Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J89i56n56d43ř29i73c85h 69H27r56d14l49i65č46k66a
Jestli autorka naráží na Beneše, tak je jak neoriginální tak zkresluje rozdíl v situaci ČSR a Ukrajiny.
My jsme žádné spojence neměli, naopak na nás tlačili, ať nerušíme světový mír, ať ustoupíme.Kdežto Ukrajina má za sebou - naštěstí - od začátku velkou mezinárodní podporu v čele se světovou velmocí číslo 1.
Kdyby Beneš zůstal, tak po 15.3.39 jako první zmizí v koncentráku či dopadne ještě hůř. Nemohl by rozhodně v exilu organizovat obnovu státu.
D53i25t39a 13J33a27r57o86š65o83v22á
Měli jsme tehdy dobré opevnění. Vzdali jsme se bez jediného výstřelu...
T98o38m97á75š 37F68l73a19š76k23a
Hlavně nesmíme v podpoře Ukrajiny polevit. Polský prezident to řekl jasně : radši být zadlužený, než okupovaný.
Š85t62ě56p92á19n 22B15i79c17e29r91a
Prezident Beneš tvrdil: kdo je připraven, není překvapen. A jak to dopadlo?
Š81t36ě19p50á68n 33B51i35c42e69r89a
Pak si ještě, "Česká autorko" zopakujte gramatiku.
Š59t16ě73p57á71n 51B28i45c75e56r69a
Zopakujte si dějiny. V září 1939 už Němci byli na Hradě a v českých obchodech nakupovali v příznivém kurzu koruna/marka 10:1. Ukrajinská armáda nemůže do posledního vojáka padnout. Stačí se rozhlédnout.
J88o35s67e45f 31P82r43o52c94h12á50z28k61a
Skvěle vyjádřeno, nám pamětníkům je to jasné, ale je to třeba stále připomínat.
D49i63t60a 71J53a44r22o81š50o86v86á
Děkuji za podporu, chybička se vloudí... Inspirovala mne fotografie, kterou jsem viděla na FB u kamaráda.

M23a37r29i89e 62J41a95n85d57o54v81á
Karma, a my jsme další na řadě a proruští kolaboranti demonstrují na Václaváku na podporu Putina s ruským hákovým křížem. Je to na zvracení.![[UA]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaUA.gif)
![[UA]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaUA.gif)
M26i60l98a54n 73V35i10c72h60t41a
Nikdo snad až na výjimky nevyjadřoval z řad demonstrantů podporu Putinovi. Proč lžete? 
J89a61r64o86s55l86a19v 84K13u29t48h47a80n
Prosté, skutečně. putin chtěl krást, dostal pěstí.
J92o62s52e88f 63N16i63k70l
Česká republika bude ručit majetkem za Ukrajinský dluh soukromým bankám, a bude po
dobu několika let místo Ukrajiny splácet úroky z tohoto ukrajinského dluhu soukromým
západním bankám.* Tento závazek podepsala před pár dny v Bruselu Fialova vláda, a
její ministr financí Zbyněk Stanjura byl za tento čin dokonce odměněn portrétní
fotografií na čelní straně bruselského oznámení o půjčce 18 miliard EUR
<https://www.consilium.europa.eu/en/press/press-rel...;
(450miliard CZK) Ukrajině.
Kolik asi ty úroky jsou a za ta léta budou?
Já myslím, že "čecháčci" pomáhají Ukrajině dost.
J16i66ř47í 10K71i98n70d86l
Už delší dobu Facebookem kolují příspěvky, že prý Česká republika bude ručit majetkem za ukrajinský dluh soukromým bankám. Má jít o částku 18 mld. eur. A jak je to ve skutečnosti? Rada Evropské unie oznámila dohodu o legislativním balíčku, který umožní poskytnout Ukrajině půjčku 18 miliard eur (437,5 miliard korun). Půjčky na příští rok budou mít desetiletý odklad splácení, většinu úrokových nákladů pokryjí členské státy prostřednictvím vnějších účelově vázaných příjmů. Rozhodně tedy není pravdou, že by šlo o dluh, který si Ukrajina vezme u soukromých bank.Česko se v tomto případě zaručí za část úvěru, který si vzala Evropská komise kvůli poskytnutí finanční pomoci Ukrajině, jež čelí ruské agresi. Poskytnutí záruky ve výši 1,4 miliardy korun schválila vláda a pověřila ministra financí Zbyňka Stanjuru (ODS) podpisem příslušné dohody. Jde tedy o částku 300x nižší, než je uváděno.
J81o76s36e55f 33N74i63k13l
Ukrajina byla loni v únoru zářijovým Českem roku 1939. Tedy Českem před Mnichovem.
Zdroj: https://ditajarosova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=799...
Snad 1938
J17i54ř85í 11J54i35r43o77u79d77e60k
Každá rádobyparalela, ač chybná, ,,dost" DOBRÁ
A nejenom proto, že naší I.rep., by tehdy nikdo nejen nepomohl, a jen by se podílel na jejím ,,rozparcelování" ( s Němci i Polsko a Madˇarsko)
- Počet článků 590
- Celková karma 9,48
- Průměrná čtenost 385x
"Jsem, kdo jsem... "https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf
Chtěla bych zde podpořit všeobecné vnímání života kol kolem a inspirovat svými nápady... Jak se zdá, tepe to tu celkem slušně!
http://www.ditka-pete.webnode.cz
https://uloz.to/file/snlsnxnUdh7g/dj-eseje-pdf




















