Branky a nahrávky: 36. Kastner (Müller), 40. Nahodil (Pelikán), 46. Horák (Müller) - 22. Hamvai, 43. Nemeth (Sofron), 52. Nemeth (Rusk), 58. Nemeth (Reiter). Rozhodčí: Homola – Kotlík, Zídek. Vyloučení: 7:6, navíc Varga 5 minut a do konce, Vincze (oba FEH) 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4. ORLI ZNOJMO: Novotný – Theimer, Tichý, Hobza, Odehnal, Michalica, Koňařík, Švanda – Telesz, Kastner, Fusek – Müller, Nahodil, Pelikán – Schejbal, Horák, Kacetl – Vald. Radek Haman (trenér - Znojmo): Byl to kvalitní hokej. Fehérvár je z těch soupeřů, s kterými jsme zatím hráli, nejlepší mužstvo. Bohužel jsme neudrželi chladnou hlavu a nechali se od soupeře vyprovokovat. Je to chyba celého týmu, tedy i mě. Myslím si ale, že jsme hráli solidně a troufám si říct, že v některých fázích byli na ledě lepším týmem.

_blank /

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Libor Duchoň | středa 17.10.2012 8:25 | karma článku: 5,40 | přečteno: 448x