Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Myslím tím, ten příspěvek s panem Hnízdilem. Ve dvou případech se mi opravdu podařilo, pomalostí blogu, vložit malý příspěvek dvakrát. Za to se omlouvám. Vám to posloužilo jako důvod pro cenzuru. Mazat to co se nám nehodí je typické pro ubožáky a liberální demokraty, že? Fuj.

0 0
možnosti
JP

Příspěvek se nehodil, tak byl smazán, že pane liberální demokrate!!

Vložen byl jen jednou.

0 0
možnosti

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

JL

Zajimavy clanek pane Bohumíre Šimku. Jiz pro tu diskuzni sbirku udivencu z te druhe strany. Obcan napise sve poteseni o politicke udalosti a je kritizovan temi, kterym to poteseni nedela. Misty az nemozne.

Divavam-li se na ty kritiky, jsou to ti sami, kteri vzdy zdileji jen posmech k poznamkam a clankum typu vaseho. Sami se boji najit pozitivum ke kladnym poznamkam. Tim vam chci rici, ze vas podporuji a jsem nadsen vasim clankem.

1 2
možnosti

Díky! Tady je přehršel proputinských trolů! :-)

0 1
možnosti
Foto

Jděte do háje, pane aur tore blogu. A my se zase namísto vás půjdeme pomodlit. ;-D

4 5
možnosti
DR

Náhodou, co se týče zábavnosti blogů, tak mu nikdo nesahá ani po kotníky. R^

2 1
možnosti

:-) Vše, co jsem napsal, stojí na veřejně známých informacích!

Překvapuje mne, jak mnoho je zde popíračů pravdy veřejně dostupné, jak mnoho je zde lživých Putinových petrohradských trollů, a jak mnoho je zde českých vlastizrádných pomocníčků důvěřujících narativu Putinovy hybridní války a proklamujících se za jediné správné vlastence!

Václav Havel již dávno věděl, jak potřebné je jeho heslo:

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

Bez toho neexistují občanské svobody, liberální demokracie, ani právní stát!

A přesto je mezi námi hodně posměváčků, kteří se pravdě a lásce vysmívají, kradou, pohrdají spoluobčany a jsou ochotni naši vlast předat do rukou okupantů za mísu čočovice!

Přesto věřím, že mezi námi žije dostatek spravedlivých občanů usilujících o skutečnou demokracii, skutečné občanské svobody, právní stát a opravdu svrchovaně svobodnou zemi!

:-)

4 3
možnosti
JP

Rudé Právo také přinášelo veřejně známé informace.🫡

V té Vaší pseudo-demokracii, kde si hrajete na diskuzi, v tv pořadu demokraticky diskutují pozvaní z jednoho názorového "tábora", zatímco souběžně "demokraticky" vyhazují z práce třeba takového Petra Druláka, o žádnou demokracii nejde, ale o pěknou sviňárnu!

3 2
možnosti
PC

Autor zřejmě využil coby vzor k napsání této humorné agitky pečlivě schovaný tisk Rudého Práva z 50. a 70. let minulého století;-D;-D;-D

3 4
možnosti
Foto

Asi se inspiroval Vašimi články. ;-D

1 2
možnosti
  • Počet článků 644
  • Celková karma 19,54
  • Průměrná čtenost 1076x
Celý život jsem studoval medicínu a pracoval jako klíč ke zdravotní péči, jako venkovský praktický lékař. Po Listopadu jsem se zabýval organizací zdravotní péče a diskutoval v různých odborných časopisech. Po Listopadu jsem se účastnil politiky zakládáním Občanského fóra a Občanské demokratické strany v jedné pohraniční obci. Pak jsem postrádal u ODS nejprve konservativismus, ale posléze i pravicovost. Tak jsem vystoupil. Celý život od dětství jsem se snažil řešit vztah mezi determinismem a svobodnou vůlí. Zajímavé jsou konsekvence v teologii a justici. Celý život jsem řešil problémy věřících Bohu a atheistů. Klíčovým je, že Bůh není součástí tohoto světa. Sleduji polistopadový vývoj politiky a obávám se o naši liberální demokracii, naše občanské svobody a o právní stát, protože na můj vkus zde příliš mnoho občanů podléhá alternativnímu myšlení, jehož zdrojem je již desetiletí trvající ruská hybridní válka v Evropě, v Americe i v Africe. Pokud si chceme uchovat demokratické hodnoty, musíme se navrátit k Václavu Havlovi, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez těchto hodnot nefunguje demokracie, občanské svobody ani právní stát!