Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

AI musí dostat povel - tvořit, s docela detailním upřesněním. Ale sama od sebe nic nedělá. Na rozdíl od člověka (umělce).

0 0
možnosti
Foto

Výborná úvaha, potěšila jste mě

0 0
možnosti
Foto

Už staří stavitelé věděli, že absolutní symetrie je ošklivá. Krása je v drobných odlišnostech. Pro ty malé odlišnosti musí být cit. Dá se cit naprogramovat?

Vašek

2 0
možnosti
Foto

Naprogramovat těžko, nasimulovat však jistě. I bez tzv. A.I., s její pomocí asi i snáž.. Není to ničím novým ani v ,,digisvětě" I emoce se dají manipulovat. Dnes je obava, že dětem bude stačit virtuál přítel, ač ani to není ničím novým. I v počátcích rozvíjejícího se netu se to objevovalo. Nejprve na tzv. chatech, dnes takřka kdekoli. ,,Kolik ,,lajků", tolik přátel

0 0
možnosti
  • Počet článků 562
  • Celková karma 10,99
  • Průměrná čtenost 385x
Bloggerka, spisovatelka, autorka knihy Opravdickej mafián 2019, eseje: Jsem jedním z tónů všech písní Tvých. Jsem žena  tvůrčí a optimistická, jinak ještě pedagog, hudebník a rodič se smyslem pro humor... "Hudba je nejkrásnější jazyk" Jan Werich

"Jsem, kdo jsem... "https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Chtěla bych zde podpořit všeobecné vnímání života kol kolem a inspirovat svými nápady... Jak se zdá, tepe to tu celkem slušně!

http://www.ditka-pete.webnode.cz

https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf

 

Seznam rubrik

Oblíbené články