Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 6. června 2023 Norbert

Ještě k té vaší "páce" na Ruskou hordu....Asi nikdo nemá nic proti kompromisu, nic proti dohodám a liberálnímu přístupu. Naopak! Jsou to velmi užitečné nástroje a mají pro budoucnost společnosti velký význam. Jenže musíte mít partnera, který na této vlně jede s vámi... Pokud si Rusko přálo mít Ukrajinu ve své sféře vlivu, mohlo a mělo dělat pozitivní kroky. Ukrajině ekonomicky pomáhat, provádět investice do infrastruktury, zavést partnerské projekty, přistupovat k Ukrajině jako k sobě rovnému. V tomto případě se můžeme bavit o tom, že Ukrajina má možnost volby se demokraticky a svobodně rozhodnout, že partnerství s Ruskem má pro ni strategický význam. A bude to v naprostém pořádku... Pokud se ovšem Rusko k Ukrajině chová jako k méněcennému kusu hadru, nesmí se divit, že se Ukrajina orientuje více na západní kulturu se kterou po rozpadu CCCP získal mnohé zkušenosti. Výhružky, financování pochybných politických struktur a podněcování občanské nesnášenlivosti Ukrajinu do ruské náruče opravdu nedovede....naopak, jak je vidět. Tak prosím otevřeme oči a přestaňme se myslet, že lze s Ruskem vést nějaký smysluplný dialog, uzavírat smlouvy a dohody. Rusko si zatím doslova s každou dohodou vytřelo zádel a všechny nás považuje za nacisty nebo fašisty, aniž by znalo pravý význam těchto pojmů. Jak chcete s touto protistranou jednat? Jediná cesta je jim ukázat že máme větší a delší klacek než oni. Ať si ten svůj ruský bordel nechají za hranicemi. V Evropě o něj fakt nikdo nestojí. A myslím, že i mnohé asijské státy to začínají pomalu chápat.

A21d35a35m 27M71a61l38ý

31. 3. 2023 8:52

Aneb: Vadí, že nejsme lokajem Moskvy, tak budeme tvrdit, že jsme lokajem Washingtonu. A když to budeme opakovat pořád dokola ... Vždyť víte ...

J70i14r85i 94B85o93r

31. 3. 2023 9:39

Je třeba se ještě pevněji semknout kolem pevného jádra strany a dohnat a předehnat západní státy. Potom budou lokajove oni.

Foto

Cesi jsou mirumilovne povahy a maji dost dobrych vlastnosti. Jen nevim, proc nemuzeme jako miniaturni narod mezi velmocemi byt co nejvice neutralni a hajit si sve zajmy tak, jako jine staty. Proc s velikosti cinske vesnice jezdime postuchovat Cinu, abychom se zavdecili USA, pro ktere jsme duleziti asi jako komar na oslovi. A navic dnes zase poradame hon na carodejnice pro sve vlastni obcany za kde co...

Vam karma.R^

Foto

Prosím, které podobně malé státy jsou co nejvíce neutrální? A které ty malé státy si hájí víc vlastní zájmy? Zkuste jmenovat.

Největší lokajové jsou voliči SPD, PRO a podobných obskurních spolků.

To kvůli nim zanikly Pozemní stavby České Budějovice !!!

Vite pane Víto Klímo, psal jsem o tom mnohokrat. Od 1306, po zavrazdeni Vaclava III, Premyslovci vymreli. Do roku 1918, kdy jsme meli korunu ceskou jako symbol naroda, tuto korunu nesl jen jeden CESKY kral. Jinak to byli cizaci.

Posledni premier byl take cizak. Hrabal se byt i prezidentem. To mluvim o vrcholnych predstavitelich ceskeho naroda.

Kdyz pisi tuto uvahu, nemohu si pomoci se zminit jednu velmi podstatnou pravdu v dejinach naseho naroda. Praha vzdy v te historii dominovala a tu historii vytvarela.

Ten, kdo se oprostil byt tim "malym ceskym clovekem" a dokazal znalosti sveta prevzit ke svemu uspechu, vytvari plejadu ceskych hrdinu. Od Tomase a Jana Batu, Krizika, Skodu a mnoho dalsich. Specialne oba batovci si privezli z USA tolik poznatku, ze jeste dnes ty poznatky dokazuji, co je svet v te dobe naucil.

Shrnul jsem jen zasadni podstatu nasi historie. Jeste dnes, se neukazuje nikdo, kdo by dokazal nasledovat ty uspesne. Davam za vinu nasi celkove organizaci statu, myslenku politickeho vyzdvizeni jedince jako silu kterou nezname. Take sestavenim organizace skol tak, aby opravdu ty jedince vychovavaly.

Snad na konec meho prispevku jeden dulezity historicky dukaz. Mame zakladni zakon z prepsani konstitucniho dokumentu. Zijeme presne, jak ta organizace nas vedla od 1867 do 1918, v dobe te konstitucni monarchie, ktera nas vychovala presne v ty lokaje, kdy ta Viden nas vedla jak ty "male ceske slouzici". Dnesni organizace nas podle toho prepsaneho dokumentu lepsi nedela.

Snad rok 2023 bude se psat v nasich dejinach, jako prevratny, jako zacatek te budoucnosti, kdy JEDINEC byl zvolen Prezidentem. A celym narodem. A ukaze svetu neco vice nez to "lokajstvi"!!!!

Foto

J28a18n 32K75o39z48á34k

31. 3. 2023 23:12

Lokalita dvou režimů těžko může něco změnit.

P37e10t46r 97L96o34r43e94n20c

31. 3. 2023 16:39

Pane Klímo, tenhle blog se Vám docela dost nepovedl.

Na Vašem místě bych v zájmu zachování si dobrého jména skoro uvažoval o nějaké jeho razantní rekonstrukci nebo tichém odvolání.;-)

Jednání naší vlády se dá srovnat se situací na Slovensku.

Zvolili si cool prezidenta, pak ještě víc cool prezidentku, vyhnali Ficovu vládu a... teď jsou zklamaní možná víc než kdy dřív.

Článek

Když se Slováci po minulých volbách zbavili Roberta Fica, který slovenskou politiku ovládal s přestávkami už od roku 2006, vypadalo to nadějně. Jenže vlády Igora Matoviče a Eduarda Hegera se po téměř celou svoji existenci zmítaly v takovém chaosu, že je teď Slovensko tam, kde bylo, nebo možná ještě hůř.

Zemi čekají v září předčasné volby a Ficova „sociálnědemokratická“ strana Směr je podle mnohých průzkumů opět favorit. Nemalou měrou k tomu přispívají i středopravicové strany, které se rozdrobily a už teď je jasné, že v takovém stavu jejich velká část nepřekoná 5% hranici.

Je tedy možné, že se dočkáme dalšího vládního angažmá Roberta Fica, který už teď hlásá, že má Slovensko přestat pomáhat Ukrajině? Rozhodně to není vyloučeno.

Tak může dopadnout i lokajský postup této vlády, která jásá, jak obsadila všechny důležité politické pozice v tomto státě.

;-(

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS