Proč nám pšenka nekvete ?

Právě jsem ukončil nedobrovolný půst,který byl nutný při určitém lékařském zákroku a uvědomil si tu naši bezmocnost. Potom jsem viděl záběry Miloše Zemana z poslední doby a vybavil jsem si jeho vzhled před několika měsíci.

Možná,že si toho nikdo nevšiml neb ho zajímá více politika a antipolitika těchto dní.Potom jsem si uvědomil,že mezitím byl Miloš Zerman v Číně.Vypadalo to jako značný zázrak.Něco se v té Číně asi stalo. Je to dnes jiný člověk.

V této souvislosrti jsem si také vybavil několik článků na tématiku infiltrace čínské medicíny v Česku a speciálně v Hradci Králové,kde tento projekt údajně zkrachoval.

Četl jsem i vyjádření našich " odborníků",kteří vůbec nepochopili principy čínského přístupu ke zdraví a raději znovu vše zametli pod koberec.

A velmi si dokáži představit naši " lékařskou" kritiku postupů léčitelů v Číně ve vztahu příčina - následek.

My tady záměrně neléčíme nebo neumíme léčit příčiny nemocí a umíme jen chemicky potlačovat následky.Nějaký psychosomatický přístup je také odsuzován skoro jako nějaké šarlatánství.

Proto to je jeden z důvodů, proč se stav lidské populace nejen u nás zhoršuje, i když náklady na zdravotní péči se astronomicky zvyšují.

Léky se zdražují,i když není známa účinnost a skutečné výrobní náklady spekulujících firem v tomto oboru.Poukazovat na svobodný tržní systém nelze. Jde naopak o monopolizaci subjektů z různých důvodů. Zde jistě nějaký znalec poukáže na Státní ústav kontroly léčiv a jeho úlohu !

Jenže je vše úplně jinak.

Tady si žádný takový úředník pověřený k vyjádření nad dovozem čínských léků,materiálů či přístrojů vůbec nedokáže představit, co to znamená, zajištění nějaké péče o zdraví pro 1,5 miliardy lidí.

Je to ještě mnohem vyšší číslo,protože se léky,materiály i odborné  přístroje z Číny vyváží do celého rozumného světa.

Kdyby se takto vše posuzovalo v ostatních oborech,kde jsou úspěchy Číny jasně vidět,tak tu máme dosud telefonní budky na padesátník a gramofony na kliku - a budeme rádi.

Samozřejmě to není správný případ,,ale jako ilustrace to poslouží také.

V mediích se objevili pouze podivné zprávy, že po léčitelském projektu zůstal dluh mnoha milionů a budeme to muset zaplatit ze společné kasy.

Ale skutečnou analýzu,co a proč se to stalo,to jsem nikde nenašel.Vím jen,že to  údajně zkrachovalo na nezájmu pacientů,kteří nechtěli platit vysoké částky za výkony, které zdravotní pojišťovny neproplácely..

Jen je snad každému jasné,že ten tunel byl někým připraven a realizován v zájmu skrytých lékařských lobby.

Myslím,že i nový ministr zdravotnictví byl náležitě poučen,že krotit,či dráždit  hada bosou nohou nelze. A tak máme takový projekt zostuzen a  odsouzen na mnoho let k ledu.

Jenže informace dnes již zastavit nejdou.Každý si může zjistit,kolik léky v Číně stojí,kolik stojí přípravky pro stomatologii a zdravotnický materiál.. Stačí jedna věta  vložená do google a máme jasno. Něco tady nehraje.

Těch údajných lhářů a podvodníků v Číně je mnohem více, než těch zapojených "odborníků" tady u nás.

Myslíte si,že to jsou opravdu jen podvodníci a není to další bojkot čínských výrobků a služeb  na trhu v EU ?

Mimo jiné v posledních dnech i náš ministr zdravotnictví pustil informaci,že většina dodavatelů léků v EU má výrobu v Indii,Indonesii i Číně.

A je to.

         

Autor: Bedřich Dvořák | pátek 21.6.2019 21:12 | karma článku: 22,77 | přečteno: 1654x