Gwyneth Paltrow znásilněna za pomoci STB...

Ano, i takovéto věci se v době "tvrdé totality" děly, protože se prakticky dějí vždy a všude. Nejvíce samozřejmě v době válek a jiných ozbrojených konfliktů, kdy je znásilnění často bráno jako výraz vítězství nebo dokonce...

"genetické pomsty". Takže třeba v současném Německu žije nezanedbatelný počet Němců, kteří v sobě nosí nejen ruské geny, ale geny všech národů a národností SSSR, které se Velké vlastenecké války 1941-1945 zúčastnily.

Takže to, že západní země byly tak zarputile proti té vojenské přehlídce v Moskvě, i když i ten největší tupec ví, že horká válka se vyhrává pouze zbraněmi, které jsou dobré na naší straně a špatné na straně nepřítele, i když zrovna některé ruské zbraně mohou být lepší než ty americké.

To jsem ovšem hrubě odbočil od tématu článku, kterým je ""znásilnění"" herečky Gwyneth Paltrow a píši to s dvojitými uvozovkami proto, že šlo samozřejmě o znásilnění filmové a kromě toho ani v tom filmu nejde o znásilnění.

Film, česky Gambler má celkem jednoduchý děj. Starý gambler se v Nevadě seznámí s mladým gamblerem, ale to setkání není náhodné. Má k němu silný citový vztah. Před lety totiž na Východním pobřeží zavraždil jeho tatínka.

A děj se odvíjí dál. Seznámí ho se svojí starou známou, servírkou Gwyneth, která dobrým zákazníkům občas za úplatu "podrží", ale prostitutkou v pravém sova smyslu není. Pouze to občas za peníze udělá.

A mladý gambler se do ní zamiluje, zatímco toho starého vydírá nesympatický "afroameričan" Samuel L. Jackson a tak mu, po jistých krátkých peripetiích starý gambler zkrátí život.

Sympatické na tom je, že poté, co ho prostřílí jako řešeto, nechá naživu očitou svědkyni.

Mezitím však se již odvíjí děj onoho "znásilnění", o kterém je řeč v titulku. Mladí, tedy mladý gambler s Gwyneth odjedou do Las Vegas nechat se oddat, tedy uzavřít manželství a protože tam to jde velmi rychle, jsou již odpoledne doma.

A popíjí v baru, když v tom Gwyneth dostane nabídku, která se neodmítá. Nepamatuji si přesně částku, ale bylo to i na USA dost peněz. Nějakých $300.00 USD. Bylo to nějaké komplikovanější zadání, nikoli "one shot and we go home".

A ihned po poskytnutí služby došlo k tomu znásilnění. Zákazník odmítl zaplatit, za což ho Qwyneth odměnila ránou vázou do hlavy s následkem ztráty vědomí. Hned potom zavolala svého novomanžela, který mu ještě přiložil, ale nezabil ho.

Ku pomoci přivolaný starý gambler nejprve Gwyneth sprdnul na tři doby, že základním pravidlem všech šlapek je peníze předem a věc elegantně vyřešil. Zákazníka obrali o vše, co měl a starý zkušený odeslal mladá blbátka na Východ USA, kam nevadská policie nedosáhne.

Ale on si ten chasník, co dostal na budku stejně nikde nestěžoval, protože by on manželky zcela určitě dostal také pěknou nakládačku. A tak film, který jsem díky Set Top Boxu shlédl dokonce dvakrát (angličtina) končí Happy Endem.

Padouch zavražděn, neslušný zákazník pobit, nevinná dívka zachráněna, starý gambler pokračuje ve své bohulibé činnosti a novomanžel je šťasten. A to vše mě napadlo při čtení významného literárního díla pana kolegy Zieglera:

Znásilnění české ženy ruskými násilníky nevadí?

 

Autor: Jiří Hermánek | neděle 3.4.2016 9:05 | karma článku: 24,42 | přečteno: 1045x