká v Rozstřelu Zeman
Rozstřel Miloš Zeman přijal pozvání do pořadu Rozstřel na iDNES.cz. V rozsáhlém rozhovoru s moderátorem...
V Mostě uhořelo šest lidí. Restaurace byla v jednom plameni, popsal hasič
Přímý přenos Při výbuchu a požáru v restauraci U Kojota v ulici Františka Halase v Mostě zemřelo nejméně šest...
Za chybějící papíry k domu pokuta. Polovině Čechů hrozí sankce až 400 tisíc
Premium Je projektová dokumentace k vašemu domu zastaralá a neaktuální? Anebo ji vůbec nemáte? Pak budete...
Aralské jezero vstává z mrtvých. Voda se vrací a do ní i život
Objem vody v severní části Aralského jezera se od roku 2008 zvýšil téměř o polovinu, uvedly...
Ve vteřině vše hořelo, vyskočil jsem oknem, líčí přeživší tragédie v Mostě
Premium Dopíjel poslední pivo, po kterém chtěl odejít domů. Pan Jaroslav seděl v mostecké restauraci U...
Batole padalo z pátého patra, pohotového fotografa za snímek vyplísnili
Seriál Málokterý fotograf získal za jeden snímek Pulitzerovu cenu i World Press Photo, Stanleymu Formanovi...
Chybí, jak dosáhnout cíle. Velcí zemědělci odmítnou novou strategii
Zemědělský svaz ČR a Agrární komora ČR se chystají odmítnout aktualizaci dlouhodobé zemědělské...
Růst akcií na pražské burze trumfl i S&P 500. Dařilo se bankám i zbrojařům
Premium Burza cenných papírů Praha zažívá nevídaně dobré časy. Její hlavní index PX začátkem ledna po...
Rodinný dům na ulici Máchova v centru Lanškrouna
Máchova, Lanškroun - Lanškroun-Vnitřní Město, okres Ústí nad Orlicí
3 150 000 Kč
- Počet článků 40
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 4290x