Diskuse
Sanitka na vlnách
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Martin Adámek(adamek.blog.idnes)
Clanek pekny,
ostatne jako vzdy, ale nebudu opakovat co pisi ostatni a dovolim si otevrit mene poeticke tema... Daji se nekde najit a zkouknout fotky toho clunu?
diky.
ufonek78
civess
:-)
Jak píše někdo níže: "Dnes to není tak dramatické", ale nemyslím si, že by nedostatek dramatu byl k tíži. Naopak, my nezúčastnění si můžeme zpovzdálí naivně myslet, že u ničeho "horšího" jste nezasahoval a to by bylo přeci skvělé. Odhlédnu-li však od vážnosti Vašich témat, u tohoto příběhu mi chybí to, co minulé příběhy dělalo tak jedinečné, a to bylo ono citlivě popsané momentum, kdy již bylo "po akci", se zamyšlením nad odchodem duše, o pokoře v životě, apod. Zkrátka jste si dříve nasadil laťku hodně vysoko :-) Přeji vše dobré !
kotatkoxxl
Váš blog mám v oblíbených na liště
Zrovna včera jsem se dívala, jestli není nějaký nový dílko co bych přehlédla - nebylo Jak jsem hned ožila, když jsem Vás zase viděla ve výběru. Přečteno, chválím, karma přidána a těším se na další.
Díky Vám i kolegům za práci, kterou pro nás děláte
Pribinacek
Hezky se to čte,
člověk si to rovnou dokáže představit. Jednou byste to mohl vydat jak knížku či paměti.
Dick Winters
Robin Cook hadr.
Jen tak, už se těším na další článek. Super.
Vapch
Díky
Dnes to sice není tak dramatické, ale je to dobře. Jen to ukazuje, že práce záchranáře je moře dřiny a rutiny a ne jen "akční bondovka" Jen pište dál
Revi
Zajímavé čtení
Rád čtu tento blog, přibližuje ostatním jaké je toto povolání náročné. Škoda jen že se zde objevil pouze blog o záchranné službě, svůj blog by si zaslouŽili i hasiči a policisté ..
ROSES LIVE
Něco tomu chybí
nevím přesně co, ale nějak citím, že by to potřebovalo nějak dokořenit. Nevím jestli sloh nebo stavba větných členů ...
- Počet článků 15
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 10368x