Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V23l95a26s97t85i67m37i53l 80K38r97a38u55s
No to si opravdu pomůžete. Hlavně když budete mít alibi: "Já jsem ho nevolil!" S takovýmto postojem toho v životě moc nedokážete.
I16v69o 76F68r55a66n67t41i95š32e77k
A co když mám na výběr svrab anebo neštovice? Není lepší vyhnout se obému?
M30a44r33t26i10n 85F23a30l91t88ý14n
Je to jednoduché, mladíku. Vaší neúčastí jen nahráváte tomu, že zvítezí někdo, koho nechcete vůbec. Buď si zkrátka uvážete kolem krku pionárský šátek nebo abyste se pro jistotu začal učit novou hymnu:
http://www.youtube.com/watch?v=7mz3xX8vrk0
Vyberte si, které ze dvou zel je pro Vás to menší. Každopádně si budete moci naříkat jen sám na sebe.
J63a24n 31M46a42r57š36á94l94e12k
Pokud nechce nikoho z nich, o nic nepřijde. Osobně z těch dvou zel nevnímám žádné jako menší, mám ale realtivně dost častu se rozmyslet, jeslti nakonec půjdu dát hlas proti Schwarzenbergovi. Představa, že bude tenhle levicovej extrémista a eurohujer na hradě mi dělá...nedobře.
- Počet článků 26
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 879x
Absolvent VŠE


















