Kdyby to byla dobrá kamarádka, tak byste ji určitě odpustila, nějak byste si to vysvětlily a ještě byste se tomu možná zasmály. Jenomže skutečně d o b r á kamarádka by něco takového nikdy neudělala, takže ten výše popsaný scénář není možný.

Foto

Když je něčeho moc, tak je toho příliš.

Vašek

Foto

Václave, jóó, mohla jsem si tenhle blog odpustit, ale jsem v dobrém slova smyslu "provokatér" a zajímalo mě, jaká bude ta její opravdová tečka. Nezklamala mě.

VF

Odpusťte jí, paní Fuchsová. V listopadu 2023 jsme měli setkání spolužáků - osmdesátníků. Tam jsme se smíchem vzpomínali na nepovedené vtípky a prohřešky. Těšte se, jak tuto "tečku" na setkání osmdesátníku Vy dáte k dobrému pobavení.

Foto

Věro, Karla nepatří k mým spolužákům. Prostě jsem ji během svého života "nabrala" a ona se mě držela jako klíště. Párkrát do roka jsem kafe s ní přežila. Ale tohle jí neodpustím. A už se s ní nesejdu.

  • Počet článků 747
  • Celková karma 29,78
  • Průměrná čtenost 2342x
Stařenka (1950), která ráda relaxuje na facebooku. Matka (Filip a Rita). Babička (František). Manželka (pan Fuchs). Spisovatelka (33 vydaných knih: http://www.kdyz.cz/vydane-knihy). Členka Obce spisovatelů a Herecké asociace. Moderátorka (ČRo Pardubice: nedělní pořad, Když vypráví nápověda). Fotografka (Kamil Panasonic Fuchs). Publicistka: ONA DNES, VLASTA, PŘEKVAPENÍ. Dětská obrna od roku 1954 (www.polio.cz). Nápověda (Činoherní klub 1994 - stále). Blogerka - v anketě Bloger roku 2019 získala Cenu redakce. Fotografie je od Kamila Fuchse, který je také na facebooku.