Diskuse

Pečení chleba

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MS

Ten kváskový chléb vypadá nějak nedopečeně.

0 0
možnosti
Foto

Recept na špaldový chléb s droždím je dobrý-dělám podobný

Ale úplně mimo jste v otázce ceny.

U mouky počítáte 5Kč nicméně celkem 450g mouky a 100g ovesných vloček by stálo cca 13-15Kč takže cena by byla za 750 g cca 26Kč

0 0
možnosti
Foto

Také jsem majitelem domácí pekárny a sem tam nějaký ten chléb upeču.   Docela mě chutná slunčnicový chléb ze směsi z Lídlu, kde se 1kg sáček dá koupit kolem 30Kč.  Dělám z něj dva chleby.   Místo oleje dávám máslo a místo vody podmáslí a přidávám tam slunečnicové a lněné semínko.   Když jsou vlaškské ořechy tak občas přidám i ty. Výsledek je boží. R^:-)

1 0
možnosti

Dík za tip - určitě vyzkouším.

0 0
možnosti
MP

Už přes půl roku peču chleba, po pár úspěšných pokusech jsem přešla na kváskový. Bez nějakých problému jsem si ho vypěstovala sama za 4-5dní. Bylo to v létě, kdy všechno jaksi snadno zkvasí. Funguje bezvadně, dokonce ho rozdávám. Z úsporných důvodů peču v domácí pekárně (elektrika), jen občas peču v el. troubě, tam se mi povede výtečně. V pekárně mám postup též vychytaný a ten bloček zas dobře krájím el. kráječem. Už bych jen tak nějaký chleba nejedla, i když uznám, že některé malé pekárny ho mají hodně dobrý.

0 0
možnosti
PH

Měl jsem (moje žena) recept na jednoduché domácí housky a byly moc dobré, ale jak to tak bývá paměť mizerná recept v nenávratnu.

0 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 971x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.