Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Perličky z travestie 2, aneb jak jsem se svlékala v rakouském Linci

Bylo to někdy začátkem nového tisíciletí, mrzlo až praštělo a mě jednou večer zazvonil telefon. Volali mi z jedné umělecké agentury, že prý jen já jsem ta pravá , která zachrání program. A prý mám velké doporučení. No prostě spousty keců okolo, než jsem se dozvěděla pravou podstatu, o co vlastně jde. To co jsem se zaslechla vzápětí, proměnilo mrazivou noc ve žhavé napětí. "BUDEŠ DĚLAT STRIPTÉRKU" !

Docela adrenalin, co říkáte. Čas na veškerou přípravu 24 hodin. V životě jsem žádný strip nedělala, o to to bylo pro mne vzrušující. Ještě v noci jsem přemýšlela , jak to celé provedu. Požadavek od agentury byl následující. "Pán, majitel restaurace v Českých Budějovicích, slavící své padesáté narozeniny na jedné diskotéce v Linci. Má to být překvapení od jeho personálu. Až ve finále se musí dozvědět, že nejseš, (tedy v té době), pravá ženská. Vše je jen na Tobě, výběr muziky,choreografie ...atd.
A jestli to odflákneš za pár minut, tak se spokojíš jen se základním honorářem. A ten bude velice malý. Zítra sraz v 18.00 před Mc Donaldem v Budějicích, kde si pro Tebe přijede rakouský řidič.Budeme se těšit". Klap,telefon zmlkl a mě začal kolotoč.
Někdy je lepší si v klidu sednout na vínečko a obvolat pár přátel. Během večera jsem už měla připravenou hudbu na MiniDiscu a pro jistotu ještě přepálenou na CéDéčko. Vše ostatní už jen má fantazie.
Na druhý den jsem dorazila přesně před šestou do jihočeské metropole. Mc Donald, kávička a jablková taštička nesměla chybět. A usměvavá majitelka agentury, která kšeft sjednávala. Od ní jsem se teprve dozvěděla pravdu. Do toho vystoupení nechtěl nikdo jít, všechny transky dostali strach, že by to mohlo ohrozit jejich image. Cha cha. Vivien, to je ta pravá, která to vezme a nezklame. Tak jsem na ní "čučela" s otevřenou pusou. Teď už se to přeci nedá odmítnout. A bude tam jen padesát lidí, tak to bude komornější. "Gutten nach.....", ozvalo se za námi. Á doprava je tady.Majitelka se rozloučila, a já sedla k úplně neznámému chlapovy do auta, neboť svojí Feldu jsem nechala na parkovišti. No, cesta celkem fajn. Já neumím německy, on česky, tak jsme si dobře "pokecali".
Noční Linec svítil nádherně do tmy. Už ani nevím, jak se ta díza jmenovala, ani kde se přesně nacházela, ale nebyl to žádný pajzl. Fakt super podnik. Na dveřích plagát, zve návštěvníky na show příštího týdne - přijede Mr. Bean. No a dnes slečna Vivien, pomyslela jsem si. Můj řidič se proměnil v galantního bodyguarda. Musela jsem zmizet do zákulisí, aby mě nikdo nezahlédl. Další tři hodiny jsem strávila v super zařízené šatně. Vychlazené láhve vína, jídla a ovoce kolik chci, velká televize, která přenášela i dění na diskotéce, No měla jsem se vážení královsky. V klidu a bez žádného shonu jsem se připravovala na vystoupení a popíjela lahodné vínečko. A půlnoc, čas na mojí produkci se neodvratně blížil. Půl hodiny předem přišel zvukař a zkontroloval mojí muziku. Vše OK.
