Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Hlášení Evropským hodnotám a Centru boje proti hybridním hrozbám.

Soudruzi, tak takhle by to nešlo! Takhle tu hybridní válku nevyhrajeme a kapitalismus nevybudujeme. Jako uvědomělý EU občan Vás musím upozornit na mezery ve Vaší činnosti.

Na začátku bych rád zdůraznil, že mám jisté pochopení pro fakt, že praxe pornoherce nemůže nahradit klasické vzdělání s klasickou praxí. Chápu, že ve scénáři gay porna není místo pro klasický román od G. Orwela - 1984, ale o to více by měl ředitel bezpečnostního centra Evropských hodnot věnovat mimopracovnímu studiu. Ne nadarmo je jedno z našich velkých hesel: "Dohnat a předehnat!". Vzpomínaný román sice není až tak úplně návod, ale přeci jenom nějaká ta inspirace by se z něj dala jistě vykutat. Namátkou citace z románu ...

"Všechny záznamy byly zničeny nebo zfalšovány, všechny knihy byly přepsány, každý obraz přemalován, každá socha, ulice, budova přejmenovány, každé datum změněno. A tenhle proces pokračuje den za dnem, minutu za minutou."

Před pár dny jsem zaregistroval jedovaté, nepřátelské a nebezpečné věty z myšlení, zajisté člena Putinovy úderky, nejčtenějšího (zcela jistě nějakým nedopatřením) sociologa, kterému lid EU za peníze ze svých daní umožnil vystudovat sociologii. A čím se EU lidu odvděčil? Podle zaútočil nevhodnou pravdou na samotné základy EU, na ty pilíře, na kterých stojí Velká myšlenka EU. Ono tedy samotný text toho samozvance, zaprodance a ztroskotance, zkrátka novodobého vlastence, obsahoval jen povolená slova, čímž lstivě obelstil naše kontrolní orgány na FB (což bude jistojistě bráno jako přitěžující okolnost v jeho proti-EU jednání, resp. ideologické diverzi), ale jako celek je možno jeho věty považovat jen za vysoce nepřátelské a nepovolené myšlení. Místo toho, aby jako správně uvědomělý občan, podporující Velkou myšlenku EU, diskrétně upozornil na nepatrný nedostatek v historii zpráv ČT09, zneužil prozatímní svobody na internetu a v součinnosti s nepřátelským a neseriózním médiem Putinovy úderky Sputnik news se jal rozšiřovat pravdivé dezinformace a nálady nepřátelské vůči EU. Úroveň tohoto ideozločinu je stejná, jako kdyby naše milované heslo "S EU na věčné časy" doplnil o dovětek "... ale ani o vteřinu déle". Nepřátelé ušlechtilé EU myšlenky se tak okamžitě chopili našeho drobného pochybení a vzpomínaný štvavý plátek s názvem Sputnik ihned hybridně zaútočil pravdou.

A teď o co jde. Samozřejmě o situaci v Bělorusku, kde východní soldateska řeže své občany už skoro jako naši vůdci tzv. Žluté vesty ve Francii nebo svého času Katalánce toužící po samostatnosti ve Španělsku. Každý chápe, že tohle je nepřípustné, vychovávat a napravovat myšlení lidí mohou jen demokratičtí vůdcové, že ano ... proto by měli běloruští občané co nejrychleji vstoupit pod ochranná křídla EU, odevzdat státní průmysl do těch nejlepších EU rukou a zrušit si veškerou soběstačnost ...

Ale zpět k tématu - faktem je opravdu jistý nesoulad v historii zpráv ČT09. A tady bych měl dvě věci: jak je možné, že i po uplynutí několika dní, nebyla zpráva na webu ČT09 vhodně upravena nebo smazána? ... jak je možné, že tak stále dáváme příležitost nepřátelům Velké EU myšlenky? Druhá věc se pak týká pochvalného uznání, jak decentně ČT09 poopravila fakt, že pozorovatelé OBSE se nedostavili k prezidentským volbám z důvodu epidemiologické situace s COVID-19. Redaktoři zcela správně usoudili, že nikdo nebude pátrat po prohlášení předsedy běloruské parlamentní komise pro mezinárodní záležitosti Andreje Savinyche a zprávu vhodně ideologicky přizpůsobili, byť s drobnou chybičkou. Však posuďte sami - v nadpisu použili obrat - cituji: ".... OBSE poprvé nevyšle pozorovatele". Vidíte, je to neutrální pravdivé oznámení. Jen bych měl malou výtku za slovo "poprvé", které by mohlo navést nepřátele Velké EU myšlenky k nevhodnému přemýšlení, zda to náhodou neznamená, že při předchozích volbách pozorovatelé OBSE byli přítomni jeho drtivému vítězství ... Jestliže tady máme drobnou chybičku, pak je třeba vyzdvihnout práci redaktorů se samotným textem zprávy, kde čtenáře nezatěžují nepříjemnou pravdou, že absence pozorovatelů je z důvodu jejich obav z epidemiologické situace, ale vhodně čtenářům podsouvají, že absence bude z pozdního pozvání od lumpa Lukašenka.

