3 000 kč za fotbal? Bez gólů?

Nejenže je to přemrštěná cena i když hrál se Spartou Liverpool. Letošní forma anglického týmu připomíná spíše propad a probuzení na poslední chvíli. Bylo na nich vidět, že jdou na remízu a sparťani se nezmohli vůbec na nic.

Řeči že zahráli dobře a zápas je stále otevřený, jsou holým faktem. Ale nevěřím že se Sparta v Anglii střelecky probudí. Doma na vlastním stadiónu měli hrát na krev a za body. Místo toho zdržovali střídáním v posledních minutách. To se snad praktikuje, když remízu hraji venku? Doma už měli čerstvé hráče poslat na hřiště minimálně 10minut před koncem k oživení hry. K čemu je tam odpočatý hráč na dvě minuty?

Je to škoda. Mohlo to pro Spartu dopadnou mnohem lépe a možná si v odvetě uřízne pořádnou ostudu.

Fanoušci (dají-li se tak nazvat) opět prokázali svou odvahu dýmovnicí. Ani hrát fotbal se nemohl a na obrazovce svítila mlha. Taky děkuji a odcházím a na takový fotbal ani nepůjdu. Nejen kvůli ceně, ale i kvůli bezpečí. Co tam hodí příště? Asi je omluví zas vedení klubu a zaplatí pokutu, jen aby ti chudáci přišli znovu.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Přemysl Černík | pátek 18.2.2011 7:57 | karma článku: 20,02 | přečteno: 2688x