Já už jsem jen očekávala úvod. Před odchodem jsem se ještě podívala na obrazovku. "Ty vole", řekla jsem si pro sebe, "tam je lidí¨!!! A už jsem slyšela " Meine dame, meine herrrr.......... lady Vivien , Czech republic........" .
Také cítíte to mrazení v zádech jako jsem cítila já ? S prvními tóny vcházím na světelný parket. Blond paruka, černý frak, podvazky a černé punčochy, cylindr a v ruce kufřík. Marlene Dietrich jak vyšitá.
Z padesáti annoncovaných hostu malého večírku se vyklubalo více než tři sta návštěvníků diskotéky lačných pohledů na mé dlouhé sexy nohy. Nikdo nešetří potleskem a to jsem ještě nic neukázala . "Auch Chicago is hestlich......." jedu z playbacku své prvé číslo na song ze známého filmu Podraz. V přední řadě v hloučku poznávám oslavence. On nic netuší, co se bude za chvíli dít. Zaměřuji se letmým pohledem právě na něj. Svádivé pohledy - tedy já jsem číslo, vážení. Nezdám se, že ? Druhou písničku jsem zvolila pomalou, to už ho mám oslavence na parketu a začínám ho jemnými dotyky a "zkušenými pohyby svlékat" Jen jeho. Lidi mají oči na vrch hlavy. Šlo to sice u něj jen do slipů, ale i tak jsem viděla fakt super udržované tělo tělo padesátníka. A voněl.
Jeho kolegové a hlavně spolupracovníci se mohli utlouct smíchy a potleskem, když viděli takto svého šéfa. Ale největší šok nastal při třetím čísle - tedy jako vstupu. Zvolila jsem ústřední písničku z muzikálu "Klec bláznů" v anglické verzi, a udělala suprovou "odličovačku". Pán stále seděl na židli uprostřed parketu. Přehodila jsem přes sebe dlouhý saténový plášť, který sahal až na zem. Nikdo absolutně nepostřehl, že jsem ze sebe už svlékla vše. V kufříku připravené věci na odlíčení. Lidé jsou jak v transu, všichni oči na vrch hlavy. A pán taky.Poslední tóny, shazuji plášť........... ŠOK . Zlomek vteřiny úplné ticho. A pak takový aplaus, jaká jsem zažila jen na velkých akcích. Lidé s fotoaparáty, blesky blesků. Bodová světla sledují každý můj pohyb. To jsem nečekala. Asi kdo to nezažil, nepochopí. Odcházím úplně nahá, (nahý) mezi tolika lidmi a vůbec mi to nevadí. Fantazie.
Teprve v šatně mi to vše dojde. Nechala jsem si poslat panáka skotské a v vzápětí ho do sebe kopla.
Bodyguard hlídá dveře, ale žádný incident se neodehrál. Lidi byli fakt úžasný.
Po zbytek noci jsem se už bavila z ostatními. Cizí "hvězda" v cizí zemi. Je to velice příjemný pocit i teď.
Jsem ráda že mám takové zážitky. Nedají nikde koupit, ty se musí zažít. V druhém díle autobiografie "...A zítra bude ráno" jich bude celá řada.
Odjíždím až v ranních hodinách.Tučné diško od oslavence společně s honorářem v kapse. Ptáte se kolik jsem dostala ? Co je Vám do toho ! Zkuste to samé co já ! Jsem total na MAX. Ani nevím , že jsme projeli hranice. Auto na parkovišti jsme také minuli, jen kontrola že tam stále je.Druhý den si pro něj zajedu vlakem Řidič mě odvezl až do Úval před barák.

