Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PS

P57e82t64r 55S17o93u22č53e23k

21. 3. 2024 15:48

Takový dlouhý blog, co to dalo práce a přitom taková blbost, co?

0 0
možnosti
PS

P21e65t78r 80S54k54á33c40e28l

16. 3. 2024 21:30

Aby bylo jasno, jsem za rok 1989 rád. Již méně za následky posledních 32 roků.

--------------------

Zaměstnanci Prognostického ústavu pak po Listopadu organizovali transformaci společnosti, stali se předsedy nově vznikajících stran a organizovali převod státního majetku do soukromých rukou, převážně do rukou překabátěných komunistů.

Zdroj: https://bohumirsimek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=814397

Jsem rád za tuto Vaši zmínku, kde to jde uvádím: U nás se za posledních 30 roků podařilo něco, co nemá ve světě obdoby. Dva přátelé z jistého ústavu se střídali ve vysokých funkcích skoro neuvětřitelně - jednou on předseda Parlamentu, podruhé druhý, jednou předseda vlády ČR on, podruhé druhý, potom on prezidentem ČR, po něm opět druhý přítel. Podmínky jim tohle umožnili, i Vámi volená strana jim tohle umožnila. Ptám se, copak v tom ústavu byli soustředěni ti nejlepší z nás, elita národa? Rád opravím svůj názor a/nebo otázku, když mně někdo uvede pádné argumenty že se mýlím a v čem. Ale jen vážné argumenty, legrace již bylo dost.

0 0
možnosti
TV

Vy eurohujerové a dobroserové jste úplně stejní fanatici jak prorusáci, vezměte se za ruce a táhněte někam. Jste totiž oba zdrojem nesvobody a totality.

3 2
možnosti

To je typický trolling, že?

3 2
možnosti
JG

J53i81ř88í 95G72r33o11h

15. 3. 2024 20:38

Dle Vaší fotky usuzuji, že jste studoval vysokou školu za bolševika, takže jste byl prověřený kádr jinak by nebylo žádné studium. Trochu pozdě tohle řešit, těch převlékačů kabátů je pořad hodně a ještě nevymřeli.

2 1
možnosti
PC

p. Groh:

Přesně tak. Na prestižní VŠ, mezi něž patřila medicína, se za totality dostali pouze ti kádrově čistí.

1 0
možnosti
PD

Bohumíre, ty sis ve 12 hodin nevzal pilulku!

7 3
možnosti

Omlouvám se všem normálním čtenářům, že jsem omylem pustil diskusi. Je mi nyní jasné, že o žádnou diskusi zde nepůjde!

3 1
možnosti
JV

J14i67ř17í 21V19o70l83n62ý

15. 3. 2024 13:56

Dobře, že ta diskuze tady je! Aspoň vidíte, co si o Vašem prezidentovi a o Vás myslíme. Ještě cenzury se Vám zachtělo, no, to jste to pěkně dopracoval! Opravdu jste si myslel, že Vaše neuvážená slova o demokratickém převlékači kabátů, necháme bez odezvy? Podepsal sníženou valorizaci penzí? Poškodil miliony důchodců, často několik let nebo dokonce měsíců před smrtí?

5 5
možnosti
JV

J96i41ř56í 34V90o96l34n96ý

15. 3. 2024 12:23

Autor se musel zbláznit, když o kariéristovi na Hradě psal jako o demokratickém prezidentovi. Jeho předchůdci v čelných funkcích NATO byli také bývalí příslušníci nacistických tajných služeb. Američané si právě lidi se škraloupem vybírali, takoví jsou daleko povolnější a nemají raději ani vlastní názor.

4 5
možnosti

Moudré jde rozlišovat, zda se někdo překabátil, aby mohl dále demokracii škodit (slovenský estébák Bureš), nebo se překabátil, aby mohl liberální demokracii, občanským svobodám a právnímu státu sloužit jako náš současný pan prezident generál Petr Pavel!

5 5
možnosti
MK

Máte pravdu.Soudruh president je překabátěný komunista-rozvědčík.

6 5
možnosti
JP

svobodný a liberálně demokratický blog

Super cenzura.👌👏😉

3 1
možnosti
RV

Překabátění komunisté nám zajisté vládnou nyní. Vždyť právě proto řídí EU tak, aby ji zničili. Každé jejich rozhodnutí vede k posilování komunistické Číny, která tak může ukázat, že čínská forma komunismu je i ekonomicky výkonnější než "demokratický" západ.

Proto pryč s pětikolkou, pryč s Bruselem.

5 5
možnosti

Proč lžeš? Víš, co je to petrohradský trolling, který provozuješ?

0 3
možnosti
  • Počet článků 645
  • Celková karma 19,57
  • Průměrná čtenost 1075x
Celý život jsem studoval medicínu a pracoval jako klíč ke zdravotní péči, jako venkovský praktický lékař. Po Listopadu jsem se zabýval organizací zdravotní péče a diskutoval v různých odborných časopisech. Po Listopadu jsem se účastnil politiky zakládáním Občanského fóra a Občanské demokratické strany v jedné pohraniční obci. Pak jsem postrádal u ODS nejprve konservativismus, ale posléze i pravicovost. Tak jsem vystoupil. Celý život od dětství jsem se snažil řešit vztah mezi determinismem a svobodnou vůlí. Zajímavé jsou konsekvence v teologii a justici. Celý život jsem řešil problémy věřících Bohu a atheistů. Klíčovým je, že Bůh není součástí tohoto světa. Sleduji polistopadový vývoj politiky a obávám se o naši liberální demokracii, naše občanské svobody a o právní stát, protože na můj vkus zde příliš mnoho občanů podléhá alternativnímu myšlení, jehož zdrojem je již desetiletí trvající ruská hybridní válka v Evropě, v Americe i v Africe. Pokud si chceme uchovat demokratické hodnoty, musíme se navrátit k Václavu Havlovi, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez těchto hodnot nefunguje demokracie, občanské svobody ani právní stát!