Tajemství záhadné lučištnice 25. díl

„To snad není možný!“ vydechla překvapně a zhasla další svící a přitom dál pozorovala zář. „S každou zhasnutou svící ta záře zesílí,“ řekla udiveně. 

25. kapitola

Majka zhasínala v kapli svíce, ale světla neubývalo. Udiveně se rozhlédla a uviděla slabou zář vycházejí od fresky. Zhasla další svíci a pozorovala přitom zář.

„To snad není možný!“ vydechla překvapně a zhasla další svící a přitom dál pozorovala zář. „S každou zhasnutou svící ta záře zesílí,“ řekla udiveně.

Rychle pozhasínala zbytek svící a  spěchala k fresce. Lux se šípem už zářily v plné kráse. Pocítila euforickou lehkost a než si ji stačila vychutnat, už ji molekulární vír vtahoval do fresky.

Lux humanitas E.P M. plula jí vstříc myšlenka.

Lux humanitas M.P.V.I. vyslala její mysl odpověď.

A už ucítila v hlavě známý proud, který jí doplňoval potřebnou plazmu.

K čemu je vůbec potřebná agrese ? Navázala Majka automaticky na předchozí telepatický rozhovor.

Lidská agrese je do určité míry nutná k přežití, ale její přemíra je destruktivní. Zákon přírody jen silnější přežije, přináší silnějším převahu a slabším utrpení, nebo ztrátu života. Jedni žijí proto, aby se stali potravou druhých. Každý živočišný druh má svého přirozeného nepřítele.

Ale člověk přeci nemá žádného přirozeného nepřítele, vynořilo se Majce vy mysli.

Ale má, viry a bacily. Ovšem největším nebezpečím pro člověka je sám člověk, který podporuje agresivní rovnováhu a tím se stává nebezpečným nejen sobě, ale i celé planetě.

Zachránilo by svět, kdyby mu vládly ženy? Proběhlo jí v mysli.

Ne, protože ryze ženská povaha, kdy se žena obětuje, aby za cenu vlastního pokoření, utrpení či ponížení učinila druhého šťastným narušuje také rovnováhu, protože druhému dává prostor pro prosazení jeho ega. Ohleduplnost i ústupky musí být oboustranné.

A jak jste se teda snažili zmírnit agresivitu–feminismem?  Vyslala mysl Majky další otázku.

Feminismus je přirozený pozemský vývoj, přirozená obranná reakce žen proti jejich utlačování. Je zatím bohužel jediným možným řešením, jak prosadit rovnoprávnost žen, ale není ideálním řešením. Na jedné straně sice vydobyl v některých zemích ženám rovnoprávnost, ale na druhé straně, je to zase boj, který vyvolává agresivní odpor mužů.

Takže nenaplňuje hlavní podmínku - omezit mužskou agresivitu.

A v politice je ženský mírumilovný prvek neúčinný, protože žen je v politice málo. Navíc do politiky se často proderou ženy, které v sobě mají stejnou dravost jako muži, tudíž se u nich zcela vytrácí ženský prvek.

Tak jak mohou ženy  zachovávat rovnováhu, když boj je špatné řešení? Poslání žen na Zemi je mírnit ženskými diplomatickými zbraněmi mužskou bojovnou agresivitu a tím zachovávat rovnováhu. Tak je to psáno i v Bibli - Genesis, kapitola II, verš 18, který vysvětluje, proč byla stvořena žena.Výklad tohoto verše je mylný, protože ho vykládali muži, kteří v minulosti na rozdíl od žen měli přístup ke vzdělání. A tak si tento verš vyložili podle svých mocenských potřeb. Ale místo jejich výkladu: „Udělám člověku pomoc a partnera“ má být: „Udělám si na člověka pomoc proti němu.“ Člověkem je myšlen muž a pomoc proti němu žena.

To jsem nevěděla, pomyslela si překvapeně Majka.

No ale jak je vidět, tak se ženám nedaří mírnit agresivitu, proběhlo jí myslí.

Bohužel ne, naopak přistupují na testosteronový agresivní žebříček hodnot, aby v dravé společnosti obstály. Snaží se vyrovnat mužům, místo aby jejich agresivitu mírnily, a proto musíme zasahovat my, protože ženský prvek selhává.

A jak se snažíte mírnit agresivitu?

Snažíme se mužskou agresivitu omezit jinými prostředky. Jedním z našich pokusů o zachování rovnováhy byla Atlantida. Vybrali jsme rod mužů   s přirozenou dávkou agrese nutnou k přežití a k nim ženy, které měly o něco vyšší dávku testosteronu, než byla obvyklá hodnota u žen. Mysleli jsme, že tím se agresivita vyrovná a muži nebudou mít touhu ovládat ženy a ženy s vyšších dávkou testosteronu nebudou mít potřebu se obětovat, ale naopak zachovat rovnováhu s muži. Jenomže vyšší dávka testosteronu v ženském těle začala mutovat. Ženy se začaly fyzicky podobat mužům a zvyšovala se jejich agresivita. Dokonce natolik, že byla vyšší než u mužů.

Nejagresivnější ženy začaly toužit po nadvládě. Založily kmen Amazonek a začaly bojovat proti mužům, a tak způsobily apokalypsu původně harmonické Atlantidy. Zrovna tak dnešní moderní Amazonky - militantní feministky vytváří začarovaný bojový kruh. Svým nesmiřitelným bojem proti mužům vyvolávají zase jen jejich agresi.

Tak Atlantida skutečně existovala, pomyslela si překvapeně Majka.

Ano, doplula k ní odpověď.

A jak regulujete agresivitu teď? Vyslala Majka další otázku.

Blokujeme  mužům s vysokou produkcí testosteronu jeho produkci.

A jak?

Nejdřív odsátím snížíme jeho hladinu v krvi a do krve pak doplníme imitační testor, stabilizační látku nahrazující skutečný testosteron, který přesahuje standardní hladinu. Zpětnou vazbou je hypotalamus informován, že hladina testosteronu v krvi je dostatečná a nestimuluje v hypofýze tvorbu hypofyzárních hormonů, které ve varlatech aktivují tvorbu testosteronu.

A jak to provádíte?

Pomocí Estroprogů

Estroprog to jsem přeci já? Pomyslela si užasle.

Ano.

Já to dělám? A jak? Vynořily se jí v mysli dvě otázky.

Tvá saturace byla ukončena. Lux humanitas E.P M.

Doplulo k ní místo odpovědí a už cítila jak jí molekulární vír táhne ven z kruhu plazmových vloček.

 

Předchozí díl http://formankova.blog.idnes.cz/c/14613/Tajemstvi-zahadne-lucistnice-24-dil.html#t2

 

Tajemství záhadné lučištnice 26. díl  http://formankova.blog.idnes.cz/c/14840/Tajemstvi-zahadne-lucistnice-26-dil.html#t2

 

Všechny díly zde: http://formankova.blog.idnes.cz/r/4798/Povidky.html 

 

Vyšlo na www.babinet.cz

Autor: Hana Formánková | čtvrtek 1.11.2007 8:30 | karma článku: 15,71 | přečteno: 2399x