Víte, vážení přátelé. Zastávám jeden názor. Já jsem nedělala svou životní změnu pro to, abych nějak trpěla. Život se má prožít a užít, i když je někdy těžké. Doufám že mi dáte za pravdu.

No a za měsíc tu máme casting do soutěže X FACTOR . Budu tam, ať to dopadne jak dopadne. Myslíte si, že mě zlomí nějaký neúspěch? Bude tam mega konkurence. Doufám že se konečně ztrapním. ale věřte, že se budu se snažit o pravý opak. Hezký den........... www.xfaktor.wbs.cz

Okno pro rychlou odpověď

Plnohodnotná odpověď

Komerční sdělení:

Poznámka: otevírají se v novém okně Nokia N95 - 5Mpix foťák, mp3 přehrávač, GPS, internet a kancelář v jednom! Podaří se Simíkům přežít a dostat se z pustého ostrova? Dokážeš přežít ty? 639 kilometrů sjezdovek, 167 lanovek a jen 1 pocit: svoboda Seznam Email je nyní mobilní ! Seznam Email všude s vámi ! Měsíc zdarma!

Autor: Jaroslava Brokešová | pondělí 29.10.2007 5:33 | karma článku: 10,78 | přečteno: 1093x
  • Další články autora

Jaroslava Brokešová

Otevřený dopis pro Markétku

Reakce na článek, kde hlavní hrdinka paní europoslankyně Markéta Gregorová obklopujíc se nejednou krásou nebeskou prohlašuje : „Trans lidé, jste krásní. Krásní duší, krásní navenek. Opakujte si to každý den,”

5.7.2021 v 8:00 | Karma: 46,05 | Přečteno: 8867x | Diskuse | Společnost

Jaroslava Brokešová

Jó to svět v cajku byl

Moje nová pisnička pro vaše potěšení. Tady máte text a můžete si jí zazpívat se mnou. Melodie v připnutém videu. Co na ní říkáte ?

1.2.2021 v 9:07 | Karma: 12,76 | Přečteno: 659x | Diskuse | Videoblogy

Jaroslava Brokešová

Odsouzená nevinná tramvajačka

Někdy se nám přihodí v běžném životě situace, že jde rozum stát. Názor si na moje slova a počínání udělejte sami. Hezké vánoční svátky.

19.12.2019 v 16:21 | Karma: 17,84 | Přečteno: 1918x | Diskuse | Videoblogy

Jaroslava Brokešová

Poločas rozpadu české Wikipedie

S velkou obavou jsem v noci usínala s myšlenkou, jestli se ráno vůbec probudím. Světe div se, nevyplnilo se mé očekávání. Probudila jsem se živá, zdravá, plná elánu ....

31.7.2019 v 10:58 | Karma: 17,35 | Přečteno: 888x | Diskuse | Osobní

Jaroslava Brokešová

Týrala jsem slona.

Ano, přesně toto mi napsala jistá organizace ochránců zvířat, poté co jsem se vrátila z lednové dovolené na Sri Lance a pochlubila se svou jízdou na tomto překrásném chobotnatci. Jsem prý zvrhlý člověk, který se má stydět !

18.3.2019 v 9:30 | Karma: 23,32 | Přečteno: 874x | Diskuse | Videoblogy
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Republikáni potvrdili nominaci Trumpa, viceprezidentem kritik pomoci Kyjevu

15. července 2024  7:36,  aktualizováno  22:24

Jako kandidát na viceprezidenta Spojených států půjde po boku Donalda Trumpa do listopadových voleb...

Políček Orbánovu předsednictví. Brusel pošle jen úředníky, bojkotuje Maďary

15. července 2024  15:17,  aktualizováno 

Evropská komise bude vzhledem k vývoji maďarského předsednictví bojkotovat neformální schůzky...

Sedm obětí zemětřesení v Aquile si za smrt může samo, rozhodl soud

15. července 2024  20:12

Odvolací soud v italské Aquile rozhodl, že sedm mladých lidí, kteří v tomto městě spolu s dalšími...

Posttraumatický růst. Válka je dobrá pro duši, tvrdí ruští psychologové

15. července 2024

Premium Rusko za poslední rok a půl vyslalo na ukrajinskou frontu několik set tisíc mužů, z nichž mnozí se...

  • Počet článků 197
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 644x
Pražská tramvajačka, vášnivá cestovatelka, začínající YouTuberka ... no je toho hodně. Ale zkraťme to, jsem prostě Jarka.

A zde je můj nový YouTube kanál. Mrkněte se. https://www.youtube.com/channel/UC4NMvlS6dOaM-4NTuDTY_fQ

 

 

Seznam rubrik