Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DR

Pokud v diskuzi řádí vládní mluvčí Kněžínek jak černá ruka, tak je to nepochybně vždy známka toho, že dotyčný autor trefil hřebíček na hlavičku. Čili jasná karma.

1 3
možnosti
MK

Zahradil je jeden z posledních, kvůli kterým jsem ODS volil.

3 4
možnosti
RK

No jasně. A plynule jsi přešel k oligarchovi. A teď tu o Karkulce.

4 3
možnosti
JP

EU nám přinesla neskutečné možnosti a neskutečně vysokou životní úroveň. Jen jsem nečekal, že po 20 letech tu bude tolik remcalů a tolik příznivců starých komunistických pořádků a Ruska. Ono to s tím dnešním Ruskem hodně souvisí + špatná paměť. Pokud jde o Zahradila, je to dlouhodobý bojovník proti EU, čímž plní přání Putina. Dnes se tito lidé odhalují, a tak si můžeme uvědomit, proč to tu tak vypadalo. V KSČM by tito lidé nebyli nic platní.

8 6
možnosti
Foto

Zahradil je eurorealista, v tom rozhovoru jasně říká, že o vystoupení z EU nikdy neuvažoval a pamatuju si ho ještě z domácí politiky, kdy říkal, že do EU ano, ale vzpříma, ne po kolenou. Jak potom nazvat Petra Fialu, který dříve EU a Brusel tvrdě kritizoval, mnohem ostřeji než Zahradil. Snad platí, že kritika pomáhá a zlepšuje.

12 1
možnosti
JK

"My jsme ti, kdo má pravdu, lidi volí jinak, protože do nich cpou propagandu" se utěšujou lidi hlásající kraviny, na které jim všichni dlabou.

2 2
možnosti
PV

Pan Zahradil, to je panečku bojovník za své názory ... s 27% neúčastí při výkonu svého povolání ... takové divně pravicové, flákat se v pracovní době.

7 0
možnosti
RK

Kozel výše píše, že je to Eurorealista. Jeho reálný přínos je velká nula.

1 1
možnosti
JK

Zhoršila se jednoznačně kvalita západních potravin. Před vstupem do EU bylo na výrobku často psáno, že je ii pro západní lokaci. Dnes je to ani ne minimum. A to byl jeden z důvůdů proč nás v EU chtěli, aby nám mohli prodávat to horší. Zajímavé, že dřív nebyl problém, aby měly výrobky západní lokaci. Dnes to problém je. A takové kecy o údajně jednotném trhu. Je to smutné 20 let a jde to s nima čím dál více s kopce. Naši politici to odmítají řešit. Západ nám zakazuje prodávat jejich západní verze potravn za maloobchodní ceny. Takže když chcete třeba německou Coca Colu 0,33L s cukrem a ne s tím naším sirupem, tak musíte zaplatit 420 kč. Min. poštovné 200 kč a min. nákup 200 kč. A nevěřící Tomášové mají jasné argumenty, jak moc jsme v tomto vstupem do EU prodělali.

1 0
možnosti
JK

J29a23n 31K15y33š77k48a

4. 5. 2024 20:22

Já zase, když chci kvalitní prezervativ, musím pro něj až někam k Dráďanům...

1 0
možnosti
Foto

Zahradil je malý Klaus, takže velká špatná. Ten je schopný přestoupit k Babišovi, nebo Okamurovi. Asi by se tam víc hodil.

8 6
možnosti
JK

J94a90n 59K76y78š61k28a

4. 5. 2024 20:23

Už tam měl bejt.

0 0
možnosti
KK

Z ODS zbyl dnes už jen ten název.

5 1
možnosti

ODS možná ubrala ze své pravicovosti, ale zase v ní ubyli kmotři a klientelismus. Takže pro mne změna k lepšímu.

9 4
možnosti
LH

Kmotři se spíše chytře schovali za figurky na šachovnici

5 0
možnosti
  • Počet článků 252
  • Celková karma 25,38
  • Průměrná čtenost 1172x
Pokud svoboda něco znamená, znamená to "právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet" aneb co si myslíš o sobě ty, je mnohem důležitější, než to, co si o tobě myslí ostatní...

Seznam rubrik