A já se ptám ... jak dlouho bude ještě lid EU čekat na nápravu? Opravdu musí být k dispozici na internetu nehodící se pravda? Nešlo by k věci přistoupit se stejnou invencí jako k vhodnému ideologickému poupravení důvodu absence pozorovatelů OBSE? Podívejte soudruzi, já pamatuji dobu, kdy štvavé vysílačky mohly být rušeny, internet naštěstí nebyl a vytisklo se jenom to, co povolila strana a vláda. Dnes je jiná doba, ale to přeci neznamená, že bude dovoleno útočit na samotné základy nerozborné jednoty EU a budou k dispozici zprávy a myšlení, které Brusel nepovoluje. Dnes již bohužel nejde rušit štvavé vysílání, ale na druhou stranu lze na internetu operativně poopravovat minulost, v nejhorším případě i smazat.

Tak neváhala ... a šup, šup ... dala se do práce...

Licence článků: k volnému převzetí za účelem zveřejnění.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: David Dvořák | středa 23.9.2020 13:13 | karma článku: 34,41 | přečteno: 742x
  • Další články autora

David Dvořák

... a jako další opatření chystáme zastropování cen lokomotiv.

Věta použitá v nadpise mě napadla spontánně jako první, když jsem se dozvěděl, jak chce premiér Fiala zkrotit vysoké ceny pohonných hmot.

12.3.2022 v 13:13 | Karma: 38,42 | Přečteno: 1187x | Diskuse| Ostatní

David Dvořák

Něco si přej ... padá rubl

Dotaz na rádio Jerevan: Je pravda, že ruská měna rubl je ve volném pádu a životní úroveň Rusů padne na samé dno?

3.3.2022 v 13:13 | Karma: 26,91 | Přečteno: 758x | Diskuse| Ostatní

David Dvořák

Co je neekologické, to se zdaní …

Na webu seznamzpravy.cz vyšel článek s názvem: “Co je neekologické, to se zdaní. Jak chce Česko ozelenit ekonomiku“. Jako příslušník starší generace bych si dovolil nabídnout překlad do lidštiny...

19.9.2021 v 16:16 | Karma: 37,78 | Přečteno: 1223x | Diskuse| Ostatní

David Dvořák

Hey Joe ... pojď si popovídat

O nediplomatickém výpadu údajně nejmocnějšího muže planety, kterému nesmí foukat vítr při nastupování do letadla, na adresu Putina bylo napsáno už dost. Ovšem článků jdoucí na podstatu věci je jak šafránu.

25.3.2021 v 15:15 | Karma: 34,98 | Přečteno: 914x | Diskuse| Ostatní

David Dvořák

Nevím v čem "jede", ale matroš to musí být kvalitní ...

Tohle se fakt už nedá. Ta manipulace lidmi, ta nadudost, že nemáme paměť a sežereme všechny bláboly. Tohle skončí špatně - rozhodně ne heslem "Nejsme jako oni"

24.3.2021 v 15:15 | Karma: 40,22 | Přečteno: 1780x | Diskuse| Ostatní
  • Nejčtenější

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

Srovnání průzkumů: Lidovcům umřeli voliči, Konečná v eurovolbách sráží ANO

19. května 2024  19:34

Volební modely českých agentur, srovnané redakcí iDNES.cz za celý rok, mají jasno. Hnutí ANO si od...

„Co tým předvádí, je neskutečné.“ Boj o zlato je tady, Staromák zaplnily davy

26. května 2024  11:40,  aktualizováno  20:02

Česko v neděli zažívá hokejový svátek. Fanoušci vyrazili sledovat finále mistrovství světa na...

ANALÝZA: Boj s korupční chobotnicí. Kyjev vede dvě války, s Rusy a úplatky

26. května 2024

Premium Na frontě je jasným nepřítelem Rusko, v Kyjevě úplatkářství. Ukrajinské vedení se tak chtě nechtě...

Programátoři z Úřadu práce. Kvalifikaci změnilo 15 tisíc lidí, chválí si jeho šéf

26. května 2024  19:20

Zvýšit svou kvalifikaci nebo se naučit úplně nový obor. Úřad práce má projekt za více než 5 miliard...

Útočník v metru ve francouzském Lyonu zranil nožem čtyři lidi

26. května 2024  17:33,  aktualizováno  18:31

Čtyři lidé utrpěli zranění při útoku nožem v metru ve francouzském městě Lyon. Policie zadržela...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 250
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1665x
Pivko moc nemusím, ale jedno na genialitu našich vůdců dám. Jinak - čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, ve zbytku jsem asi celkem normální ....

Seznam rubrik