Foto

Ono navzájem se moci vidět a k tomu existovat současně není jen tak.

DT

Mohli bychom na cizí civilizaci mrkat, doslova. Nějaký silný ale hodně úzký (ve smyslu frekvence) signál. Možná se nikdy civilizace nedočkáme a máme to být my, kdo se poletí někam podívat.

Zůstává to napínavé.

Mějte krásný den, Kláro, ať se vám hezky vydaří.

RJ

Opět zajímavý blog. Vývoj civilizace z pohledu geologa, rozhodně zajímavý pohled.

DT

Myslím že můžeme počítat, že se jinde bude život vyvíjet podobně jako tady. To nám bere sice trochu jedinečnosti, ale dává to prostor k optimismu.

Mějte krásný den, Rostislave, ať se daří.

DT

Žijeme v krásné době, kdy se postupně odhaluje obrovské množství zajímavostí a záhad vesmíru. Měli bychom si to vychutnávat. Krásný den, Horste, ať se hezky daří.

Zajímavé. A to je v podstatě jen pohled geologa. Když by se sečetly pohledy odborníků ze všech možných hledisek, bude těch důvodů, proč nevidíme cizí civilizace, daleko více. Předpokládám, že nám pár těch jiných pohledů ještě nabídnete.

DT

... kdykoliv o ně někde zakopnu, zpracuju je do blogu. Tohle mi přišlo zajímavé, protože zatím jsem slyšela jen vždycky názory fyziků, astronomů - geologie k tomu dodá další střípek.

Přeju krásný den, Milane, ať se daří.

  • Počet článků 978
  • Celková karma 19,05
  • Průměrná čtenost 1287x
Pokud vás blog pobaví nebo se v něm dočtete něco zajímavého - je jeho účel splněn. Přijďte si popovídat do diskuze, často je ještě zajímavější než blog sám, díky milým a znalým návštěvníkům.