Není vše jinak, než nám „naše vláda“ sděluje? Proč u nás epidemie COVIDu řádí nejvíc?

Zdá se nepochopitelné, proč se v Evropské unii epidemii nedaří zvládnout a proč je situace nejhorší právě u nás. Vysvětlení je možná jednoduché. Je to záměr. Stačí si položit jednoduchou otázku: kdo z toho má prospěch? 

Politici jistě vidí neúčinnost omezujících "opatření" moc dobře. "Vládní opatření" mají spoustu výjimek, takže jejich účinnost je skoro nulová a epidemie se přelévá z jedné části republiky (i Evropy) do jiné tam a zase jinam. Je to stejné jako nabírat vodu cedníkem. Není tedy jejich cílem co nejdéle prodloužit trvání epidemie? K efektivnímu omezení a ukončení epidemie by stačilo postupovat koordinovaně v celé Evropě tak, jak epidemii rychle a levně zvládli ve Vietnamu, Tchaj-wanu,…
Jsou mnozí, kterým epidemie COVIDu přináší veliké zisky, a ti si prolobbovávají své zájmy, tedy aby jim výdělečný COVID-byznys-plán neskončil. Prospěch mají farmaceutické koncerny, obchodníci s respirátory, rouškami, testovacími sadami, rakvemi….   Je možné, že si lobbováním v poslanecké sněmovně, SUKLu i v některých nemocnicích ohlídají, aby levné fungující léky nezničily lukrativní byznys. Provize z balení léku za 65 000 Kč a z testování milionů lidí je jistě vyšší než z účinného léku za pár stokorun. I cena vakcín je proti ceně moderních drahých léků mizivá. Na epidemii se dá skvěle vydělávat, stejně jako na válce. Rozvrácení hospodářství a zbytečná smrt tisíců lidí je těmto „byznysmenům“ lhostejná. [1] Této teorii nasvědčuje i odpor ministerstva, SUKLu a některých "lékařů" k použití ivermectinu, který prokazatelně zlepšuje průběh nemoci a není tak potřeba hospitalizace. Je to skoro 40 let běžně užívaný lék, každoročně ve stamilionových počtech, zejména v Africe a Indii. Vedlejší účinky nemá. [2] [3]. V některých okolních zemích, tedy v zemích EU, je volně prodejný v lékárnách, stejně jako aspirin, takže souhlas Evropské lékové agentury musí mít. Možná i proto tam nemají tolik těžkých průběhů nemoci. U nás po dlouhém váhání bude pár tisíc balení v nemocnicích. To už je pozdě, protože je nutné ho použít ihned po pozitivním testování. U nás je to nastaveno obdobně, jako léčit na hřbitově. V košické nemocnici podávají personálu preventivně, 1x za 14 dní tabletu. Nebo budou Češi nuceni používat veterinární podobu léku, s cenou tablety cca 1 Kč? Proč si potom platí povinně „zdravotní pojištění“? Ivermectin má velkou vadu: je velmi levný, protože mu prošla patentová ochrana. Jaký zájem mají farmaceutické firmy na zabránění užití ivermectinu je zřejmé i z toho, že „dotovaly“ lékaře, kteří vyhotovili studii o neúčinnosti ivermectinu [4]
Jak by asi vypadala běžná chřipková epidemie, kdyby se v lékárnách nesměl prodávat paralen a nesměl by být ze zahraničí poslán na českou adresu?
Lze uvažovat i o sabotáži. Máte nějaké jiné, racionální vysvětlení, že politici nejsou schopni déle než rok potlačit epidemii? Ano, napadá mě ještě jiný důvod: Albert Einstein to shrnul do jediné věty: „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

P.S. Na odkazu níže můžete podepsat petici za zpřístupnění léku s účinnou látkou Ivermektin a dalších léků zlepšující průběh nemoci COVID-19 lékařům v ČR pro podání pacientům na základě vůle pacienta:
https://www.petice.com/petice_za_zpistupnni_leku_s_uinnou_latkou_ivermektin_a_dalich_lek_zlepujici_prbh_nemoci_covid-19_lekam_v_r_pro_podani_pacientm_na_zaklad_vle_pacienta?uv=33520199

[1] https://youtu.be/ZJn-of6nTvE

[2] https://ivmmeta.com/

[3] https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivermektin

[4] https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/kolumbijskou-studii-o-ivermektinu-sponzorovali-vyrobci-vakcin-proti-covidu-19-40353187

 

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Jiří John | pondělí 8.3.2021 9:25 | karma článku: 34,47 | přečteno: 2773x